čištění sedaček a koberců brno campus

První využití služeb společnosti „Čištění koberců Brno“

Dnes jsem prvně využila služby , čištění koberců , od společnosti A SERVIS LIPKA s.r.o., čištění sedaček, koberců Brno

čištění koberců, sedaček brno 	Kontakt mi dala moje sestra . Při každé návštěvě u ní , jsem obdivovala její čistý koberec , který měla již nějaký rok .

Nikdy však nepřišla řeč jak je možné , že po ta léta užívání , není poničený a to má doma psa Rokyho . Přeci jen při běžném užívání , se nečistoty stále více zašlapují do struktury koberce , občas vám něco upadne , popřípadě se vyleje šálek kávy . A také když se pejsek venčí , určitě donese na tlapkách různé nečistoty , alergeny ,ale i roztoče do domu a na koberec . A přesto je koberec stále čistý .

 

 

Při poslední návštěvě , mě zarazila velice příjemná vůně a na dotaz “ co to tu tak voní ” mi sestra odpověděla “ to neznáš , včera mi z A SERVIS čistili koberec .”

Pes Roky měl střevní potíže a zašpinil koberec . “

 

 

Jezdí k sestře v pravidelných intervalech…

 

Jezdí k sestře v pravidelných intervalech , prý už léta . Složí svoji strojovou techniku Maxiclean , který pomocí rotačních kartáčů a kvalitní , značkové kosmetiky Floorwash , vyčistí i do hlouby struktury koberce , zašlapanou nečistotu , roztoče a alergeny i chlupy z domácích miláčků .

čištění sedaček, koberců Brno

Právě vůně z této čistící kosmetiky , zalila byt tou příjemnou vůní a navíc vyčistí i případné skvrny .

 

V poslední řadě přichází další stroj , vysokotlaký , třímotorový vysavač  Soteco  Nevada 640 , který svou silou vysaje vlhkost a vydrhnutou nečistotu . Kvalitní práce .

 

Do budoucna budu i já využívat servis společnosti . Jak jsem si zjistila , čištění koberců je jednou z mnoha služeb , kterou nabízí  A SERVISLIPKA s.r.o.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *