čištění koberců praha 6

Radši bych se neviděla , to se může stát snad jen mně .

čištění sedaček, koberců Praha 9Návštěva u mé , nastávající tchýně , byl pěknej trapas ! – čištění sedaček, koberců Praha 9.

Od přítele jsem věděla , jak si moje nastávající maminka , hledí mít vše v naprostém pořádku a čistotě . Vše probíhalo v pohodě , do té doby , než jsem se nabídla , že doleji sklenu červeného vína , mamince mého budoucího manžela . Být aktivní se opravdu někdy nevyplácí .

Při dolévání , jsem nechtíc převrhla svoji sklenku a obsah se vylil a červené víno udělalo své . Skvrna na koberci se vpila do koberce , už se tomu nedalo zabránit . Polil mě pot hrůzy co bude následovat.

 

 

Tchýně se pousmála

 

Tchýně se pousmála . Tak to by jsme měli – pronesla , konečně si mohu dát vyčistit koberec. Protože tohle sama nezvládnu a už mě ani nebaví to věčné vysávání a čištění koberců , které tak nerada dělám . Sama dolila zbytek vína a společně jsme začali hledat na internetu spolehlivou firmu. Která zbaví koberec fleku od vína a paní domu  tolik nemilé povinnosti , jako je čištění a vysávání koberců v celém bytě .

 

Podle kladných recenzí , jsme konečně dospěli k jednotnému názoru , že A SERVIS LIPKA s.r.o., čištění sedaček, koberců Praha 9,  je tou firmou , která nám pomůže k odstranění čištění sedaček Praha 2skvrny .

Jak jsme řekli , tak jsme udělali a udělali jsme dobře .

V následujících dnech , jsem kontaktovala společnost a dohodla termín .

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *