Čištění koberců Plzeň

I s odolnými skvrnami na koberci si strojové čištění poradí

Když naši odjeli na dovolenou a svěřili mi klíče, abych se jim starala o kytky, chtěla jsem je trošičku překvapit a vymalovat jim obývací pokoj. Už dlouho mluvili o tom, že se do toho chtějí pustit, ale pořád se nemohli odhodlat, vždycky říkali, že na to není čas. Tak jsem se rozhodla, že to vymaluji za ně a udělám jim tak radost. Pustila jsem se do toho hned na druhý den po jejich odjezdu.

Jak odstranit barvu z koberceJak vyčistit koberec

Rozlitá plechovka s barvou

Nábytek a koberec jsem překryla plachtami, abych něco neušpinila. Všechny stěny a strop jsem pečlivě vymalovala, a když jsem svou práci dokončila, pustila jsem se ještě do odklízení plachet. Velká chyba byla, že jsem začala s plachtami místo toho, abych odnesla plechovku s barvou. Na ni jsem úplně zapomněla a nedopatřením ji rozlila, když jsem popadla jednu z plachet, na které byla plechovka položená. Barva se rozlila na nechráněný koberec.

Hloubkové čištění kobercůProfesionální čištění

Horší už to snad ani být nemohlo. Celá vyděšená jsem volala příteli a prosila ho o radu. Řekl mi, ať se do čištění hlavně nepouštím sama, protože bych barvu mohla do vláken koberce ještě více vetřít. Shodou okolností jeho rodiče nedávno nechávali své koberce čistit firmou A Servis Lipka, s.r.o., a tak mi přítel na ni obratem zjistil kontakt.

Strojové čištěníKoberec bez skvrn

Strojové čištění problém odstraní

Firma A Servis Lipka, s.r.o.Čištění koberců Plzeň používá strojové čištění a sdělila mi, že touto metodou by odstranění barvy nemělo být problémem. Naštěstí si pro mě našli volný termín ještě v době, než se měli rodiče z dovolené vrátit.

Jak mí opět čistý koberec

Čištění bylo úžasné, barvu se podařilo vyčistit úplně, rotační kartáče spolu s kvalitní chemii všechno vyčesaly z koberce na povrch. Nepříjemné bylo, že koberec po čištění vypadal o hodně lépe než předtím, takže jsem rodičům musela přiznat, co se stalo. Ale vůbec se na mě nezlobili a byli moc rádi za novou malbu i krásně vyčištěný koberec.

Jak na skvrnyČistý koberec do každé domácnosti

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *