Brno čištění koberců

Sedačky a koberce, hloubkové dezinfekční čištění, odstranění roztočů a alergenů v Brně

Jestli…

Jestli jsem se z něčeho poučila, tak že velké narozeninové oslavy už nebudu nikdy pořádat doma. Bydlíme sice ve velké vile, kde se všichni členové naší početné rodiny a všichni naši přátelé bez větších problémů vlezeme, ale znáte to, takové velké oslavy se většinou neobejdou bez toho, že by se něco vyklopilo a nebo vylilo. A povedlo se nám vylít skleničku s rumem. A protože se nejednalo zrovna o malý panák, tak to bylo na koberci opravdu hodně vidět. A ať jsme se snažili, tak se nám to opravdu nepodařilo vyčistit, takže na to byla potřeba úklidová firma. Nechtěli jsme totiž kupovat nový koberec. Měli jsme ho jen chvíli a moc se nám líbil. Takže jsme jedné zavolali a domluvili se s nimi na čištění. Ale bohužel, to taky dopadlo katastrofou. Tedy na první pokus. Protože když se pustili do čištění koberců, provedli ho extrakční metodou. Ani já ani manžel jsme s tím neměli žádné zkušenosti, takže jsme nevěděli, že to může špatně dopadnout. A taky že dopadlo.

 

Když…

Když skončili a koberec uschl, zůstaly všude samé šmouhy a fleky. Když jsme chtěli od nich nějakou kompenzaci, tak řekli, že to není možné, protože to se prostě u extrakční metody stává, a že jsme s tím měli počítat. S takovým jednáním jsem se upřímně ještě nikdy nesetkala a oba nás to s manželem pěkně naštvalo. A když jsem tuto svou zkušenost vyprávěla o dva dny později v práci, tak mi kolegyně doporučila firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o, a jejich hloubkové čištění koberců. Prý s nimi má výborné zkušenosti a koberce si od nich nechává čistit pravidelně. Ujistila mě, že oni extrakční metody nepoužívají, takže není možný, že by mě čekal stejný scénář jako s předchozí firmou, protože oni čištění realizují pomocí kotoučového strojového čištění. Ihned jsem ji zavolala do kanceláře a domluvila se s nimi na nejbližším termínu. Velice milá slečna se mnou po telefonu domluvila termín, ihned mi udělali cenovou nabídku, která byla lepší, než u předešlé firmy, kde to ještě dopadlo katastrofou.

 

Dále…

Dále mi vysvětlila, na jaké principu jejich čištění funguje a byla vstřícná ke všem našim dotazům, kterých jsme logicky po předchozí mizerné zkušenosti měli tunu. V daný den pak dojeli zaměstnanci firmy a ihned se pustili do práce. Pomalu zanášeli účinnou chemii do koberců, následně koberce rozkartáčovali a nakonec vysáli výkonným vysavačem. Odvedli vynikající práci, špína i fleky zmizely a koberec byl jako nový. A když jsme viděli, jakých výsledků jejich čištění dosahuje, tak jsme se rozhodli se koberce nechat vyčistit v celém domě. Následně jsem si jejich reference potvrdila i na internetu v profesionální diskuzi Brno čištění koberců. K jejich službám dále patří i čištění podlah, mytí oken a všech možných skelných ploch, ale taky odstraňování plísní a graffiti. Takže až budeme něco z toho potřebovat, tak víme, kam zavolat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *