Graffiti odstranění

S „Odstraňováním graffiti Praha“ není problém mít krásnou fasádu bez zbytečných nápisů

 

jak odstranit graffitičím odstranit graffitiGraffiti je velkým tématem a velkým problémem v našich městech a dokonce i vesnicích a na venkově. Graffiti se prostě objevuje všude, kam se dostanou vandalové se svými spreji. Všude tam kde jsou lidská obydlí i tam, kde je jenom malé místečko, které se dá posprejovat. Nedávno se na nás obrátili manželé, kteří sice bydlí v centru města, ale chybí jim příroda, tak se rozhodli, že si koupí nějako chaloupku, kam budou jezdit nasávat energii o víkendech a relaxovat. Po měsících hledání našli krásnou chatu u lesa, na kraji chatové oblasti v okolí krásné přírody a nedalekého jezera. Chatu ale bylo potřeba trošku zrekonstruovat, natřít dřevěné obložení, vymalovat, ale hlavně zrenovovat fasádu, protože na jednom místě byla posprejovaná od nějakých vandalů.

Nejdříve se snažili graffitový nápis zamalovat sami. Ale potom jsme se zjistili, že pouhé přemalování nestačí, protože za čas graffiti vystoupí na povrch. Obrátili se tedy na nás, na Graffiti odstranění naše firma se zabývá například čištěním podlah, koberců a nebo mytím oken a výloh a odstraňováním plísní. Po telefonické domluvě už nezbývalo, než se pustit do práce. Velkou část graffiti jsme odstranili pomocí čisticích prostředků, a poslední tenkou vrstvu jsme zamalovali barvou, tak aby graffiti nebylo vidět a v budoucnu neprosvítalo. Po této proceduře jsme aplikovali antigraffitový nátěr. Jde o nátěr, který zajistí účinnou ochranou proti dalším malůvkám a nápisům. Nátěr vytvoří na fasádě ochranný filtr, který zabrání hloubkovému usazení spreje do omítky.

Takže…

recenze odstranění graffitiTakže pokud se na něm graffiti znovu objeví, její odstranění je bezproblémové. AGO  nátěr navíc fasádu zafixuje tak, že při odstraňování graffiti se nezmění její barva ani struktura. Jsme rádi, že se jsou s námi zákazníci spokojení a doporučují nás dál svým známým, jako v tomto případě. Jsme totiž špička v oboru a to nejenom co se týká odstraňování graffiti, ale nabízíme také jiné služby. To ne jenom v České republice, ale také v Rakousku, v Německu a na Slovensku. Za dlouholetou praxi jsme si vybudovali dobré jméno a vymysleli vlastní postupy úklidů, které jsme dovedli téměř k dokonalosti.
nejlevnější odstranění graffiti

Díky tomu můžeme našim zákazníkům nabídnout jedinečné služby, které jiné firmy vůbec nenabízejí, nebo je nabízejí velice draze. Jsme rádi, že se na nás zákazníci obracejí opakovaně a doporučují nás svým známým a přátelům. Svou práci děláme s láskou a doufáme, že to na ní jde i vidět. Naším cílem je vytvořit program čistých měst, to znamená, že pokud se graffiti odstraní včas a rychle, vandalové uvidí, že jejich práce je zbytečná. A tak svou činnost zaměří na něco jiného nebo ji omezí. O tom, že tento systém čistých budov funguje jsme se díky našim dlouholetým zkušenostem přesvědčili na vlastní kůži. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *