Jak odstranit plíseň

Proti plísni je nejlepším chytrý nátěr LSG

Bydlím ve starším bytě, takže jsem se bohužel musela potýkat se vznikající se plísní. Jenže stěhovat jsem se zase nechtěla, protože je to opravdu dobrá lokalita v centru Brna, kde to pak máte prakticky všude kousek. Řešila jsem jak odstranit plíseň a moji známí mi doporučili firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., která nabízí odstranění plísně, čištění a dezinfekce fasády a nátěr proti plísním LSG Praha. Jejich reference jsem si ověřila ještě na internetu a vypadalo to opravdu dobře, tak jsem se s nimi zkontaktovala. Na jejich stránkách totiž měli spoustu informací o tom, jak plíseň vzniká a i o jejich produktech.

Čím se zbavit plísně?

Mně nejvíce zajímal protiplísňový nátěr LSG…

Mně nejvíce zajímal protiplísňový nátěr LSG, který na internetu všichni vychvalovali. Ten LGS nátěr proti plsním je opravdová bomba, protože je ta nejlepší ochrana, se kterou jsem se dosud setkala. Je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky vůbec žádnou šanci přežít.

Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. Životnost nátěru se pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. V další omezené míře bude fungovat cca do 10 let. Záruku tato firma na nátěr garantuje minimálně 2 roky. Plíseň tedy odstranili a nanesli tento nátěr a od plísně mám pokoj. Spokojená jsem s nimi ve všech ohledech, ve kterých to lze, protože svou práci odvedli perfektně a jejich zaměstnanci byli navíc velmi milí a profesionální. Tímto se přidávám k řadě spokojených zákazníků a chtěla tak poradit všem při výběru úklidové firmy, kteří rovněž poptávají tyto služby. Jak odstranit plíseň.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *