Odstranění graffiti Brno

Sprejeři svým graffiti provokují, přenechte starosti s touto provokací firmě „Antigraffiti Brno“

Přítel mé sestry je velký fanda do kutilství. Neustále doma dělá nějaké pokusy, vylepšováky a opravuje i to, co opravovat není nutné. Prostě má strašně rád manuální práci a rád k tomu přidává svoje nápady. Rozhodně byste nemohli očekávat, že takový člověk zůstane sedět s rukama v klíně, když dům našich rodičů posprejovali sprejeři. Sestřin přítel byl první, kdo měl několik návrhů, co s tím dělat, a některé už se pokoušel realizovat. Odstranění graffiti Brno.

Prevence přes sprejery   Antigraffiti ochrana

 

Barva nepomohla

Ještě, než se s ním stihl někdo na něčem domluvit, pustil se do natírání zdi novou nátěrovou barvou, aby graffiti překryl. Abych byla spravedlivá, tak myslím, že rodiče by se stejně i tak pustili do stejného postupu. Jen by jim to asi trvalo trošku déle, než by se k tomu rozhoupali. Ale vzhledem k tomu, že nový nátěr graffiti nepřekryl, padlo to všechno na hlavu sestřina přítele. Rodiče na něj byli naštvaní, že se neporadil.

Odstranění graffiti z domu   Odborné odstranění graffiti

Sestřin přítel chtěl svoji chybu nějak odčinit, a tak už se protentokrát v klidu zamyslel. Poradil se se známými a objednal firmu A Servis Lipka, s.r.o., odstranění graffiti Brno. Nejprve jen na konzultaci. Sestřin přítel už byl poučen, nechtěl už rozhodovat sám o věcech, do kterých mu vlasně nic není.

Odstranění graffiti cena   Jak odstranit graffiti

Profesionální pomoc

Firma rodičům poradila skvěle. Nabídla jim totiž kromě odstranění graffiti také antigraffitový nátěr. Nejprve jsme nechápali, jaký to bude mít význam, ale když sprejeři asi měsíc po nanesení nátěru dům opět nasprejovali, pochopili jsme, proč bylo takové opatření nutné. Díky antigraffitovému nátěru to pro rodiče bylo mnohem jednodušší než v prvním případě, kdy je čekalo spousta práce a měli s tím mnoho starostí. Tentokrát se mohli plně spolehnout na A Servis Lipka, odstranění graffiti Brno, ten se postaral o všecičko, do dvou týdnů bylo zcela po problému. Pro příště, když budete mít problém s graffiti nebojte se tento nátěr taky vyzkoušet.

Firma na odstranění graffiti   AGO na všechny povrchy

Ochrana před graffiti

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *