Graffiti, odstraňování Brno

Sprejeři svým graffiti provokují, přenechte starosti s touto provokací firmě „Antigraffiti Brno“

jak odstranit graffitičím odstranit graffiti

Přítel mé sestry je opravdu velký fanda do kutilství. Neustále doma dělá nějaké pokusy, vylepšováky a opravuje i to, co opravovat není nutné. Prostě má strašně rád manuální práci a hlavně rád k tomu přidává i svoje nápady. Rozhodně byste nemohli očekávat, že takový člověk zůstane sedět s rukama v klíně, když dům našich rodičů posprejovali sprejeři. Sestřin přítel byl první, kdo měl několik návrhů, co s tím dělat. A některé už se dokonce pokoušel realizovat. – Graffiti, odstraňování Brno

Ještě, než se s ním stihl někdo na něčem domluvit, pustil se už do natírání zdi novou nátěrovou barvou, aby graffiti překryl. Abych byla spravedlivá, tak myslím, že rodiče by se stejně i tak pustili do stejného postupu. Jen by jim trvalo trošku déle, než by se k tomu rozhoupali. Ale vzhledem k tomu, že nový nátěr graffiti nepřekryl a prosvítalo, padlo to všechno na hlavu sestřina přítele. Rodiče na něj byli naštvaní, že se neporadil.

Sestřin…

nejlevnější odstranění graffitirecenze odstranění graffitiSestřin přítel chtěl svoji chybu nějak odčinit aby na něj rodiče nebyli naštvaní kvůli tomu, a tak už se protentokrát v klidu zamyslel, poradil se se známými a na jejich doporučení objednal firmu Graffiti, odstraňování Brno. Nejprve jen na konzultaci. Sestřin přítel už byl poučen, nechtěl už rozhodovat sám o věcech, do kterých mu vlastně nic není.

Firma rodičům poradila skvěle. Nabídla jim totiž kromě odstranění graffiti také antigraffitový nátěr. Nejprve jsme nechápali, jaký to bude mít význam, ale když sprejeři asi měsíc po nanesení nátěru dům opět nasprejovali, pochopili jsme, proč bylo takové opatření nutné. Díky antigraffitovému nátěru to pro rodiče bylo mnohem jednodušší než v prvním případě, kdy je čekalo spousta práce a měli s tím mnoho starostí. Tentokrát se mohli plně spolehnout na A SERVIS LIPKA, s.r.o. ten se totiž postaral úplně o všechno, do dvou týdnů bylo zcela po problému.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *