čištění koberců brno královo pole

Spolehlivá firma, která odvádí kvalitní práci!

čištění sedaček, koberců Praha 1Stěhování do nového bytu v cizím městě, bez přátel a rodiny. To všechno byla cena za nové zaměstnání. Začátky jsou vždy těžké, ale odešla jsem za prací, která mě bavila, a to byla skvělá motivace. Opustila jsem všechno známé, ale nalezla jsem spoustu nového.

Byt jsem sehnala na doporučení, byl prázdný a studený a měla jsem co dělat, abych si jej zařídila podle svých představ.

Asi po týdnu dovezli můj nový nábytek a přišel i koberec, který jsem měla po babičce. Měl rozměry, které se mi do nového bytu hodily a zároveň to byla památka na ni, proto jsem si jej nechala. Ale ouha, po rozbalení jsem zjistila, že je přeci jen už dost zašlý.

 

Objednala jsem si tedy firmu na čištění koberců. Pracovník firmy byl s prací velice brzo hotový. Odešel a já šla zkontrolovat výsledek práce. Nastalo hrůzné zjištění, koberec byl sice ještě mokrý, ale už teď jevil známky špatného vyčištění. Byla jsem zklamaná, ale na reklamaci jsem nepomyslela.

 

 

V novém zaměstnání…

 

V novém zaměstnání jsem na své starosti úplně zapomněla. Plno nových tváří a plno nových pracovních povinností mě zaměstnalo na celý den.

Ale jen jsem došla domů, upozornil mě nepříjemný zápach vlhkého koberce, že ještě nějakou práci mám. Koberec byl stále ještě dost mokrý a začínaly se objevovat fleky. Nevěděla jsem co to způsobilo, ale věděla jsem, že to tak nemůže zůstat.

čištění koberců brno cena

Další den, v zaměstnání, mi přišlo přímo naproti setkání s řešením mého problému. V kanceláři vedoucího, který ten den nebyl přítomný, pracoval člověk a víte co dělal ? Čistil koberec. Zeptala jsem se ho na můj koberec a hned věděl, která bije. Firma čistila koberec extrakční metodou, která je velmi nespolehlivá. Pán byl ovšem velmi ochotný a dal mi kontakt na jeho firmu, A SERVIS LIPKA s.r.o., čištění sedaček, koberců Praha 1 s tím, že oni koberce čistí metodou strojovou a pokusí se mi ho dát zase do pořádku.

 

Po mé objednávce a domluvě s centrálou dojela parta pracovníků a pustili se do nápravy. A opravdu koberec byl po jejich zásahu opět jak nový, voňavý a čistý a to vše díky A SERVIS LIPKA a jejich kvalitní práci.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *