Čištění koberců Praha

Strojová kotoučová metoda je nejúčinnější technologií na čištění koberců. Tepování sedaček, koberců Praha

Naše firma A Servis Lipka, s.r.o., čištění koberců Praha 9 realizuje čištění koberců pomocí silného kotoučového stroje, který je i zároveň velice šetrný, takže nemůže dojít poškození vašeho koberce. Ten pomocí rotačních kartáčů zapracovává aplikovanou značkovou a velmi účinnou chemii do koberce tak dlouho, dokud nedojde k odstranění všech nečistot. A to samozřejmě i těch, které jsou usazené do hloubky vašeho koberce. Tato metoda je skutečně účinná, protože námi používaná kosmetika se spolehlivě vkartáčuje až do samé struktury koberce. Kromě všech nečistot bezpečně zlikviduje i jakékoliv zdraví škodlivé roztoče, alergeny a bakterie. Navíc tato kosmetika koberec velmi kvalitně dezinfikuje a provoní.

Pomoc od profesionálů s čistěním koberců   Spokojenost s čištěním

Porovnání metod čištění koberců

Poté veškeré nečistoty vysajeme pomocí vysokotlakového třímotorového vysavače a pečlivě a do sucha odsajeme všechny již zmíněné nečistoty, které by neměli váš koberec zatěžovat.  Strojová metoda funguje stoprocentně a nemusíte se obávat, že by na vašich kobercích zůstaly po čištění jakékoli fleky. Ty mnohdy způsobuje extrakční metoda. Protože se jedná o morkou metodu čištění, která není na čištění koberci vhod. Pouhé vstříknutí chemie do koberce a následné pouhé odsátí nemůže koberec kvalitně vyčistit. Tato varianta je sice levnější než strojová metoda, ale nikdy jí není možné dosáhnout takových výsledků jako strojová kotoučová metoda. Pomocí kotoučové metody můžete z koberce odstranit prakticky cokoli.

Jak na skvrny na koberci   Jak mít čistý koberec

Něco z praxe

Jednou z posledních zakázek bylo, že náš tým zaměstnanců čistil koberec zašpiněný od červené vody, v níž se pomocí červené cibule barvila velikonoční vajíčka. Prý se to nejdříve snažili vyčistit sami, ale nikam to nevedlo. Není se čemu divit, takovou skvrnu ze světlého koberce pomocí prostředků z drogerie zkrátka nedostanete. Naši pracovníci k nim přijeli hned druhý den, protože jsme se sami obávali toho, aby se brusinky do koberce příliš nevsákly. Přece jen brusinky by byly viditelné prakticky na jakémkoli koberci a u jejich světlého to platilo dvojnásobně. Ale protože flek nebyl příliš starý, bylo možné to vyčistit hned na první pokus. Nakonec si od nás nechali koberce vyčistit i ve zbytku domu a od té doby jsou našimi stálými spokojenými zákazníky, protože žádný koberec nevydrží v kuchyni věčně čistí.

Čistý koberec do každé domácnosti   Odstranění skvrn z pohovky

Ale díky naší kosmetice vydrží čistý déle a nově vzniklá špína jde i z koberce lépe dolů. Takže pokud se nejedná zrovna o brusinky, tak si menší skvrny dokážou vyčistit i bez naší pomoci. Jsme rádi, že se stali našimi pravidelnými zákazníky, což nás samozřejmě těší. Naše služby realizujeme po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku.

Hloubkové čištění koberců   Koberce bez alergenů   Zašlapaná špína v koberci

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *