čištění koberců Praha cena

Škody napáchané nekvalitním čištěním koberců dokázalo napravit „ Strojové čištění koberců Praha“ kotoučovým strojem

čištění sedaček, koberců Praha 10Hledala jsem urychleně kvalitní čištění koberců. Možná jsem ale spíš hledala zázrak. Stala se mi totiž taková nepříjemnost. Nechala jsem si vyčistit koberec jednou už na první pohled ne zcela důvěryhodnou firmou. Dopadlo to hodně špatně. Varovných signálů bylo spoustu, ale zatvrzele jsem je přehlížela, líbila se mi nízká cena, kterou nabízeli, a nic dalšího už jsem slyšet nechtěla.

To, že používali velice chatrně vypadající stroj a čisticí chemii kdo ví jakého původu, mě vůbec nevarovalo. Vůbec se mi nezdálo divné, že nepřijeli firemním autem ale ve starém osobním autě bez firemního loga, ve kterém měli naházené všechny své pomůcky. Když nad tím teď přemýšlím, asi jsem si za svou neopatrnost zasloužila to, jak mě vypekli.

 

 

Čistili koberec zvláštním a chaotickým způsobem

 

Čistili koberec zvláštním a chaotickým způsobem, mnohá místa vynechali. Napustili do koberce neskutečné množství vody a nakapali na to tu svoji chemii, která nepůsobila ani zdánlivě. Nakonec mě doma nechali s kompletně promočeným kobercem, který schnul několik dní. Potom jsem zjistila, že se nevyčistilo skoro nic a navíc se vytvořily nové fleky, pravděpodobně je způsobila použitá chemie.

čištění matrací Praha	Firmě jsem se už samozřejmě dovolat nemohla. Rozhodla jsem se to nechat být. Ale chtěla jsem zachránit svůj koberec, proto jsem se pustila do hledání opravdu kvalitní firmy, která by mi z té lapálie pomohla ven. Vložila jsem svou důvěru do A SERVISU LIPKA, s.r.o., čištění sedaček, koberců Praha 10.  Ukázali se jako výtečná volba. Jakmile jsme zjistili složení chemie, kterou na můj koberec použila ona podvodná firma, mohl A SERVIS začít se svou záchrannou akcí.

Tentokrát byla použita kvalitní chemie a účinné strojové čištění. Koberec se podařilo zachránit, fleky zmizely a dokonce jsem nyní měla koberec tak čistý, jak jsem původně doufala.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *