Koberce Brno, čištění

I starý koberec se dá zachránit. Tepování sedaček, strojové čištění koberců Brno. Odstranění fleků, skvrn

Koberce Brno, čištěníK nám do A SERVISU LIPKA s.r.o. volá mnoho různých typů lidí. Někdy jsou to důchodci, kteří se chtějí zbavit zašlapané špíny v koberci. Jindy jsou to jejich děti nebo vnuci, kteří jim chtějí usnadnit práci. Tak to bylo i tentokrát. Po Vánocích se na nám ozvala dcera s vnučkou, že chtějí pro babičku/maminku poukaz na vyčištění všech jejich koberců. Babička ze začátku z nápadu úplně nadšená nebyla, ale jakmile jsme práci dokončili, byla stejně spokojená, jako naše dvě zadavatelky. Naše firma A SERVIS se totiž specializuje na úklid koberců a podlah. strojové čištění koberců

Ty čistíme pomocí strojové metody, za použití asi padesátikilového stroje pečlivě proškolenými profesionály. Kromě toho se naše firma věnuje i mytí oken a výloh a to i ve výškách. Všichni naši zaměstnanci mají certifikát na práci ve výškách a používají naši zdokonalenou metodu suchého čištění, ale o tom jindy. Kromě toho nabízíme i odstraňování graffiti nebo antigraffitovou prevenci. Kromě toho všeho se samozřejmě specializujeme i na koberce. Jak už bylo řečeno. Vnučce se zdál koberec babičky špinavý. Prohlédla si ho totiž z blízka při rozdávání dárků o Vánocích. S tím se pak svěřila mamince a společně vymysleli plán. Obrátili se na naši firmu, jestli bychom jim s tím mohli pomoct a my jsme samozřejmě mohli.

 

 

Po smluvení termínu…

účinné čištění koberců

Po smluvení termínu nezbývalo než přijet a dát se do práce. Pomocí metody strojového čištění, kterou používáme jsme vyčistili celý koberec. Ten byl opravdu znečištěný, od prachu, který se dlouhodobě do koberce usazuje a zašlapává a pouhé vysávání nestačí. K hloubkovému čištění používáme kotoučový stroj, který vysokým tlakem a účinnou chemikálií všechny skvrny odstraní. Kromě zašlapaného prachu zmizely i všechny ostatní skvrny, které se na koberci za ta léta nashromáždily. Koberec dostal zase svůj původní vzhled a strukturu. Slepené vlasy koberce se podařilo pomocí čištění a následného vysátí vysavačem s extra silným tahem načechrat a jednotlivá vlákna od sebe odlepit. To všechno díky kotoučovému stroji, který na čištění koberců používáme.

Běžnou extrakční metodou, kterou volí jiné firmy, bychom tohoto výsledku nedocílili ani my. Proto používáme ty nejlepší technologie, je jím asi 50 kilový stroj a profesionální čistící přípravky. S naší prací jsou spokojeni nejen zákazníci u nás v České republice, ale taky u našich sousedů, v Rakousku, Německu a na Slovensku. Musíme říct, a velice nás to těší, že všichni byli s naši práci spokojení. Tak už to u nás bývá. A to je pro nás největší odměnou. Když nás  zákazníci naši firmy Koberce Brno, čištění pochválí a my víme, že jsou s našimi službami spokojení. Ať už je to paní na důchodu, maminka na mateřské dovolené, nebo studentka.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *