voskování podlah

Strojové čištění se dokáže postarat opravdu o jakoukoli podlahu

Pracuji ve velkém obchodě s květinami, kde dodáváme květiny do květinářství, na svatby a tak podobně a naše podlaha už byla opravdu hodně znečištěná. Tak jsme se to snažili pořádně vyčistit, ale upřímně, moc velký efekt to nemělo. Byly na ní furt takové špinav rýhy, vypadala pořád zanešeně. Takže jsme se rozhodli, že by bylo dobré začít se obracet na nějakou úklidovou firmu.  Ale neměla jsem se žádnou zkušenosti a moji zaměstnanci taky ne. Takže jsme si všichni sedli k internetu a hledali nějakou firmu, která by se nám zamlouvala. A netrvalo to dlouho a našli jsme webové stránky firmy. Všichni je na internetu vychvalovali, tak jsme usoudili, že to bude dobrá investice. Neradi totiž jdeme do něčeho, co bychom si aspoň trochu ověřili. Kontaktovali jsme proto zaměstnance a domluvili si s nimi termín čištění.

Byli…

Byli jsme rádi, že neměli problém přijet večer, až bude náš obchod zavřený. Zaměstnanci působili odborně a profesionálně, takže se mi docela ulevilo a měl jsem jistotu, že chvála na internetu byla opodstatněná. A po této zkušenosti musím říct, že firma má velmi spolehlivé a schopné zaměstnance. Na čištění měli takový velký kotoučový stroj, který dokázal z podlahy dostat veškerou špínu a jeho štětiny byly zároveň i šetrné, takže nedošlo k poškrábání podlahy. Byla jako nová, krásně lesklá. Nechali jsme si ji od nich i voskování podlah, aby vydržela čistá déle a další výhodou tohoto vosku je i protiskluzový efekt, a to je skvělá věc. Hodí se mít pevnou půdu pod nohama, když neset těžké bedny s květinami. Taky jsem se dozvěděla, že tyto kotoučové stroje se používají mimo jiné i na čištění linolea, plavoucí podlahy i dlažbu.

Tímto…

Tímto bych chtěla všem jejich čištění podlah doporučit, protože odvedli opravdu skvělou práci a já i moji zaměstnanci si je nemůžeme vynachválit. Zaměstnanci byli navíc velice milí, velice dobře se nám s nimi pracovalo. Mají příjemné a profesionální vystupování, snaží se vám ve všem vyjít vstříc a domluva s nimi je naprosto bezproblémová. Nemusíte se bát, že by došlo k přesouvání termínu nebo k nějakým dalším nedorozuměním. Takže pokud hledáte nějakou opravdu dobrou firmu na čištění, tak vám vřele doporučuji tuto. Jsem s nimi spokojená naprosto ve všech ohledech. Jen cena jejich služeb je o něco vyšší, to je pravda. Ale používají opravdu drahé stroje a velmi kvalitní kosmetiku a u toho člověk nemůže očekávat, že to bude levné. Ale rozhodně se vyplatí do toho investovat. Protože podlaha vypadá opravdu perfektně. Pro více informací se podívejte na jejich internetové stránky. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *