Pomocí čeho se zbavit graffiti na naší zdi

Sprejery musíte unavit a odradit

Na koho se obrátit s odstraněním graffitiVždycky jsem si říkal, že dům na nábřeží u řeky bude pěkně místo k bydlení. Nevadí mi hluk a ruch z ulice. Ty hlasy, zvuk vody, rozhovory i křik – všechno je mi to příjemné a rád to za okny poslouchám. Myslím, že jsem si vybral perfektní místo k bydlení, jen v posledních letech už to nebylo tak ideální. Začali mě trápit sprejeři. Odstraňování graffiti Hradec Králové.

Mám sice zděný nedobytný plot, takže k domu se nikdo jen tak nedostane, ale plot vypadal žalostně. Je hned na ráně a je jako stvořený pro pobavení sprejerů. Objevovala se mi tam spousta vulgárních nápisů i obrázků. Někteří sprejeři se spokojili jen s naškrábáním svého uměleckého podpisu, ale ani to není nijak zvlášť estetické.

 

 

 

 

 

Kdo nám pomůže se zbavit graffitiČím odstranit graffitiExistuje nějaký nátěr jako prevence proti graffiti?Antigraffitová ochrana jedině od A Servis Lipka, s.r.o.

Zvažoval jsem…

AGO proti graffiti na naší zdiZvažoval jsem, jestli se pouštět do likvidace graffiti, ale neviděl jsem v tom příliš velký smysl, protože graffiti pravidelně přibývala. Říkal jsem si, že jediné, co by mohlo na sprejery platit, by bylo to, kdybych zvládal graffiti odstraňovat tak rychle, že by sprejeři začali ve svém snažení vidět jakousi marnost, mohlo by jim začít být líto vynakládat finance na sprejování něčeho, co je jen velice pomíjivé. Role by se tak vyměnily, protože zatím jsem marnost ve snažení spatřoval jen já.

Po čase jsem zjistil, že existuje firma, která nabízí zajímavou službu. Antigraffitová ochrana a antigraffitový servis firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o. přesně splňovali to, co jsem si představoval. Nechal jsem si firmou odstraňování graffiti Hradec Králové, graffiti odstranit a ochranný nátěr nanést a byl jsem zvědavý, jak to bude pokračovat. Nedlouho poté se můj plot opět zaplnil graffiti, během pár dní přijel A SERVIS a graffiti jednoduše z ošetřeného povrchu odstranil. To se párkrát opakovalo a postupně se situace měnila, sprejery to přestalo bavit a vzdali se. Okolní domy a ploty byly posprejované, ale já jsem se od té doby s graffiti nesetkal.

 

 

 

Čím se zbavit graffitiJak máme odstranit graffitiČím se zbavit graffiti

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *