Archiv autora: Tomáš

Strojová kotoučová metoda je nejúčinnější technologií na čištění koberců. Tepování sedaček, koberců Praha

Naše firma A Servis Lipka, s.r.o., čištění koberců Praha 9 realizuje čištění koberců pomocí silného kotoučového stroje, který je i zároveň velice šetrný, takže nemůže dojít poškození vašeho koberce. Ten pomocí rotačních kartáčů zapracovává aplikovanou značkovou a velmi účinnou chemii do koberce tak dlouho, dokud nedojde k odstranění všech nečistot. A to samozřejmě i těch, které jsou usazené do hloubky vašeho koberce. Tato metoda je skutečně účinná, protože námi používaná kosmetika se spolehlivě vkartáčuje až do samé struktury koberce. Kromě všech nečistot bezpečně zlikviduje i jakékoliv zdraví škodlivé roztoče, alergeny a bakterie. Navíc tato kosmetika koberec velmi kvalitně dezinfikuje a provoní.

Pomoc od profesionálů s čistěním koberců   Spokojenost s čištěním

Porovnání metod čištění koberců

Poté veškeré nečistoty vysajeme pomocí vysokotlakového třímotorového vysavače a pečlivě a do sucha odsajeme všechny již zmíněné nečistoty, které by neměli váš koberec zatěžovat.  Strojová metoda funguje stoprocentně a nemusíte se obávat, že by na vašich kobercích zůstaly po čištění jakékoli fleky. Ty mnohdy způsobuje extrakční metoda. Protože se jedná o morkou metodu čištění, která není na čištění koberci vhod. Pouhé vstříknutí chemie do koberce a následné pouhé odsátí nemůže koberec kvalitně vyčistit. Tato varianta je sice levnější než strojová metoda, ale nikdy jí není možné dosáhnout takových výsledků jako strojová kotoučová metoda. Pomocí kotoučové metody můžete z koberce odstranit prakticky cokoli.

Jak na skvrny na koberci   Jak mít čistý koberec

Něco z praxe

Jednou z posledních zakázek bylo, že náš tým zaměstnanců čistil koberec zašpiněný od červené vody, v níž se pomocí červené cibule barvila velikonoční vajíčka. Prý se to nejdříve snažili vyčistit sami, ale nikam to nevedlo. Není se čemu divit, takovou skvrnu ze světlého koberce pomocí prostředků z drogerie zkrátka nedostanete. Naši pracovníci k nim přijeli hned druhý den, protože jsme se sami obávali toho, aby se brusinky do koberce příliš nevsákly. Přece jen brusinky by byly viditelné prakticky na jakémkoli koberci a u jejich světlého to platilo dvojnásobně. Ale protože flek nebyl příliš starý, bylo možné to vyčistit hned na první pokus. Nakonec si od nás nechali koberce vyčistit i ve zbytku domu a od té doby jsou našimi stálými spokojenými zákazníky, protože žádný koberec nevydrží v kuchyni věčně čistí.

Čistý koberec do každé domácnosti   Odstranění skvrn z pohovky

Ale díky naší kosmetice vydrží čistý déle a nově vzniklá špína jde i z koberce lépe dolů. Takže pokud se nejedná zrovna o brusinky, tak si menší skvrny dokážou vyčistit i bez naší pomoci. Jsme rádi, že se stali našimi pravidelnými zákazníky, což nás samozřejmě těší. Naše služby realizujeme po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku.

Hloubkové čištění koberců   Koberce bez alergenů   Zašlapaná špína v koberci

Sprejeři svým graffiti provokují, přenechte starosti s touto provokací firmě „Antigraffiti Brno“

Přítel mé sestry je velký fanda do kutilství. Neustále doma dělá nějaké pokusy, vylepšováky a opravuje i to, co opravovat není nutné. Prostě má strašně rád manuální práci a rád k tomu přidává svoje nápady. Rozhodně byste nemohli očekávat, že takový člověk zůstane sedět s rukama v klíně, když dům našich rodičů posprejovali sprejeři. Sestřin přítel byl první, kdo měl několik návrhů, co s tím dělat, a některé už se pokoušel realizovat. Odstranění graffiti Brno.

Prevence přes sprejery   Antigraffiti ochrana

 

Barva nepomohla

Ještě, než se s ním stihl někdo na něčem domluvit, pustil se do natírání zdi novou nátěrovou barvou, aby graffiti překryl. Abych byla spravedlivá, tak myslím, že rodiče by se stejně i tak pustili do stejného postupu. Jen by jim to asi trvalo trošku déle, než by se k tomu rozhoupali. Ale vzhledem k tomu, že nový nátěr graffiti nepřekryl, padlo to všechno na hlavu sestřina přítele. Rodiče na něj byli naštvaní, že se neporadil.

Odstranění graffiti z domu   Odborné odstranění graffiti

Sestřin přítel chtěl svoji chybu nějak odčinit, a tak už se protentokrát v klidu zamyslel. Poradil se se známými a objednal firmu A Servis Lipka, s.r.o., odstranění graffiti Brno. Nejprve jen na konzultaci. Sestřin přítel už byl poučen, nechtěl už rozhodovat sám o věcech, do kterých mu vlasně nic není.

Odstranění graffiti cena   Jak odstranit graffiti

Profesionální pomoc

Firma rodičům poradila skvěle. Nabídla jim totiž kromě odstranění graffiti také antigraffitový nátěr. Nejprve jsme nechápali, jaký to bude mít význam, ale když sprejeři asi měsíc po nanesení nátěru dům opět nasprejovali, pochopili jsme, proč bylo takové opatření nutné. Díky antigraffitovému nátěru to pro rodiče bylo mnohem jednodušší než v prvním případě, kdy je čekalo spousta práce a měli s tím mnoho starostí. Tentokrát se mohli plně spolehnout na A Servis Lipka, odstranění graffiti Brno, ten se postaral o všecičko, do dvou týdnů bylo zcela po problému. Pro příště, když budete mít problém s graffiti nebojte se tento nátěr taky vyzkoušet.

Firma na odstranění graffiti   AGO na všechny povrchy

Ochrana před graffiti

Moje chata – můj hrad, nedovolila jsem sprejerům narušit klid mé oázy

Chtěli jsme si s manželem najít klidné místečko, které budeme pravidelně navštěvovat a dočerpávat tam energii, kterou během týdne ztrácíme v hektickém prostřední města. Koupili jsme si chatičku v blízkosti hor. Předpokládali jsme, že se na ní budeme občas věnovat sekání trávy a sem tam nějaké té nutné údržbě, ale jinak jsme chtěli lenošit a zcela relaxovat. To nám ale nebylo dopřáno.

Odstranění graffiti cena   Nejlevnější odstranění graffiti

Sprejeři narušili idilku

Velice brzy po převzetí chaty do našeho vlastnictví jsme byli vystaveni nepříjemnostem, které nám připravili místní sprejeři. Místo toho, abychom si po příjezdu na chatu užívali nerušený klid, zjistili jsme, že naše chata byla posprejována. Museli jsme začít tento fakt nějak řešit.

Jak odstranit graffiti   Čím odstranit graffiti

Mohli jsme nad tím mávnou rukou a nechat to být. Jenomže to bychom nebyli my. Jsme s manželem oba berani, myslím tím znamení zvěrokruhu, a nikdy nenecháváme něco jen tak být. Zarputile řešíme všechny problémy, které nám zkříží cestu. Sprejeři netušili, s kým se pustili do křížku.

Stop graffiti   Kde sehnat ochranu proti graffiti

Perfektní řešení na odstranění graffiti existuje

Ne, že bychom si mysleli, že toho sprejera chytíme, ale chtěli jsme zajistit, aby se graffiti na naší chatě dlouho nevyjímalo. A chtěli jsme se taky postarat o to, aby nám případné opakování stejné situace v budoucnu nekomplikovalo život.

Péče o novou fasádu

Perfektní řešení jsme skutečně našli. Vymyslela nám ho firma A Servis Lipka, s.r.o., odstranění graffiti Praha. Odstranila graffiti, které už bylo nasprejované, a potom přišla s antigraffitovým nátěrem a ten zajišťuje, že se případná příští graffiti budou odstraňovat bez potíží a urychleně. Nátěr dokonce zabraňuje sprejům, aby pronikly přímo do omítky a ničily jí. A jelikož už se několikrát stalo, že k novému posprejování chaty došlo, mohli jsme si spolehlivost A Servis Lipka vyzkoušet. Nyní se za ní můžeme zaručit, firma vždy rychle přijela a o všechno se postarala.

Ochrana před graffiti   Firma na odstranění graffiti

Graffiti a prevence? To je to nejlepší, co můžete udělat!

Se sprejery a jejich devastující činnosti jsme měli dost zkušeností z bydlení na sídlišti. Jakmile jsme se ale přestěhovali do rodinného domu na okraji města, předpokládali jsme, že už se s žádnými graffiti setkávat nebudeme. Z takových pošetilých domněnek jsme byli rychle vyvedeni. Hned při první procházce po okolí, kdy jsme se chtěli seznámit se sousedstvím, jsme si všimli několika posprejovaných budov. Dokonce i rodinných domů. Této oblasti se sprejeři rozhodně nevyhýbají a neštítí se ani ničení zdí domků.

Prevence přes sprejery   Prevence před graffiti

Takové zjištění pro nás bylo velice nepříjemné. Ze sídliště jsme měli tu zkušenost, že jsou lidé v takových situacích bezradní. Graffiti na domech se tam spíše neodstraňovalo. Považovalo se to za zbytečné, když bylo více než pravděpodobné, že jen pár dní po odstranění jednoho graffiti přibude další.

Odstranění graffiti z domu   Profesionální odstranění graffiti

Antigraffitový nátěr

Vzhledem k tomu, že dříve jsme se o problematiku odstraňování graffiti příliš nezajímali, chtěli jsme načerpat nějaké informace, abychom byli připraveni. Zjistili jsme ke svému překvapení, že možností není málo. Když jsme se do problému pohroužili ještě hlouběji, zjistili jsme, že firma A Servis Lipka, s.r.o., odstranění graffiti Brno, dokonce nabízí antigraffitový nátěr. Tento způsob řešení má působit jako určitý druh prevence. Ze všech možností, které jsme si vyhledali, se nám tento nátěr zdál jako to nejlepší řešení.

Odstranění graffiti cena   Nejlevnější odstranění graffiti

Protože jsme na sídlišti poznali, jak hrozně graffiti na zdi domu vypadají, nechali jsme si nátěr nanést preventivně ještě dříve, než jsme vůbec mohli zaregistrovat, že by o náš dům sprejeři jevili zájem. Nebylo to na škodu, protože k posprejování našeho domu samozřejmě došlo. Jelikož jsme byli díky nátěru připravení, nedošlo k velkým škodám. A Servis Lipka, odstranění graffiti Brno, graffiti snadno odstranil a stěna vypadala během chvilky zase jako dřív.

Jak odstranit graffiti   Kde sehnat ochranu proti graffiti   AGO na všechny povrchy

Graffiti už nechci ani vidět, Antigraffiti Praha mi mé přání pomáhá plnit

Když jsem mířila do prodejny, kterou vlastním, bylo graffiti na její zdi asi to poslední, co jsem čekala, že uvidím, až k ní dojdu. Den předtím, když jsem prodejnu zamykala, tak bylo ještě všechno v pořádku. Hned další den takové překvapení. Některé okolní obchůdky a domky to taky schytaly. Pozitivní na tom bylo, že jsme se mohli s ostatními poradit, jak dál postupovat. Odstranění graffiti Praha.

Antigraffiti ochrana   Odstraňování graffiti z fasád   Profesionální odstranění graffiti

Odstraňení graffiti pořád dokola

Byli mezi námi i tací, kteří už měli s podobnými záležitostmi zkušenost. Jenomže neviděli naše šance příliš dobře. Říkali, že se sprejeři často vracejí tam, kde už škodili. Vy tak musíte neustále odstraňovat jedno graffiti za druhým a pěkně to leze do peněz. Ptala jsem se jich, jestli nepřišli na něco, co by na sprejery platilo nebo co by naše zdi ochránilo. Bohužel neměli s ničím takovým zkušenost a tvrdili mi, že nic takového určitě ani neexistuje. Já ale nejsem takový pesimista a nechtělo se mi věřit, že by nic nebylo. Takže jsem začala pátrat po možnostech na internetu.

Jak odstranit graffiti   Čím odstranit graffiti   Kde sehnat ochranu proti graffiti

Existují i jiné varianty

Zaujala mě tam firma A Servis Lipka, s.r.o., odstranění graffiti Praha. Četla jsem si o jejím antigraffitovém nátěru a vypadalo to tak, že by nám v naší situaci mohl být hodně nápomocný. Pochopila jsem to tak, a zaměstnanci firmy mi to později sami potvrdili, že si člověk nechá tento nátěr nanést na očištěnou zeď a nátěr zeď v případě posprejování chrání. Graffiti lze z nátěru jednoduše odstranit, jde to rychle a bez poškození povrchu.

Odstraňování graffiti přijede udělat firma vždy nejpozději do dvou týdnů od té doby, kdy jí zavoláte, a je to již zcela zdarma. Neváhala jsem a A Servis Lipka objednala, když i majitelé okolních budov zjistili, jak skvěle to funguje, brzy můj příklad následovali. Od té doby se na žádné z našich zdí žádné graffiti dlouho neudrží.

Ochrana před graffiti   AGO na všechny povrchy   Firma na odstranění graffiti

Graffiti na škole je z výchovného hlediska škodlivé, nemluvě o estetickém hledisku

Na jednom z posledním posezení s ostatními rodiči a učiteli základní školy, kterou navštěvují naše děti, se na nás škola obrátila s prosbou o finanční příspěvek, který by umožnil odstranění graffiti, které se na stěně školy nedávno objevilo.

Škola musí nějak působit

Všichni jsme chápali, jak je pro naše děti škodlivé setkávat se denně s graffiti, které snižuje autoritu školy. Škola tak působila jako místo, kterému se každý může beztrestně vysmívat a ničit ho. Většina rodičů tedy byla ochotna přispět dost vysokými částkami, a dokonce se někteří přimlouvali za to, aby se finance nepoužily jen na odstranění graffiti, ale také na preventivní opatření, které by v případě dalšího pokusu o posprejování školní budovy umožnilo rychlou a finančně nenáročnou nápravu.

Prevence přes sprejeryOdborné odstranění graffitiProfesionální odstranění graffiti

Osobní zkušenost

Jeden z rodičů věděl o firmě, která je schopna toto zajistit. Měl s ní osobní zkušenost, jelikož s ní spolupracoval jeho zaměstnavatel. Vysvětlil nám, že firma A Servis Lipka, s.r.o, Odstraňování graffiti Praha disponuje antigraffitovým systémem ochrany. To znamená odstranění graffiti z neošetřeného povrchu, nanesení ochranného nátěru a zbylé služby jsou v ceně tohoto nátěru. Tedy závazek firmy dostavit se do dvou týdnů od chvíle, kdy bude informována o posprejování stěny, odstranění nového graffiti bez poškození stěny a nanesení další ochranné vrstvy, která by byla poškozena.

Odstranění graffiti cenaJak odstranit graffitiOdstranění graffiti z cihlové zdi

Všichni jsme byli pro, chápali jsme, že nemá smysl odstraňovat graffiti, kdybychom nezajistili, aby bylo jeho odstraňování do příště snazší. Jelikož sprejeři v okolí opravdu řádí, měli jsme už příležitost ověřit sliby A Servis Lipka, Odstraňování graffiti Praha, v praxi a ukázalo se, že všechno přesně odpovídá. Vedení školy je velice spokojeno a všem nám poděkovalo.

Odstraňování graffiti z fasádOdstranění graffiti z domuPrevence před sprejery a graffiti

I s odolnými skvrnami na koberci si strojové čištění poradí

Když naši odjeli na dovolenou a svěřili mi klíče, abych se jim starala o kytky, chtěla jsem je trošičku překvapit a vymalovat jim obývací pokoj. Už dlouho mluvili o tom, že se do toho chtějí pustit, ale pořád se nemohli odhodlat, vždycky říkali, že na to není čas. Tak jsem se rozhodla, že to vymaluji za ně a udělám jim tak radost. Pustila jsem se do toho hned na druhý den po jejich odjezdu.

Jak odstranit barvu z koberceJak vyčistit koberec

Rozlitá plechovka s barvou

Nábytek a koberec jsem překryla plachtami, abych něco neušpinila. Všechny stěny a strop jsem pečlivě vymalovala, a když jsem svou práci dokončila, pustila jsem se ještě do odklízení plachet. Velká chyba byla, že jsem začala s plachtami místo toho, abych odnesla plechovku s barvou. Na ni jsem úplně zapomněla a nedopatřením ji rozlila, když jsem popadla jednu z plachet, na které byla plechovka položená. Barva se rozlila na nechráněný koberec.

Hloubkové čištění kobercůProfesionální čištění

Horší už to snad ani být nemohlo. Celá vyděšená jsem volala příteli a prosila ho o radu. Řekl mi, ať se do čištění hlavně nepouštím sama, protože bych barvu mohla do vláken koberce ještě více vetřít. Shodou okolností jeho rodiče nedávno nechávali své koberce čistit firmou A Servis Lipka, s.r.o., a tak mi přítel na ni obratem zjistil kontakt.

Strojové čištěníKoberec bez skvrn

Strojové čištění problém odstraní

Firma A Servis Lipka, s.r.o.Čištění koberců Plzeň používá strojové čištění a sdělila mi, že touto metodou by odstranění barvy nemělo být problémem. Naštěstí si pro mě našli volný termín ještě v době, než se měli rodiče z dovolené vrátit.

Jak mí opět čistý koberec

Čištění bylo úžasné, barvu se podařilo vyčistit úplně, rotační kartáče spolu s kvalitní chemii všechno vyčesaly z koberce na povrch. Nepříjemné bylo, že koberec po čištění vypadal o hodně lépe než předtím, takže jsem rodičům musela přiznat, co se stalo. Ale vůbec se na mě nezlobili a byli moc rádi za novou malbu i krásně vyčištěný koberec.

Jak na skvrnyČistý koberec do každé domácnosti