čištění koberců brno-líšeň

Skvrny nejhoršího kalibru dokáže odstranit „strojové čištění koberců Brno“

Silvestrovské oslavy u nás letos měly trošku divočejší charakter. Pozvali jsme si pár přátel i s jejich partnery. Sešla se opravdu veselá společnost, ve které nám všem bylo příjemně – čištění sedaček, koberců Brno.

čištění sedaček a  koberců brno campusOprášili jsme dokonce staré hry a pustili se do boje. Proměna klasického Člověče nezlob se v alkoholickou hru nebyla ničím novým, ale nově jsme při tom vystřídali ohromné množství alkoholu.  Bylo jasné, že na Nový rok to pro některé z nás nedopadne úplně nejlíp. Pro koho to však dopadlo úplně nejhůř, byl náš koberec. V alkoholovém opojení jsme už vůbec nevnímali, co se s ním děje a důsledků jsme se zděsili až na druhý den.

 

 

Koberec byl na několik místech politý červeným vínem

 

Koberec byl na několik místech politý červeným vínem a taky nějakým alkoholem tmavé barvy. Skvrny z těchto nápojů samozřejmě nešly vyčistit. Trošičku pustily, když jsem se je pokoušela vyčistit speciálním čističem na koberce, který jsem si za tímto účelem koupila v drogerii. Nebyl levný, takže mě docela naštvalo, že skoro vůbec nefungoval.

Když jsem si pár dní po této akci volala s kamarádkou, která se naší oslavy účastnila, poradila mi vyzkoušet firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění sedaček, koberců Brno,  která koberce čistí strojově. Což je podle mé kamarádky skvělá metoda. Protože už jsem sama nevěděla, co jiného vyzkoušet, ozvala jsem se firmě, domluvila se s nimi na podmínkách a pozval je k nám domů.

čištění koberců brno recenze	Šlo to výborně! Aplikování speciálního značkového čističe pomohlo rozpustit skvrny, které poté kotoučový stroj vykartáčoval do čista, poslední zbytky silvestrovského řádění zůstaly vyčesané na povrchu koberce a odtud je stačilo vysát vysavačem, což pracovníci firmy samozřejmě udělali. Takto se jim podařilo koberec téměř zcela vysušit a díky silnému tahu vysavače i provzdušnit jednotlivá vlákna koberce. Díky za vaši skvělou práci!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *