elektroprevodovka

VYBO Electric slovenský výrobca elektroprevodoviek

Musíte napredovať a potrebujete nové kvalitné elektroprevodovky? Chcete si vyberať zo slovenských výrobcov pohonov? VYBO Electric je slovenský výrobca a predajca elektroprevodoviek, elektromotorov a frekvenčných meničov. Preferuje elektroprevodovky VYBO GEARS, ktoré zabezpečujú najvyššiu kvalitu a vlastnosti pevnosť, robustnosť.

V súčasnosti na VYBO GEAR pracuje skupina odborníkov, aby naplánovala stratégiu pre znižovanie hluku elektroprevodoviek v ťažkom priemysle.  Nadmerný a silný hluk môže postupne poškodiť sluch vašich zamestnancov. Na prvom mieste je vždy ochrana ľudského zdravia.  VYBO Electric ponúka tieto typy elektroprevodoviek ako špirálové, koaxiálne špirálové inline, šikmé špirálové, planétové, šikmé kužeľové a redukčné prevodovky na redukciu závitov.

Špirálová priemyselná elektroprevodovka sa používa pre veľa priemyselných aplikácií, ako pri výrobe plastov, cementu, gumy, drvičoch, chladičoch a dopravníkoch. Prevodovka je charakteristická, že je upevnená v uhle umožňujúcom veľa zubom pracovať v rovnakom smere. Vyžaduje vysoký a veľký mechanický výkon. Koaxiálna špirálová elektroprevodovka sa vyrába s vysokou špecifikáciou pre maximálne zaťaženie a prevodové pomery.

Zakrivenú súpravu zubov umiestnenú na kužeľovitom povrchu má šikmá špirálová prevodovka a slúži na rotačné pohyby.  Používa sa v lomoch, ťažobnom priemysle a na dopravných prostriedkoch.  Pevnou a monolitickou konštrukciou je charakteristická šikmá kužeľová elektroprevodovka. Použiteľná pri ťažkých nákladoch a rôznych aplikáciách. Pri zvýšení rýchlosti medzi hriadeľmi a krížovou osou sa používajú redukčne prevodovky a redukcia závitov.

VYBO Electric vie ponúknuť veľa druhov elektroprevodoviek pre zákazníkov alebo zabezpečiť špecifické objednávky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *