Žilina mytie podlahy

Spoľahlivé upratovanie aj v obtiažnych situáciách. Čistenie, kryštalizácia, impregnácia podláh Žilina

Som detská lekárka a mám v prenájme ordináciu, ku ktorej patrí aj čakáreň. Pred pár mesiacmi sme robili menšie stavebné úpravy, nastal však problém. Nešikovní remeslníci nám dlažbu pošpinili cementom. Sami sme nemali odvahu sa do čistenia púšťať. A tak nám nezostalo nič iného, ako požiadať o pomoc upratovaciu firmu A SERVIS LIPKA, s. r. o., Žilina mytie podlahy, ktorá nám čas od času umýva okná.

Obrátili sme sa na osvedčenú firmu

Táto firma používa strojové čistenie a voskovanie podláh kotúčovým strojom. Pri čistení okien sme s ňou nikdy nemali problém, preto sme verili postupom pracovníkov aj teraz. Nemali sme strach, že by nám podlahu snáď nejako poničili. Postupovali veľmi profesionálne a zohrane. Zbytky cementu sice nebolo len tak jednoduché odstrániť, ale zamestnanci firmy  s veľkou istotou a chuťou  pracovali. Nakoniec sa im podarilo všetky nečistoty odstrániť. Podlahu sme si nechali naviac zakonzervovať ochranným voskom, ktorý dlažbu ošetrí a udrží ju ďalej čistú.

Okrem vyčistenia podlhu aj navoskovali

Navoskovanie podlahy bol výborný nápad. Na dlažbe už nie je vidieť toľko stôp, je protišmyková, a tiež sa aj dobre udržuje. Veľkou výhodou ešte je, že sa predĺží životnosť dlažby. Zamestnanci nás uistili, že vosk určite 1 rok takto vydrží. Potom bude ale treba vosk odstrániť a naniesť nový. Dlažba je po ich ošetrení krásne oživená a lesklá. Táto technika umožňuje aj svetlým spárám, že neztmavnú.

So službami tejto firmy sme veľmi spokojni. Zamestnávajú skutočných odborníkov, ktorých práca aj baví. Sme radi, že sme s touto firmou nadviazali spoluprácu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *