čištění sedaček, koberců Brno

Šetrné strojové čištění koberců najdete u „Tepování sedaček Brno“

Asi jsem dost netypický muž, protože se rád starám o věci v domácnosti, vaření, úklid a tak. Možná to má něco společného s tím, že jsem vyrůstal bez otce a starala se o mě jenom maminka. Chyběl mi mužský vzor. Moje manželka je na tom přesně naopak, vždycky ji lákaly technické záležitosti, k vaření si cestu nenašla a starat se o domácnost jí také moc neříká, zato se stará o všechny jiné praktické věci, takže se výborně doplňujeme. Čištění sedaček, koberců Brno.

Čištění koberců - Nejnovější technologie v ČR

Musím ale říct, že pro chlapa je dost obtížné mít zájem o věci v domácnosti. Když jsem teď řešil čištění koberců, neměl jsem se s kým poradit. Manželku to moc nezajímalo, kamarádi tohle neřeší a moje maminka koberce nikdy čistit nenechávala.

Naštěstí na internetu…

Naštěstí na internetu je rad dost, spousta diskuzních fór a nejrůznějších článků. Po prozkoumání situace jsem se rozhodl pro strojové čištění koberců, zamlouvala se mi firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění sedaček, koberců Brno. kontaktoval jsem ji tedy a domluvili jsme se, kdy se u nás jejich zaměstnanci ukáží.

čištění sedaček a koberců brno campus

Když k nám přijeli, potěšilo mě, že si můžu o věcech kolem úklidu s někým popovídat, dokonce i manželka se přidala, protože ji čištění zajímalo z technické stránky. Poslechli jsme si nečekaně zajímavý výklad o výhodách strojového čištění. Když to pak člověk ještě rovnou vidí na vlastní oči, je fajn vědět, co se vlastně děje.

Čištění bylo velice detailní ale také jemné. Chemie, která byla na koberec použita, byla k materiálu koberců velmi šetrná, účinně působila na nečistoty, ale vlákna koberce nepoškodila. Stejně tak i kotoučový stroj a jeho rotační kartáče, štětinky kartáče jsou z jemného materiálu, dostanou se tedy do všech míst, ale vlákna nepoškodí. Čištění sedaček, koberců Brno.

Koberce byly vyčištěny naprosto skvěle, do všech detailů. Práce A SERVISU udělala na mě i manželku velký dojem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *