bezvody pisoar ecostep

Smrad z wc vyriešite inštaláciou pisoára bez vody

Všetci to veľmi dobre poznáme. Blížime sa k verejným záchodom a už z diaľky cítiť ten známy nechutný pach moču z toaliet. Staničné záchody sú najhoršie a to aj preto, že ceny na ich údržbu sú vysoké a nie vždy dodržujú ich pravidelnú hygienu. Pre majiteľov verejných podnikov, barov, či reštaurácií je vo vlastnom záujme dodržiavať čistotu záchodov a príjemné voňavé prostredie. Nie je to, však, až také jednoduché, pretože smrad z WC sa nedá len tak ľahko prekryť osviežovačmi vzduchu.

Jediné riešenie, ktoré vám pomôže vyriešiť tento problém je pisoár bez vody od spoločnosti Ecostep. Okrem toho, že ušetríte až 115 000 litrov vody ročne, zbavíte sa definitívne nepríjemných zápachov. Smrad na WC vzniká rozložením organickej hmoty baktériami z vody. Moč je sterilný a bez choroboplodných zárodkov a preto ak nedôjde do styku s vodou, nevytvárajú sa žiadne baktérie, zápach a škvrny na stenách pisoára. Vďaka jedinečnej celosvetovo patentovanej membráne je zamedzené šírenie zápachov z odpadových rúr.

Špeciálny membránový ventil v zásobníku zabraňuje:

  • šíreniu pachu,
  • zadržuje nečistoty, ktoré sa bežne dostávajú do odpadového potrubia (vlasy, cigarety),
  • dlhá životnosť

jednuduche cistenie pisoaraPodľa používania ho stačí vymieňať raz za 6 až 18 mesiacov. Aj dokonale premyslený špeciálny tvar pisoáru zabraňuje moču, aby sa dostal na podlahu, alebo zašpinil kachličky v záchode a predchádza tak ďalšiemu šíreniu nepríjemného smradu. Stačí ho raz denne pretrieť dezinfekčným prostriedkom a tým jeho údržba končí. Nemá žiadne splachovacie systémy, čiže žiadne pokazené časti a vďaka tomu, že nepoužíva vodu na splachovanie, už nikdy nebudete mať problémy s vodným kameňom. Častokrát sa aj vo vodnom kameni hromadia baktérie a nečistoty, ktoré následne dlhodobo zapáchajú a sú veľmi ťažké na odstránenie.

Bezdotykový systém pisoárov bez vody je len ďalším potvrdením o ich vysokej hygienickej úrovni. Inštalácia je veľmi jednoduchá, nepotrebuje vodný prísun a ani elektrickú energiu na ich prevádzku. Navyše špeciálny patentový systém bezvodných pisoárov podporujú všetky environmentálne organizácie.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *