Praha 9, čištění koberců

Strojová kotoučová metoda je nejúčinnější v čištění koberců a sedaček

Každý…

Každý rok si nakládáme zralý černý bez do lihoviny a vyrábíme si tak domácí lék proti nachlazení. Při jednom takovém nachlazení jsem si vzala náš domácí lék. A jak jsem držela onu medicínu v ruce, začala jsem kýchat. Bohužel jsem ji nestačila někam položit, takže mi vystříkla a potřísnila koberec. Protože byl koberec již starý, vzory zašedlé a nevýrazné, rozhodla jsem se, že nechám koberec odborně vyčistit. Mohla jsem koberec vyhodit, ale jsem starší osoba a nemám moc rada jakékoliv změny. Poprosila jsem dceru, jestli by mi nepomohla a ta mi vyhledala na internetu úklidovou firmu Praha 9, čištění koberců, Říkala, že výběru věnovala hodně času a že po přečtení všech možných recenzí, článků a diskusních fór usoudila, že tato firma bude pro mě vhodná, protože tato firma využívá strojovou metodu kotoučového čištění. Bylo to konečně něco jiného než extrakční metoda, která většinou není tak účinná a naopak koberec často zničí. Tak jsem se už těšila, až k nám pracovníci přijdou a musím říct, že byla radost na ně při práci koukat.

 

Nanesli…

Nanesli na koberec čistící roztok, po uplynutí doby působení začali koberec kartáčovat těžkým kotoučovým strojem s hustým kartáčem. A to dělali tak dlouho, dokud nebyl koberec opravdu čistý. Až takto vyčistili celý koberec, pustili vysoce výkonný vysavač, kterým všechnu pěnu odsáli pryč. A jejich strojové kotoučové čištění splnilo to, co slibovalo. Jejich čištění dostalo z koberce úplně veškerou špínu a krásně ho projasnilo. Vážně vypadal skoro jako nový.  A protože použili speciální kosmetiku, díky které se špína už tolik neusazuje, dodnes  se mi koberec snadněji udržuje. Tuto firmu opravdu můžu doporučit, není jim co vytknout – neměli žádné zpoždění, prostě vše proběhlo perfektně,  jedná se o skutečné profesionály.

 

Pracovníci…

Pracovníci přijeli v domluvený den a čas i, kteří na mě udělali dobrý dojem hned zezačátku, protože domluva s nimi proběhla velmi rychle, byli velmi ochotní a hned se pustili do práce. Nemám ráda, když řemeslníci lelkují, pořád se pro něco vracejí do auta a zbytečně ztrácí čas a jsou v domácnosti zbytečně dlouho.Nejdříve jsem byla zaskočená cenou, ale když si člověk uvědomí, že je to namáhavá práce a že kvalitní čistící prostředky taky nejsou zadarmo, je to cena více než oprávněná. Za použití levných saponátů by asi koberec tak dlouho nevydržel pěkný. Lidé z A SERVIS LIPKA, s. r. o. odvádí opravdu vynikající práci, která za to stojí. Tato firma nabízí i řadu dalších služeb jako mytí oken, podlah, čištění čalounění a odstraňování graffiti. A to vše realizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu, přijmou i zakázku  z  menšího města. Určitě se na ně v budoucnu ještě obrátím a využiji některou z jejich dalších nabízených služeb.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *