Čištění fasády Pardubice

Ne nadarmo se říká, že prevence je skutečně tím nejlepším

Hledáte někoho, kdo by vám vyčistil vaši fasádu? Tak v tom případě bychom pro vás měli tip. Doporučujeme, abyste se obrátili na úklidovou firmu. Protože my sami s nimi máme skvělou zkušenost. Měli jsme problémy s fasádou budovy našeho krytého bazénu. Už delší dobu vypadala taková špinavá a vygradovalo to, že se z toho vyklubala plíseň. A s tím jsme skutečně nic nezmohli. Takže nám zbývala jediná možnost, a sice kontaktovat nějakou úklidovou firmu.

A protože jsme žádnou neznali, tak jsme hledali na internetu. A našli jsme firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. Měla totiž na internetu nejlepší recenze. A po naší zkušenosti ji i jejich nátěr LSG musíme vřele doporučit. Je to opravdu vynikající věc a s ničím lepším jsem se na plíseň nesetkal. A kdybych to tušil dřív, asi bych se rozhodl jej nanést na zdi dříve, jako prevenci. A to i dovnitř. A pokud už teď i vy víte, že je váš dům náchylný na tvorbu plísně – neváhejte a nechejte si ten nátěr nanést jako prevenci.

Ono…

Ono ne nadarmo se říká, že prevence je skutečně tím nejlepším řešení a je to prost pravda, i když to většina z nás nechce slyšet, zvlášť když už je problém na světě. Ale je to tak. Navíc samotné nanesení nátěru LSG je finančně mnohem méně náročné než samotné odstraňování plísní. A lidi z A SERVISU jsou skutečně spolehlivý. Jsou to zkušení specialisté a na nikoho jiného už se nikdy obracet nebudu.

Protože odvedli vynikající práci a svou odbornost prokazovali v každém postupu jejich práce. Na místo napadené plísní aplikovali běžný desinfekční prostředek. Po odstranění nečistot a biotického napadení potom aplikovali nátěr proti plísním přímo na stávající povrchy, které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas. Po zaschnutí vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření.

LSG…

LSG je aplikovatelný na vápenocementové omítky, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály. LSG nátěr proti plísním lze aplikovat ve vnitřních i vnějších prostorách. A proto jsem se rozhodl dát ten nátěr i dovnitř, u bazénu se přece jen drží vlhkost, a takto máme jistotu, že s tím nebudou žádné problémy.

Pokud chcete vědět více, podívejte se na internetové stránky Čištění fasády Pardubice. Určitě si mezi jejich úklidovými službami vyberete. A realizují je nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *