Staré lino nevyhazujte, dá se skvěle vyčistit víme jak

Pardubice čištění podlah  se specializuje na strojové čištění podlah. Náš kotoučový stroj zvládne jak generální úklid, tak vás zbaví i mnohaleté zašlé špíny „zažrané“ do podlahy. A to byl vlastně také případ našich posledních zákazníků. Přáli si vyčistit staré linoleum, které bylo zašlé od roků používání a běžných nánosů špíny, které už hadrem či mopem umýt nešly. Manželé nám sdělili, že už přemýšleli, že linoleum vyhodí a pořídí si novou podlahu. Ale že dostali doporučení na nás, tak se rozhodli dát podlaze ještě jednu šanci. A to udělali naprosto skvěle! Protože naše technika strojového čištění dělá opravdu značný rozdíl. Proto by byla velká škoda se zbavit podlahy, která není nijak poničená, ale pouze zašlá. S tím si mi hravě poradíme a rádi vám dáme podlahu opět do svého nejlepšího stavu. Kotoučový stroj, který k čištění podlah včetně linoleí používáme, je moderní a na poli strojového čištění dosud nepřekonaný. Na tomto místě by se asi hodilo, abychom stručně popsali postup, který při čištění podlah provádíme. Nejdříve podlahu důkladně vydrhneme pomocí velmi účinné čisticí chemie.

Naše…

Naše úklidová firma k hloubkovému čištění podlah používá vždy zásaditou chemii. Pro podlahu je totiž důležité, aby chemie byla co nejšetrnější, zároveň však aby splnila požadovaný cíl. Po tomto pečlivém vykartáčování se z povrchu odsají všelijaké nečistoty, které tam nepatří, tedy včetně mastnoty. Vlhkost pak odsaje vysoce výkonný vysavač, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Nakonec podlahu ještě jednou namočíme čistou vodou, tím ji zneutralizujeme od použité chemie, která je však vždy od renomovaných značek a co nejvíce šetrná vzhledem k danému povrchu. Závěrečným krokem je poté ochrana před dalším zatížením podlahy. Na takto kvalitně vyčištěné podlahy tedy vždy doporučujeme aplikovat ještě vosk. Voskování či fluatace podlah provádíme velmi kvalitním voskem. Vosk si představte jako povlak, který úplně zatáhne podlahu a ochrání její povrch před poškrábáním, před znečištěním a podobně.

Voskem…

Voskem je chráněna struktura i hlubší vrstvy podlahy. Špína i další skvrny se odehrávají pouze na povrchu vosku a lze je pak bez poničení podlahy snadno odstranit.Vosk jako povlak nedovoluje průnik vodní páry, ale to u lina a dalších umělých podlah není potřebné. Náš kotoučový stroj dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy. Vedle zmíněného linolea jsou to namátkou dlažby, marmolea, plovoucí podlahy, betonové podlahy, lité podlahy nebo kameninové podlahy. Co se týče nějakých technických vlastností, tak náš stroj je jednokotoučový, váží padesát kilogramů a má přítlak na kotouč s průměrem cca 45 centimetrů. Tím jsme vám stručně vylíčili naši techniku i postupové know-how, ale to nejdůležitější jsme opomenuli. A tím je náš špičkový profesionální personál.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

 

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *