Koberce Havířov, čištění

Ze starého koberce nový. Strojové čištění koberců, tepování sedaček Havířov

Jak udržet koberec delší dobu čistý

V naší firmě A SERVIS LIPKA s.r.o., se zabýváme čistěním koberců už více než dvacet let. Za tu dobu jsme si vydobyli solidní místo na trhu. Patříme mezi špičku v našem oboru. A to nejen v tuzemsku, ale také na zahraničních trzích. Například na Slovensku, v Německu nebo v Rakousku. Zkušenosti a tvrdá práce přináší ovoce. A proto máme na svou práci ve skrze kladné ohlasy. A na kontu spoustu spokojených zákazníků. Každý markeťák ví, že nejlepší reklama je doporučení od kamaráda nebo známého. A to je přesně důvod proč se na nás obrací nejvíc lidí. Naši zákazníci předávají své zkušenosti mezi známé. A za to jsme velice rádi. Díky zkušenostem ze zahraničí, které zúročujeme i doma, naše služby dosahují špičkové kvality.

Odstranění zvířecich chlupu a pachu z koberce

Používáme jen ty jen ty…

Používáme jen ty jen ty nejmodernější technologie a nejnovější postupy. Proto Vám můžeme vždy nabídnout pouze profesionální a prvotřídní servis. Kromě čištění koberců nabízí naše firma také celou řadu dalších služeb. Jako je například mytí oken, čištění podlah, mytí výloh, odstraňování graffiti nebo likvidace plísní. Nedávno se na nás obrátila mladá studentka. Zrovna se s přítelem sestěhovali do nového bytu. A aby se tam cítili jako doma museli udělat hodně úprav. Většinu zvládli sami. Koberce byly ale v tak špatném stavu, že se rozhodli, že zavolají profesionály. A těmi jsme my, v A SERVISU, Koberce Havířov, čištění. Koberce jsou přidělané na pevno a nesly docela známky používání. Věříme, že takový pocit nebyl úplně příjemný. Technologie, kterou čistíme koberce spočívá ve využití silného a přitom velmi šetrného strojového vybavení v podobě kotoučového stroje. Ten pomocí rotačních kartáčů zapracovává do koberce jednu z nejlepších značek kosmetiky. A to tak dlouho, dokud neodstraní všechny zašlapané nečistoty a skvrny na koberci. Asi padesátikilový kotoučový stroj navíc koberec zbaví i bakterií a roztočů. A vůbec všechno, co se za mnoho let v koberci usadilo. Tato metoda je skutečně účinná.

Jak odstranit z koberce čokoladu

A to hned…

A to hned z několika důvodů. Jedním z nich je, že se kosmetika spolehlivě vkartáčuje až do samé struktury koberce. Tím jej dokonale vyčistí a navíc i dezinfikuje. Přičemž zanechává hebkou původní strukturu koberce. Zklikviduje tedy jak nečistoty, tak bakterie. Druhým důvodem vysoké účinnosti naší metody je: Použití vysokotlakého třímotorového vysavače. Ten pečlivě a prakticky do sucha odsaje všechny již zmíněné nečistoty, alergeny a roztoče. Tato závěrečná operace tak zajistí, že je koberec po skončení celé procedury dokonale suchý. To je další z výrazných rozdílů naší metody čištění a metody mokrého čištění. Při použití mokrého čištění koberec dokonale vyschne až za několik hodin. Po našem zásahu je mokrý prakticky ihned. Mladý pár tak nemusel několik hodin čekat a mohl se pustit do stěhování.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *