betonové podlahy čištění

Strojové čištění je tou nejlepší volbou při čištění podlah

Nedávno jsem při brouzdání na internetu narazil na firmu, která čistí koberce a podlahy všeho druhu. Dočetla jsem se, že firma nabízí službu strojové čištění a voskování podlah a používá na čištění kotoučové stroje. Díky tomu je schopna podlahy vrátit do stavu, kdy vypadají jako nové, a to formou zakonzervování voskem. Nazývá se to průmyslový polymer. A díky tomu všemu je naše podlaha opět ve skvělém stavu. Nám se totiž povedlo podlahu zašpinit od vosku. Povedlo se nám totiž shodit kalíšek s rozpálenou aromatickou svíčkou a docela hodně vosku se vylilo na zem. Prvně se to manželka snažila vyčistit sama, ale příliš to nešlo, protože plovoucí podlaha by se neměla příliš namáčet vodou, navíc na to nechtěla použít obyčejný kartáč, aby podlahu nepoškodila, tak jsem jí řekl, ať se na to vykašle.


Vyčistit…

Vyčistit ten mastný filtr po vosku není žádný legrace a nechtěli jsme, abychom podlahu poškodili. Tak jsem se obrátil právě na A SERVIS. Na internetu na ně byla navíc samá pozitivní recenze, takže jsem měl i nějakou záruku, že to nebudou zbytečně vyhozené peníze. Kontaktoval jsem je a vysvětlil jim, co požaduji. Domluvili jsme se na termínu, kalkulaci a na všech ostatních detailech a za tři dny za mnou přijeli podlahu vyčistit. A zíral jsem já i moje žena, protože po jejich práci se podlaha leskla a zářila, jako by ji právě někdo položil novou. Jejich strojové čištění dokázalo opravdový zázrak. Použili i matný vosk, který nanášeli za pomoci speciálního stroje, a to ve dvou vrstvách. Tím docílili toho, že povrch zůstane delší dobu v dobrém stavu.


Další…

Další úklid potom probíhá bez větší dřiny. Tímto bych chtěl jejich betonové podlahy čištění všem doporučit, protože rozhodně nebudete litovat a budete mít co dočinění s velmi seriózní firmou, která splní veškeré vaše požadavky přesně podle vašich představ. Jejich zaměstnanci jsou navíc velmi profesionální a milí, takže nebudete muset čelit nepříjemnému personálu, který se občas u některých firem vyskytuje. Naopak, z této spolupráce budete mít radost, protože jsou opravdu ochotní a ve všem vám vyjdou vstříc. Takže pokud hledáte někoho, kdo nabízí opravdu kvalitní čištění koberců, tak vám vřele doporučuji se obrátit na tuto firmu. Není skutečně nic, co bychom jim mohli vytknout. A skvělé je, že nabízí celou řadu dalších služeb a nerealizují je jen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *