mytí průmyslových podlah

Rozmazlete svoji podlahu

I když jsou podlahy praktičtější než koberce z hlediska jejich udržování, tak to mnohdy lidi vede až k tomu, že podlahy zanedbávají a jedinou věc, kterou dělají, je, že ji vytírají. Jenže to rozhodně nestačí, zvlášť v případě odolných skvrn. Rozhodně není dobré čistit je levnými čisticími prostředky nebo je dokonce kartáčovat obyčejnými kartáči, protože nekvalitní štětiny by mohly podlahu poškrábat a poničit. A to by byla velká škoda, proto je lepší jejich čištění svěřit odborníkům. mytí průmyslových podlah

ceník čištění podlahčištění litých podlahčištění podlah v domácnosti

Proto pokud potřebujete vyčistit podlahu…

Proto pokud potřebujete vyčistit podlahu ať už doma nebo v práci, tak neváhejte a kontaktuje nás. Provádíme také mytí průmyslových podlah ve velkých halách. U nás ve firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o. si zakládáme na používání jen těch nejmodernějších technologií a kvalitních kosmetických přípravků. Jednalo se o čištění podlahy v prodejně s horskými koly. Jejich podlaha už začínala být velmi zanešená, a tak nás vyhledali na pomoc. A náš kotoučový stroj a chemie si s tím dokázaly bez problému poradit. Protože šlo o čištění běžných nečistot a obnovení vzhledu podlahy, veškeré nečistoty pustily už při použití první chemie. Pro podlahu je důležité, aby chemie byla co nejšetrnější, ale zároveň podlahu i vyčistila.

Naše úklidová firma k hloubkovému čištění podlah používá většinou zásaditou chemii. V některých případech používáme kyselou chemii, ale to jen při čištění podlah po stavebních činnostech a rekonstrukcích, protože kyselá chemie je velmi agresivní. Ale zato zase dokonale odstraní z povrchu podlah veškeré vápenaté a cementové závoje, zbytky stavebních nečistot a povlaků. Ale na jiné čištění je velmi nevhodná, proto je potřeba použít zásaditou chemii, která není tolik agresivní. Po čištění podlah následuje voskování podlah nanesením fluatace, což je průmyslový polymer. Tímto způsobem se zajistí, že již nedojde k hlubšímu znečištění dřevěné podlahy.

čištění mramorových podlahrenovace podlahvoskování podlah

Na podlahu dáváme převážně pololesklý vosk…

Na podlahu dáváme převážně pololesklý vosk, tento vosk máme dlouhodobě osvědčený a vždy splňuje to, co je potřeba, aby vaše podlaha byla ve skvělém stavu. Vosk musíme do podlahy vetřít dvakrát až třikrát, tak aby se vytvořila kompaktní vrstva, která zajistí podlaze pružnost, elasticitu, protiskluzový efekt. Díky tomu vaše podlaha nebude jen dlouho čistá a krásná, ale díky protiskluzovému efektu vytváří bezpečnější prostředí, protože potom podlaha nebude tolik podkluzovat. To se zalíbilo i našim zákazníkům, tak si jej na podlahy nechali nanést. A díky němu je podlaha opravdu v perfektním stavu. Jsme rádi, že byli s naší prací spokojeni, protože není pro firmu lepší vizitka než spokojený zákazník.

přípravky na čištění podlah fluatace podlahyjak vyčistit podlahu

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *