Prostředky na odstranění graffiti

Sú grafity umenie alebo vandalizmus? Odstraňovanie grafitov a plesní Rožňava

Nie som podľa mňa ešte taká stará, aby som nemala pochopenie pre dnešnú mládež, pretože som ešte nemala tridsať, ale pozerať sa všade po meste na posprejované domy je jednoducho hnus. Najviac ma dokáže naštvať, keď tým niekto dokáže zničiť aj kultúrne pamiatky, ktoré tu stoja pokojne aj stovky rokov. A to je pre tvorenie grafitov vyhradených niekoľko legálnych plôch, kde si môžu vyčíňať, kde sa im zachce. Nie, oni jednoducho musia zničiť niečí majetok, ukázať potom všetkým v triede, ako sú desne cool, a aby si z nich všetci ostatní sadli na zadok. Proste imbecilita na medzinárodnej úrovni.

Tvor s inteligenciou prvoka

A skutočne dopálená som bola vo chvíli, keď nejaký tvor s inteligenciou prvoka posprejoval aj múr domu, kam sme sa nedávno s priateľom presťahovali. Keď som to videla, bála som sa, že to nepôjde dole. Ale náš kamarát nás uistil, že pozná firmu, ktorá si s tým určite poradí, pretože kedysi odstraňovali aj grafity z fasád jeho firmy, na ktoré sa tak vybláznil nejaký inteligent. Išlo o upratovaciu firmu A SERVIS LIPKA s. r. o.

Očakávania

Vysvetlili sme im situáciu a za dva dni mi prišli grafity odstrániť. A musím povedať, že ich odstraňovanie grafitov Bratislava splnilo moje očakávania. Po tom, čo skočili, neboli po grafitoch ani pamiatky. Pre istotu sme si nechali dom potrieť aj antigrafitovým náterom, po ktorom ide novovzniknutý grafit oveľa ľahšie dole a ešte to stojí aj oveľa menej peňazí. Boli sme s nimi naozaj veľmi spokojní, a tak ich môžeme všetkým jedine odporučiť. Zamestnanci firmy sú skutoční profesionáli, ktorí vedia, čo robia, a dokážu si poradiť s každým problémom.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *