Čištění fasád

Stopy po malování? Žádný problém

Když mě moje známá poprosila o to, zda bych jí nepomohl s malováním pokojů za úplatu, rád jsem souhlasil. Původně se mělo jednat pouze o dva pokoje, ale nakonec se to zvrhlo. Paní byla natolik z mé práce nadšená, že se rozhodla mě požádat o domalování rovnou všech pokojů. Všechno potřebné mi zajistila a na mně bylo pouze dojít a odvést svou práci co nejlépe. Jenže jediné, co úplně neodhadla, bylo množství folií na zakrytí všech oken, nábytku a podobně, a sice, že jich bylo nedostatek. Dohodli jsme se, že dokončím svou práci bez zakrytí několika oken, což byla ve výsledku chyba, protože těch drobných kapek jsme si zprvu nevšimli.

Skončilo to tak, jak se dalo očekávat. Žádné vyšilování, dohady, kdo za to může, se však nekonaly. Doporučil jsem jí totiž službu od prověřené úklidové společnosti, kterou jsem již znal z dřívějších let. A ti mě opět nezklamali. Firma působí na trhu přes dvacet let. A to nejenom v České republice, ale taky na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Zabývají se mnoha druhy čištění a úklidů. Specializují se mimo jiné na čištění podlah a koberců. Čistí taky graffiti z fasád a omítek. Ale my jsme se na ně obrátili s prosbou o Čištění fasád. To pro ně nebyl problém.

S mytím…

S mytím oken a výloh mají bohaté zkušenosti. Jsou v tomto oboru špičkovými profesionály. Tuto činnost provádí v bytech, rodinných domech, obchodech, velkých nákupních či společenských centrech. Kromě toho také ve zdravotnických zařízeních či v kancelářích firem nebo v komerčních prostorech. Prostě kde vás právě napadne. Mytí oken realizují u všech typů oken, výloh nebo prosklených ploch.

A to i v těžko přístupných místech a ve výškách. Jejich technologie je zaměřena nejen na běžné mytí, čištění a leštění oken. Ale taky na hrubě a silně znečištěné skleněné plochy. Jako jsme měli my. Nově vymalovaný obývací pokoj sice vypadal dobře. Ale chtěli jsme, aby stejně dobře vypadala i okna. Pracovníci nejprve začali pečlivým provedením čistým rozmývákem.

Pokračovali…

Pokračovali důkladným setřením skleněné plochy pomocí stěrky s kvalitní gumou. Po proschnutí umyté plochy pracovníci provedli leštění na sucho čistou bavlněnou plenou. Jedná se o vlastní technologii, kterou si za více než dvacetiletou praxi sámi vyvinuli. Jejich pracovníci nikdy nepoužívají lešticí přípravky. I když je to určitě fyzicky náročnější postup. Bez leštidel se rozhodně více nadřou. Ale výsledek stojí za to.

Okna vyleštěná pouze na sucho zůstanou déle čistá. Společnost to má spolehlivě ověřeno. Při použití lešticích přípravků za mokra jsou po krátkém čase vidět na oknech esteticky nepřijatelné šmouhy a tahy leštění. Umyli také rámy a parapety. S výsledkem byla moje známá nadmíru spokojená. A to natolik, že si firmu objednala na pravidelné mytí oken. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *