Čištění zateplené fasády Hradec Králové

Spolehněte se na nás

Potřebujete vyčistit fasádu a nevíte si s tím rady? Tak se vám vůbec nedivíme, protože my jsme taky vůbec nevěděli co s tím.Ono se totiž o něco takového postarat není vůbec ale vůbec jednoduché. A dokonce byste si mohli fasádu i poškodit, když nevíte, jak přesně se toho zbavit. A proto je lepší se obrátit na někoho, kdo už si s tím umí poradit. A mluvím o úklidové firmě, která nabízí službu odstraňování plísně, která zahrnuje kompletní servis v odstranění plísní, řas, hub, sanitrů, výkvětů a jiných mikroorganismů z jakéhokoli povrchu.

A dokážou to díky jejich skvělému nátěru LSG. Je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu, kdy stačí opravdu kratičký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem a ten hned způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení.

Takže…

Takže na povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky vůbec žádnou šanci přežít. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. Životnost nátěru se totiž pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let, takže vám vydrží dlouho, nemusíte se bát, že by mělo jít o nějakou krátkodobou investici. Od té doby, co se nám postarali o fasádu našeho kočičího útulku, je budova opravdu v pořádku.

Teda co se plísní a ostatních mikroorganismů týče. My sami jsme předtím fakt nevěděli co s tím. Sice jsme se snažili to vyčistit prvně sami, jenže nám to prostě nešlo a nechtěli jsme zajít dál, abychom zeď právě třeba neponičili. To by pak bylo finančně ještě horší. A tato firma a jejich nátěr zařídil, že je fasáda opět v perfektním stavu a chráněná.

Opravdu…

Opravdu jsme s Čištění zateplené fasády Hradec Králové i a s tím nátěrem byli moc spokojení. Takže je to perfektní věc pro vaši fasádu. Proto je opravdu moc doporučujeme. Jen vás přece jen musíme před něčím varovat, a to před cenou jejich služeb. Je totiž pravda, že tato firma nepatří k zrovna k těch nejlevnějším. Ale zase rozhodně patří k těm nejlepším. Používají drahou techniku a kosmetiku a všechno, a u toho člověk nemůže počítat s tím, že to bude zrovna za pusinku.

Ta cena těch samotných produktů se musí promítnout i do ceny služby. Navíc si připočtěte tu fyzickou práci a všechno, a pak se dostaneme na sumu, která tomu prostě odpovídá. Ale i tak se rozhodně vyplatí do toho investovat, protože z hlediska poměru cena výkon je ta služba stále za velmi rozumnou cenu. Pro více informací se podívejte na jejich internetové stránky. Určitě tam najdete vše, co byste mohli potřebovat. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *