Archiv autora: Gabriela

Už jsme se na to nemohli dál dívat

V úklidové firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o. nabízíme celou řadu úklidových služeb. A v tomto našem článku bychom se chtěli zaměřit na naše strojové čištění podlah. Naše úklidová firma realizuje strojové čištění podlah. K úspěšnému strojovému čištění podlah používáme kotoučový stroj, který zajistí detailní a hloubkové vyčištění. Nejdříve podlahu kvalitně vydrhneme pomocí velmi účinné čistící chemie. Jakmile je povrch důkladně vykartáčován, následuje odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Poté podlahu ještě jednou namočíme čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a necháme doschnout. Brno, silně znečištěné podlahy, mytí

Kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využíváme, je jediným přístrojem, který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy. Tento jednokotoučový stroj o váze 50 kg s přítlakem na kotouč s průměrem cca 45 cm, využíváme k čištění podlah, jako jsou dlažby, linolea, marmolea, plovoucích podlah, betonových podlah, litých podlah nebo kameninových podlah.

hloubkové vyčištění podlahyschopná firma na čištění podlahneagresivní chemie na podlahy

U Brno, silně znečištěné podlahy, mytí…

U Brno, silně znečištěné podlahy, mytí budete mít jistotu, že naši pracovníci jsou řádně proškoleni a profesionálové, kteří ke své práci používají vždy kvalitní přípravky a pomůcky. Pro strojové čištění podlah je důležité používat kvalitní šetrné čistící chemie. Pro podlahu je důležité, aby chemie byla co nejšetrnější a splnila požadovaný cíl. Naše úklidová firma k hloubkovému čištění podlah používá vždy zásaditou chemii. V některých případech používáme kyselou chemii, ale to jen při čištění podlah po stavebních činnostech a rekonstrukcích. Kyselá chemie je velmi agresivní a dokonale odstraní z povrchu podlah veškeré vápenaté a cementové závoje, zbytky stavebních nečistot a povlaků. Pro jiné čištění j nevhodná a nedá se použít ani při čištění po stavebních pracích v případě přírodních a kamenných podlah.

aby podlaha vydržela dlouho jako novázašlá podlaha a co s níkartáčování podlahy

Jednou z našich posledních zakázek…

Jednou z našich posledních zakázek bylo čištění podlahy v prodejně s barvami, kde již dlouho nebyla podlaha hloubkově čištěná a kolektiv zaměstnanců přišel o tři z nich, takže už na vše zkrátka nestačili. Tak se obrátili na nás. Ale pro náš kotoučový stroj to však nebyl vůbec žádný problém. Na zaměstnancích drogerie bylo vidět, že jsou s námi opravdu spokojeni. Svým zákazníkům dále nabízíme kromě čištění podlah i řadu jiných služeb jako je odstranění starého vosku (polymeru) z podlahy a nanesení nové ochranné polymerové vrstvy nebo strojové hloubkové čištění, čistění koberců, strojové čištění čalounění. Pro více informací o našem servisu navštivte naše webové stránky.

kotoučový stroj a jeho přednostičištění podlah od cementuhloubkové čištění podlah

Nebyla to žádná kouzla

Naše úklidová firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. nabízí širokou škálu úklidových služeb a jednou z nich je i strojové čištění podlah. K úspěšnému strojovému čištění podlah používáme kotoučový stroj, který zajistí detailní a hloubkové vyčištění. Postupujeme následujícím způsobem, kdy podlahu nejdříve kvalitně vydrhneme pomocí velmi účinné čistící chemie. Ve většině případů pracujeme se šetrnou zásaditou chemií, pokud se nejedná o čištění podlah v prostorách, kde probíhaly stavební rekonstrukce a je znečištěná cementem a podobnými materiály, které vyžadují na odstranění již kyselou chemii. Jakmile je povrch důkladně vykartáčován, následuje odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Mytí Brno, lité stěrky

Poté podlahu ještě jednou namočíme čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a necháme doschnout. Tento způsob čištění je ke všem druhým podlah je velice šetrný, takže se nemusíte obávat, že by došlo k poškození nebo poškrábání vaší podlahy.

mytí pomocí kotoučového strojepoužití kyselé chemie na podlahypoužití zásadité chemie na podlahy

Po vyčištění podlahy…

Po vyčištění podlahy je dobré podlahu nechat zakonzervovat voskem. Tuto službu rovněž nabízíme a doporučujeme ji všem našim zákazníkům. Tímto způsobem se zajistí, že již nedojde k hlubšímu znečištění dřevěné podlahy. Na podlahu dáváme převážně pololesklý vosk, tento vosk máme dlouhodobě osvědčený a máme s ním výborné zkušenosti. Na konzervování podlah používáme kvalitní německý pololesklý vosk PKD. Jedná se o odolný polymer s dobrou životností. Tento polymer má řadu výhod, například: na podlahách nejsou vidět tolik stopy, má mírný proti skluz, podlaha se díky němu mnohem lépe udržuje a velmi výrazně prodlouží životnost podlah. Pracujeme s nimi dlouhodobě a jsme s ním spokojeni nejen my, ale i řada našich zákazníků.

čištění podlah cena z m2ceník čištění podlahčištění podlah v domácnosti

Naší poslední zakázkou…Mytí Brno, lité stěrky

Naší poslední zakázkou bylo čištění podlahy v zahrádce jedné kavárny, kde měli udělanou vlastní podlahu, aby zahrádka připomínala terasu. A podlaha už nebyla v dobrém stavu. Koneckonců udržet podlahu čistou v gastronomickém podniku není nic jednoduchého a v případě venkovní podlahy to platí dvojnásobně. Majitelka říkala, že zaměstnanci podlahu pravidelně čistí, ale je logické, že v tomto případě to vyžaduje něco účinnějšího. Vše jsme tedy vyčistili naši speciální kosmetikou a kotoučovým strojem. Dále si ji majitelka nechala na naše doporučení i zakonzervovat. Protiskluzový efekt naše vosku má velké výhody a v kavárnách a v dalších podnicích má své nepostradatelné výhody. Mytí Brno, lité stěrky služby realizuje po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Pro více informací o našich službách se podívejte na naše webové stránky.

renovace podlahpřípravky na čištění podlah čištění různých druhů podlah

Impregnace je změní k nepoznání

Jestli potřebujete perfektně umýt výlohy ve vašem obchodě nebo kdekoliv, kde se nacházejí, pak si určitě pozvěte firmu, která je špičkou ve své profesi. Firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. jsme našli na internetu a četli jsme si na ni mnoho pozitivních recenzí. I když se samozřejmě naše výlohy ve zverimexu snažíme umývat, nikdy jsme nedokázali tak dokonale výlohy umýt. Když jsme do firmy volali, tak paní operátorka byla velice milá a vyšla nám vstříc v našich časových možnostech. Když tým dojel, tak se hned pustil do práce. Nejprve výlohy důkladně umyli. Mají speciální technologii, která nemá nikde konkurenci. Plísně na fasádě Brno

Jejich technologie mytí výloh spočívá v pečlivém provedení čistým rozmývákem a následným důkladným setřením skleněné plochy pomocí stěrky s kvalitní gumou. Guma je na stěrce proto, aby se výloha nepoškrabala a nezničila. Až výloha zaschla, tak pracovníci začali s leštěním.

jak kvalitně vyčistit oknalešticí přípravky na oknajak docílit triku suchého leštění

Díky dlouholetým zkušenostem…

Díky dlouholetým zkušenostem využívají tzv. trik suchého čištění. Leštící přípravky u nich rozhodně nehledejte, protože oni používají pouze suchou a čistou bavlněnou plenu, kterou dokonale vyčistí všechny skleněné plochy. I když je tento postup o hodně náročnější fyzicky, tak má výtečné výsledky. Stěžovali jsme si na to, že se výlohy rychle špiní, a tak nám firma ještě doporučila impregnaci, aby nám vydržely výlohy dlouhodoběji čisté. Jedná se o impregnaci GSP, která zásadní mírou sníží náklady na údržbu výloh, prodlužuje jejich životnost a vylepšuje optický vzhled. Impregnace má ochranný účinek proti vodě a špíně a je založena na principu lotosového efektu. Na vodovzdorné nanovrstvě dochází ke shlukování vody a špíny do kuliček a odvalování z povrchu samospádem nebo prouděním vzduchu. Impregnace má schopnost hydrofobizace, olejofobizace a ošetřené výlohy touto impregnací mají samočisticí schopnost.

mytí oken bez leštidel levné mytí okenmytí, leštění a impregnace oken

Sice jsme nebyli moc optimističtí…plísně na fasádě Brno

Sice jsme nebyli moc optimističtí, že je impregnace opravdu tak dobrá, ale hned po prvním mytím jsme si řekli, že je to teda pecka. Výlohy se umývají skoro samy a špína a otisky jdou rychle dolů. Plísně na fasádě Brno nelhala v ničem a udělala všechno přesně tak, jak slíbila. Byli jsme s ní naprosto spokojeni, a proto ji můžeme s klidným srdcem doporučit dále. Myslím, že takhle vám výlohy neumyje žádná jiná firma. Pochybuji, že má někdo tak dokonalou technologii a způsob mytí. Až budeme zase potřebovat, určitě se na ně zase rádi obrátíme. Ještě jednou děkujeme za pomoc. Bez této firmy bychom nikdy neměli tak dokonalý výhled do a ze zverimexu.

dlouhotrvající efekt mytí okenimpregnace okenmytí okenních tabulí

Děti prostě někdy neuhlídáte. Tepování koberců Praha

Nechat malé děti chvíli bez dozoru se nevyplácí. Je až neuvěřitelné, co všechno je napadne, co všechno musejí prozkoumat či ochutnat. Pokud nejde o zdraví, dá se to vždy vyřešit, i když je s tím více práce nebo času. Moje dítě sebralo z botníku krém na boty, doneslo si ho do pokojíčku a hrálo si s ním. Bohužel se mu podařilo krém otevřít a zapatlat jím koberec. Opravdu jsem koberec poctivě a několikrát čistila, vyzkoušela jsem několik přípravků, ale marně. Poptávala jsem se ostatních maminek, jaké mají zkušenosti s čištěním koberců. Byla jsem si jistá, že nejsem první, komu se něco takového stalo. Jedna z nich mi doporučila, ať neplýtvám časem a energií, a koberec si nechám vyčistit od firmy tepování koberců Praha. 

Na internetu jsem si vyhledala nějaké informace o firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o. Byla sice o něco dražší než ostatní firmy, ale měla dobré recenze, všichni ji vychvalovali. Čištěním koberců se zabývá již řadu let, během nichž zdokonalili svoji kotoučovou metodu čištění.

jaké čistící prostředky fungují pravidelné čištění koberců velmi znečištěný koberec

Většina firem…

Většina firem, která tuto službu provozuje, provádí čištění koberců zastaralou metodou, kdy chemii nanesou na povrch koberce. Není vůbec vpravena do hluboké struktury koberce. Při vysoušení u ní chybí pečlivé rozkartáčování, a proto po zaschnutí někdy zůstává nevzhledný tvar koberce. Tato metoda je sice levnější, ale holt na úkor kvality. Já se rozhodla pro kvalitu a dát na recenze a doporučení kamarádky a oslovila jsem úklidovou firmu A SERVIS. Pracovník firmy přijel v dohodnutý čas, podíval se na můj znečištěný koberec a hned se pustil do práce. Nanášel na celou plochu koberce saponát a současně ho kartáčoval těžkým kotoučovým strojem shustým rotačním kartáčem. Jak jsem zjistila, tato chemie váže na sebe veškerou nečistotu, působí také dezinfekčně a ničí mikroorganizmy, takže čištění je vhodné i k odstraňování roztočů, které mnohdy dráždí alergiky. 

Na závěr koberec vysál třímotorovým vysavačem se speciální štěrbinovou trubicí. Tento výkonný vysavač celou strukturu koberce neobyčejně provzdušil. Navíc díky měkkým štětinám v kartáči je tato metoda čištění vhodná pro všechny typy koberců i pro ty s delším vlasem. 

nečistoty zašlapané do koberce jak vyčistit namáhaný koberec obnova koberce

Koberec po vyčištění…tepování koberců Praha

Koberec po vyčištění vypadal jako nový a ještě jsem byla ráda, že jsem ho současně i vydezinfikovala. Firma odvádí dobrou prácinemám jim co vytknoutAž bude nějaká maminka ve stejné situaci, rozhodně tuto firmu doporučím. Nejlépe investovaný čas je ten do rodiny a převážně do dětí. A stejně takhle profesionálně sami nikdy neuklidíte. Provozují mnoho dalších služeb, které nám pomohou v domácnosti, ušetří čas a námahu – nabízí pravidelný či jednorázový úklid, i čištění a voskování podlah, mytí oken, čištění čalounění, ale i další práce. Své služby realizují po celé České republice, na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Takže jako kamarádka mně i já vám teď tuto firmu s mými osobními zkušenostmi mohu jen a pouze doporučit. 

údržba koberce nejlevnější čištění koberců levné čištění koberců

Miluju domácí zmrzlinu

Protože doma se snažíme jíst s celou mojí rodinou co nejzdravěji, často si děláme i domácí zmrzliny. Nejčastěji vše mixuju v mixéru a jednou jsem připravovala právě rybízovou zmrzlinu. Prvně jsem si rozmixovala rybíz a pak jsem chtěla přidat další ingredience. Už ani nevím, jak se to stalo, ale když jsem se otáčela, tak jsem loktem shodila právě ono rybízové pyré, které spadlo na zem a celý jeho obsah se vylil na koberec. Hned jsem se dala do čištění, ale rybíz z koberce vyčistit byl nadlidský úkol. Koberec jsem nechtěla vyhodit, takže jsem se rozhodla, že ho nechám vyčistit a najmu na to firmu. Bohužel jsem s žádnou neměla zkušenosti a tak mi nezbývalo nic jiného, než hledat na internetu. tepování čalounění Praha 10

hygiena domácnosti efektivní čištění koberce prostředky na mytí koberců

Nakonec jsem se rozhodla pro…tepování čalounění Praha 10

Nakonec jsem se rozhodla pro úklidovou firmu tepování čalounění Praha 10. Na jejich stránkách jsem se dočetla, že nabízí širokou škálu služeb jako je mytí oken, mytí a čištění podlah, čištění fasád, odstraňování plísní, odstraňování graffiti…. Ale hlavně právě čištění koberců. Dokonce jsem se na jejich stránkách dočetla, že vyvinuli novou a vylepšenou technologii čištění, která podle toho, jak byla popsána, slibovala, že vyčistí naprosto cokoliv. Vzhledem k tomu, že jsem měla pocit, že rybíz z koberce je nevyčistitelný, zdálo se mi toto jako něco dobrého, co bych měla rozhodně vyzkoušet. Tedy jsem firmu kontaktovala a čekala na reakci. Reagovali prakticky okamžitě a termín jsme si domluvili hned na příští týden.

firma na mytí koberců chlupy v kobercijak se zbavit chlupů v koberci

Čištění proběhlo skvěle…

Čištění proběhlo skvěle. Byla jsem ráda, že pracovníci byli opatrní a šetrní k nábytku, který jsme doma měli a nic nezničili. Samotný koberec vyčistili úplně dokonale. Bylo vidět, že čisticí chemie, kterou používají, je opravdu kvalitní. Pomocí kotoučového stroje nanesli tuto chemii na celou plochu koberce a čistili a čistili. Nakonec celý koberec ještě vysáli, čímž ho celý pěkně nadýchali a bylo hotovo.

Takhle popsané to vypadá jednoduše, ale bylo vidět, že to není úplně jednoduchá práce, přesto pracovníci byli milí a myslím si, že cena, kterou jsem potom za čištění zaplatila, byla adekvátní. Odvedli opravdu dobrou práci a proto si je troufám doporučit všem lidem, kteří by chtěli nechat vyčistit svůj koberec. Ve firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o. pracují opravdoví odborníci, kteří ví, jak na to. Jsem ráda, že jsem vybrala takovou stabilní a prosperující filmu a teď se můžu těšit z krásně vyčištěného koberce. Kontakt si určitě ponechám, protože věřím, že jejich služeb jsem nevyužila naposledy. 

co funguje na zápach koberce jak se zbavit zápachu koberce jaké čistící prostředky fungují

Indické koření kari na koberci

Žiji pouze se svým náctiletým synem. Pracuji ve vícesměnném provozu a chodím do práce i o víkendu. Vždy tedy synovi uvařím oběd den dopředu, aby jej mohl jen ohřát a měl teplý oběd. Když jsem doma, je samozřejmostí, že stolujeme v kuchyni. Ale jak nejsem doma, syn využívá situace a jí v obýváku u televize, přestože ví, že to neschvaluji. Tentokrát jsem uvařila čínu. Dávám do ní hodně kari, máme rádi, když je hodně softíku. Nevím, co přesně syn dělal, ale podařilo se mu oběd v obýváku vyklopit na koberec. Koberec se snažil vyčistit jarem a houbičkou na nádobí, takže to všechno pěkně rozpatlal po koberci a ta žlutá zářila na kilometry daleko. Já jsem se snažila koberec vyčistit pěnovým čističem, ale s výsledkem jsem nebyla vůbec spokojená. Koberce sedačky tepování

jak vyčistit koberec čím vyčistit koberecjak odstranit skvrny na koberci

Protože jsem měla koberec…

Protože jsem měla koberec v obýváku již nějaký ten rok, rozhodla jsem se, že ho nechám vyčistit odborníky. Investovat do nového se mi popravdě vůbec nechtělo, nehledě na to, že mi barevně ladil k interiéru. Na internetu jsem začala hledat firmu, která tuto službu nabízí. Člověk by nevěřil, kolik různých firem a živnostníků tuto službu provozuje. Nejvíce lidé vychvalovali firmu koberce sedačky tepování, která čištění koberců provozuje několik let. Svoji metodu čištění pořád zdokonaluje, využívá jen ty nejmodernější přístroje a velice kvalitní přípravky. Zaslala jsem firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o. svou poptávku. Pohotově mi odpověděli a domluvila jsme si termín. Pracovník firmy se dostavil v dohodnutý čas a hned se pustil do práce. 

jak umýt koberec jak se zbavit skvrn na koberci péče o světlý koberec

Saponát…

Saponát šamponovacím strojem nanesl na celou plochu koberce. Ten nechal chvíli působit pro správný efekt čištění. Po uplynutí doby působení začal koberec kartáčovat těžkým kotoučovým strojem, který pomocí rotačních kartáčů zapracovával pěnu do hloubky koberce. Nakonec třímotorovým vysavačem odsál veškerou pěnu. Koberec vypadal nádherně, došlo k nabytí (kdysi) původního objemu koberce, barvy byly pestřejší a celý byt krásně voněl, po žluté kari skvrně nikdy nebylo ani památky. Tato metoda, jak jsem se sama přesvědčila, je skutečně účinná. Protože se tímto způsobem pěna spolehlivě vkartáčuje až do samé struktury koberce. Navíc jejich kosmetika koberec vydezinfikuje, zbaví ho škodlivých roztočů a alergenů. 

čištění koberců s vysokým vlasem jak se zbavit roztočů hygiena domácnosti

Tato metoda… koberce sedačky tepování

Tato metoda je sice časově a i finančně náročnější, ale také přináší opravdu vynikající výsledky. Převážná část firem provádí čištění koberců zastaralou, i když levnější metodou, kdy chemie působí pouze na povrchu, není zcela vpravena do hluboké struktury koberce a chybí u ní pečlivé vysušení a provzdušnění vláken koberce. Jsem ráda, že jsem zvolila moderní a prosperující firmu. Firma A SERVIS taky nabízí celou řadu dalších úklidových služeb. Takže pokud potřebujete i třeba čištění podlah, čalounění nebo mytí oken, můžete se na tuto firmu obrátit. Potřebné informace najdete na jejích webových stránkách. 

Výrazné skvrny jsou na koberci vždy problém

Bydlím s kamarádkou. Jednou jsme byly tak unavené a zároveň hladové, že jsme si z italské restaurace nechaly dovézt špagety s boloňskou omáčkou. Jenže naše lenost se nám nevyplatila a práci jsme si akorát přidělaly. A proč? Protože se mi povedlo talíř špaget vyklopit na zem. V obýváku na koberec. A že rajčatová omáčka na bílém koberci zářila jako Lady Gaga na tom červeném. Nejdříve jsme se to snažily vyčistit pomocí prostředků, které jsme měli doma, ale bylo nám to skutečně k ničemu. Ta rajčatová omáčka vážně nechtěla pustit. Takže bylo potřeba na to vymyslet něco lepšího. tepování sedaček

nejlevnější čištění kobercůsnadné čištění kobercůrychlé čištění koberců

Ptaly jsme se známých…

Ptaly jsme se známých, jestli neznají nějakou dobrou firmu na čištění koberců, jenže jelikož nikdo tuto službu zatím u žádné nevyužil, tak nikdo z nich o nikom nevěděl. Ptaly jsme se i kolegů v práci a taky nic. Naší poslední šancí bylo poradit se s Googlem. Takže jsme si sedly k internetu a hledaly nějakou úklidovou firmu, která by měla opravdu dobré reference. Aby tam byla velká pravděpodobnost, že to nebudou vyhozené peníze. A po tom, co jsme přečetly několik diskusních fór a podobně, jsme si vybraly úklidovou firmu tepování sedaček. Protože ji všichni moc vychvalovali a nenašly jsme na ni prakticky žádnou negativní recenzi.

dezinfekční čištění kobercůstrojové čištění kobercůhloubkové čištění koberců

Zavolala jsem jim…

Zavolala jsem jim a vysvětlila, co mám za problém a domluvila se s nimi na termínu a kalkulaci. Byla jsem moc ráda, že mi nabídli brzký termín. Protože jsem se bála, že čím déle to tam bude, tím hůře to pak půjde dolů. Když ke mně jejich zaměstnanci přišli, pustili se ihned do čištění. Koberec byl skvěle vyčištěný, po sytě červeném fleku nezbyla ani památka a koberec vypadal skoro zase jako nový. Kdyby jen nebyl za ta léta tolik sešlapaný. Firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. mohu tedy všem jedině doporučit. Protože svou práci provedli opravdu perfektně a to i za dost krátkou dobu. Takže jsem kvůli čištění nemusela celé odpoledne trčet doma.

A to vše bylo i za poměrně přijatelnou cenu, když vezmu v úvahu, jakou kvalitu zmíněná firma nabízí. Ta drahá chemie a moderní technologie, kterou používají, je sama o sobě drahá. Takže člověk nemůže očekávat, že to bude zadarmo. Ale rozhodně se do toho vyplatí investovat, protože odvedou prvotřídní práci a koberec zůstane čistý. Nový vzhled vydržel koberci opravdu dlouho. A nabízí i celou řadu dalších služeb. A nabízí je po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Takže je vidět, že mají opravdu široké pole působnosti.

cena čištění kobercůkde nechat vyčistit kobereckvalitní čištění koberců

Strojové čištění koberců je tou nejvhodnější metodou

Naše učiliště zajišťuje pro své žáky ubytování na internátě školy ve dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích se společným sociálním zařízením na patrech. Během školního roku se v pokojích provádí běžný úklid. Před začátkem školního roku je nutné koberce v pokojích nechat kvalitně vyčistit firmou. Je až neuvěřitelné, čím vším jsou schopni studenti koberce znečistit. V letošním roce skončila dodavatelské firmě na tuto službu smlouva a protože v posledních letech se objevovaly stížnosti na její zaměstnance, bylo rozhodnuto, že smlouva nebude prodloužena. Rozhodli jsme se, že zkusíme jinou firmu a zatím nebudeme s nikým uzavírat smlouvu na více let. Na internetu nás zaujala firma koberce čištění.

jak vyčistit koberecjak odstranit skvrny na kobercičím vyčistit koberec

Firma koberce čištění…

Firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., díky progresívnímu a velmi kvalitnímu zázemí disponuje špičkovými a odborně zdatnými pracovníky, prověřeným a moderním strojovým a nástrojovým vybavením. Při své činnosti používá pouze nejkvalitnější  a nejznačkovější přípravky. Tato firma dále nabízí celou řadu služeb, které se dají v naší škole využít. A to čištění všech možných skleněných ploch, mytí a voskování podlah, čistění čalounění, mytí oken a žaluzií, odstraňování graffiti… Tedy po přečtení tohoto všeho jsme jim zaslali poptávkový email, zda pro ně nebude problém vyřešit naši větší zakázku v určitém časovém období. Překvapivě domluva s nimi proběhla velmi rychle.

V domluvený termín k nám na internát dojeli zaměstnanci firmy. Prohlédli si prostory určené k čištění a prakticky ihned se pustili do práce. Jejich čištění koberců zahrnovalo strojové čištění kotoučovým strojem, které patří mezi nejúčinnější metody čištění a zvládne vyčistit i koberec s dlouhým vlasem. Čištění touto metodou je účinné právě díky tomuto používanému kotoučovému stroji, který chemii do koberce zapracovává tak dlouho, dokud není opravdu čistý.

údržba kobercelevné čištění kobercůpéče o světlý koberec

Tato metoda…

Tato metoda je sice časově a i fyzicky náročnější, ale také přináší opravdu vynikající výsledky, kterých ostatní metody čištění nemohou dosáhnout. Dochází navíc při čištění díky použití vysavače k nabytí původního objemu koberce. Neboť tento vysavač jeho celou strukturu neobyčejně provzdušní a příjemně oživí celkový vzhled. Velkou výhodou oproti extrakční metodě, kterou jiné firmy nabízí, je ta, že kotoučové čištění nezanechává na koberci skvrny, kromě všech nečistot bezpečně zlikviduje i jakékoliv zdraví škodlivé roztoče, alergeny a bakterie. Se zaměstnanci této firmy jsem byla velmi spokojená, byli to skuteční profesionálové. Přestože je jejich práce fyzicky náročná, byli moc milí a ochotní. Za sebe mohu firmu doporučit všem, kteří chtějí dokonale vyčistit koberec. Své služby realizují nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku a přijmou i zakázku z menšího města. koberce čištění

snadné čištění kobercůnejlevnější čištění kobercůrychlé čištění koberců

Myslíte si, že váš koberec je na odpis?

Byl hezký letní den a moje dcera slavila desáté narozeniny. Pozvala si pár kamarádek s tím, že si na zahradě udělají malou párty. Připravila jsem jim na terasu pohoštění a vše bylo skvělé. Ale jen do té doby, než se obloha zatáhla a přihnala se bouřka. V rychlosti jsme vše začali nosit všechny věci včetně pohoštění do obýváku. A jak jsme se všichni motali jeden přes druhého, podařilo se převrátit džbánek s borůvkovým koktejlem. Okamžitě jsem začala koberec čistit, ale na světlém koberci byla pořád viditelná skvrna. Sousedka mi darovala svůj oblíbený čistič na koberce, ale v mém případě mi moc nepomohl. Po delším zvažování jsem se rozhodla, že nechám koberec vyčistit. Usedla jsem k počítači a vybírala nějakou firmu, která by mi s čištěním pomohla. čištění koberců Brno

rychlé čištění kobercůhloubkové čištění kobercůdezinfekční čištění koberců

Čtením různých recenzí…čištění koberců Brno

Čtením různých recenzí na téma čištění koberců Brno jsem měla na výběr mezi dvěma metodami. Mohla jsem zvolit tzv. extrakční metodu, která čistí koberec pouze na povrchu a nezanechává na koberci skvrny. Nebo kotoučovou metodu, která spočívá ve využití silného a přitom velmi šetrného strojového vybavení v podobě kotoučového stroje, který pomocí rotačních kartáčů zapracovává aplikovanou značkovou a velmi účinnou kosmetiku do koberce tak dlouho, dokud neodstraní veškeré nečistoty. Jelikož mám koberec s delším vlasem, rozhodla jsem se pro druhou variantu, byť je dražší. Zvolila jsem větší firmu, která měla dobré recenze. Zaslala jsem jim svou poptávku, odpověděli obratem, nabídli mi termín do týdne.

strojové čištění kobercůcena čištění kobercůkde nechat vyčistit koberec

U nás doma…

U nás doma pak pracovníci A SERVISU LIPKA, s.r.o. nanesli chemii na celou plochu koberce a pak začali koberec kartáčovat těžkým kotoučovým strojem s hustým kartáčem. A to dělali tak dlouho, dokud nebyl koberec opravdu čistý. Až takto vyčistili celý koberec, pustili vysoce výkonný vysavač, kterým všechnu pěnu odsáli pryč. Koberec vypadal nádherně. Barvy byly pestřejší a celý byt se rozjasnil. Od té doby, kdy byl koberec profesionálně vyčištěn, se i lépe udržuje čistý. Chemie také působí dezinfekčně a váže na sebe veškerou nečistotu a ničí mikroorganizmy, což v domácnosti s dětmi oceňuji.

Zaměstnanci firmy byli hrozně moc milí a odvedli opravdu vynikající práci. Bylo vidět, že se jedná o opravdu zkušené profesionály. Běžná chemie není zdaleka tak kvalitní a nemá vůbec šanci působit v hluboké struktuře koberce, navíc zcela chybí pečlivé vpravení a rozkartáčování, a proto po zaschnutí zůstávají nejen nevzhledné fleky, ale i nevábný tvar. Všem tuto firmu doporučuji. Své služby realizují nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku, přijmou i zakázku z menšího města. Pro více informací o jejich službách se podívejte na jejich internetové stránky. Určitě tam najdete vše, co by vás mohlo zajímat.

rady jak vyčistit kobereckvalitní čištění kobercůtipy jak vyčistit koberec

I vaše podlaha si zaslouží jen to nejlepší

V tomto našem dalším článku bychom se chtěli věnovat našemu čištění podlah, protože po něm začíná být čím dál větší poptávka. Tak aby zákazníci věděli, jak naše čištění podlah realizujeme. Naše úklidová firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. se zaměřuje na strojové čištění podlah a profesionální voskování podlah. K úspěšnému strojovému čištění podlah používáme kotoučový stroj, který zajistí detailní a hloubkové vyčištění. Postupujeme následujícím způsobem. Podlahu nejdříve kvalitně vydrhneme pomocí velmi účinné čistící chemie. Jakmile je povrch důkladně vykartáčován, následuje odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Poté podlahu ještě jednou namočíme čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a necháme doschnout.

kartáčování podlahyaby podlaha vydržela dlouho jako novázašlá podlaha a co s ní

Kotoučový stroj…

Kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využíváme, je jediným přístrojem, který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy. Tento jednokotoučový stroj o váze 50 kg s přítlakem na kotouč s průměrem cca 45 cm, využíváme k čištění podlah, jako jsou dlažby, linolea, marmolea, plovoucí podlahy, betonové podlahy, lité podlahy nebo kameninové podlahy. Po důkladném vyčištění podlahy strojovým mytím je důležité podlahu ošetřit polymerovým voskem, tzv. fluatačním nátěrem. Díky voskování podlaha nejen lépe vypadá, ale také déle vydrží a získá protiskluzový povrch. Dobře udržovaná podlaha zkrátka dokáže zlepšit celkový dojem z interiéru. Polymerový vosk nanášíme ve dvou a třech vrstvách, aby vznikl jednolitý povrch, který zabrání nečistotám, aby se nedostaly hluboko do struktury podlahy a nepoškodily ji.

kotoučový stroj a jeho přednostičištění podlah od cementučištění podlah od vápna

Na každý typ povrchu se hodí jiný vosk…profesionální voskování podlah

Na každý typ povrchu se hodí jiný vosk a naši odborní pracovníci vždy zvolí vyhovující vosk na ošetřovanou podlahu. K voskování podlah používáme vysoce kvalitní vosky, které zajistí, že Vaše podlaha bude vypadat dobře ještě dlouho po jejím ošetření. Četnost voskování podlahy velmi záleží na umístění a namáhavosti podlahy. Na podlahu dáváme převážně vosk, který je v pololesku nebo matu. Zanedbat voskování podlahy se nevyplatí. Kompletní rekonstrukce zanedbané podlahy totiž může sahat do částky, za kterou byste si pořídili podlahu novou.

Jednou z našich posledních zakázek bylo čištění podlah v určitých pavilonech v jedné zoologické zahradě, kde si s tím už nevěděli rady. Na jednu stranu se není moc čemu divit, protože udržovat podlahy v opravdu dobrém stavu v takovém prostředí je něco opravdu těžkého. Tak se pro tentokrát rozhodli využít našich služeb. A my jsme rádi, že jsme jim mohli pomoci.

hloubkové čištění podlahkartáčování podlahjak obnovit podlahu

Strojové čištění je tou nejúčinnější metodou. Generální čištění podlah

Každý snad touží po krásné čisté podlaze, o kterou by se mohl zároveň co nejméně starat. Proto se jejím čištění zabýváme i v naší úklidové firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o. Čištění realizujeme pomocí strojové metody a používáme konkrétně kotoučový stroj, který zajistí detailní a hloubkové generální čištění podlah. Postupujeme následujícím způsobem. Podlahu nejdříve kvalitně vydrhneme pomocí velmi účinné čistící chemie. Jakmile je povrch důkladně vykartáčován, následuje odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Poté podlahu ještě jednou namočíme čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a necháme doschnout.

kartáčování podlahyaby podlaha vydržela dlouho jako novázašlá podlaha a co s ní

Kotoučový stroj…generální čištění podlah

Kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využíváme, je jediným přístrojem, který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy. Tento jednokotoučový stroj o váze 50 kg s přítlakem na kotouč s průměrem cca 45 cm, využíváme k čištění několik druhů podlah. Patří mezi ně dlažby, linolea, marmolea, plovoucí podlahy, betonové podlahy, lité podlahy nebo kameninové podlahy. Po důkladném vyčištění podlahy strojovým mytím je důležité podlahu ošetřit polymerovým voskem tzv. fluatačním nátěrem. Voskování podlah je vhodné na linoleum, marmoleum, lakované parkety a další druhy měkkých pevných podlah. Díky voskování podlaha nejen lépe vypadá, ale také déle vydrží a získá protiskluzový povrch. Dobře udržovaná podlaha zkrátka dokáže zlepšit celkový dojem z interiéru.

kotoučový stroj a jeho přednostičištění podlah od cementučištění podlah od vápna

Polymerový vosk…

Polymerový vosk nanášíme ve dvou a třech vrstvách, aby vznikl jednolitý povrch, který zabrání nečistotám, aby se nedostaly hluboko do struktury podlahy a nepoškodily ji. Na každý typ povrchu se hodí jiný vosk a naši odborní pracovníci vždy zvolí vyhovující vosk na ošetřovanou podlahu. Na podlahu dáváme převážně vosk, který je v pololesku nebo matu. Zanedbat voskování podlahy se nevyplatí. Kompletní rekonstrukce zanedbané podlahy totiž může sahat do částky, za kterou byste si pořídili podlahu novou. Voskování podlah doporučujeme vždy po strojovém vyčištění.

Naposledy jsme podlahy čistili podlahy v jedněch prostorách základní školy, které sloužili výhradně jako družina. Podlahy tam vypadaly o něco hůře než v ostatních třídách, tak chtěli, aby o to bylo postaráno. A pro nás to nebyl žádný problém. Jsme rádi, že byli s našimi službami spokojeni. Naše služby realizujeme po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. generální čištění podlah

hloubkové čištění podlahkartáčování podlahjak obnovit podlahu

Na úklid se u nich chodí s úsměvem. Okna mytí ve výškách

Před pár měsíci mi nezbylo nic jiného než kontaktovat úklidovou firmu, která by mi mohla alespoň trochu ulehčit práci. Bydlím s rodinou v Ostravě, ale pocházím z Prahy. V Praze mám také většinu příbuzenstva. Pomoc od úklidové firmy se ani tak netýkala mého domova jako domku, ve kterém žije moje máma. Ta je totiž kvůli svým stavům v invalidním důchodu a není schopná se bez pomoci postarat sama o dům. Proto jsem jí často jezdila s úklidem vypomáhat. Ale v poslední době to fakt nešlo. Když jsem měla jedno dítě, tak relativně ano. Ale poté, co jsem porodila druhé a následně nastoupila na částečný úvazek do práce, bylo to s návštěvami hodně slabé. okna mytí ve výškách

impregnace okenmytí okenních tabulí

Rozhodla jsem se…

Rozhodla jsem se proto tuto situaci zachránit pomocí zvenčí. Jenže jsem neměla kontakty a nevěděla, jak si mám z té nepřeberné nabídky vybrat tu pravou společnost. A tak jsem dala na recenze, kde mě zaujala úklidová společnost. Po rozhovoru s nimi mi bylo jasné, že to byla dobrá volba na okna mytí ve výškách. Jednání s nimi totiž bylo tak hladké a pozitivní, že jsem obavy ztratila. Nepředstavovala pro ně problém ani skutečnost, že se nejedná o nijak velkou zakázku. Napasovali nás mezi ostatní výjezdy. S čímž jsem neměla problém.

mytí parapetůmytí žaluzií

Okna u maminky…

Okna u maminky nebyla nijak zvlášť znečištěná, přece jenom jsem se snažila starat. Ale umýt se jednou za čas musela. Proto jsme se domluvili, tedy v případě spokojenosti maminky, že k ní budou dojíždět v určitých časových cyklech. Když mi pak máma vyprávěla, jak vše probíhalo, zněla velmi nadšeně. I podle toho, co všechno na ně vybalila. Vyzdvihovala, jak jsou pracovníci milí a velice dobře naladění. Bylo vidět, že svou práci mají rádi. Dozvěděla se, že pro kvalitní provedení mytí oken je vždy důležité perfektně umýt celou plochu okna, včetně jeho rámů a parapetů.

mytí okenní rámůspolehlivá firma na mytí oken

Technologie mytí oken…

Technologie mytí oken, kterou firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. používá, spočívá v pečlivém provedení čistým rozmývákem a následným důkladným setřením skleněné plochy pomocí stěrky s kvalitní gumou. Po proschnutí umyté plochy ji pracovníci vyleští na sucho čistou bavlněnou plenou. Jedná se o čistění pomocí technologie takzvaného suchého leštění. Je to určitě fyzicky náročnější postup, okna pracovníci vyleští pouze na sucho, ale když je tím zaručeno, že okna zůstanou déle čistá, není co řešit.

pravidelné mytí okenmytí oken v domě

Společnost má prý již ověřeno…

Společnost má prý již ověřeno, že za použití leštících přípravků za mokra, jsou po krátkém čase vidět na oknech šmouhy a tahy po leštění. Při vlastním mytí skleněných ploch proto nesmí zůstat na oknech ani žádné zbytky starého leštidla, jelikož by i staré leštidlo za nějaký čas mohlo vlivem povětrnostních podmínek vystoupit, a byly by viditelné nevzhledné stopy a mapy po leštění. Byla po jejich návštěvě o moc chytřejší. A já taky. Takže doporučuji tuto firmu i těm, kteří nemohou být osobně u mytí a shánějí skutečně spolehlivé pracovníky.

mytí oken v kancelářích

Máme pouhé tři vteřiny, abychom zaujaly. Jak umývat okna

S kamarádkou se živíme vyráběním originálních dekorací do bytu a domu. Výrobky zpracováváme z různých materiálů. Máme rády dřevo, kámen ale třeba také kov. Děláme také květinové dekorace. Velkou část sortimentu tvoří také textilní výrobky a výrobky z papíru. V našem malém obchůdku si skutečně vybere každý. Nebo každý, kdo má rád krásný a útulný domov. Nově také spolupracujeme s kamarádkou, která pálí keramiku. A vzhledem k tomu, že prodeje docela běží, už se nezvládáme plně věnovat i úklidu a mytí oken a výloh, které jsme donedávna zastávaly samy. jak umývat okna

mytí oken ambulancemytí oken ordinacemytí oken cena za m2

Každý obchodník totiž potvrdí, že…

Každý obchodník totiž potvrdí, že výklad je prvním kontaktem se zákazníkem a má zákazníka upoutat a přilákat. Proto je velmi důležitá čistota výkladů. Když už jsme tušily, že už to začíná být pro nás neúnosné, našly jsme si známého. Ten to měl jako brigádu ke studiu. Jenže když dostudoval, najednou jsme nevěděly, koho rychle najít. Tak jsme hledaly jako divé na internetu a našly jsme úklidovou společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o., která se nám velmi pozdávala. Vyplnily jsme nezávazný poptávkový formulář, a pak to šlo ráz na ráz. Byly jsme nadšené, že firma dokáže velmi rychle reagovat a vyjde nám maximálně vstříc.

jak vyleštit oknajak vyleštit okna bez šmouhjak na mytí oken

První mytí oken a výloh…jak umývat okna

První mytí oken a výloh bylo pro nás zásadní. Takže jsme přihlížely. Nedalo se jim nic vytknout. Splnili do puntíku naše nemalá očekávání. A ani posléze s nimi nebyl žádný problém. Vždy nás předem kontaktují a dohodneme si termín mytí, případně zda budeme chtít umýt i výklady zevnitř. Paní na telefonu je velmi milá a vždy se nám snaží vyjít se vším vstříc.

Máme stálého umývače, který chodí v pravidelných cyklech. Je to velmi milý a usměvavý pán, má vždy dobrou náladu a jen tak něco ho nerozhodí. Po jeho práci jsou výklady a okna krásně čisté a lesklé. Velmi si ceníme individuálního přístupu a skvělé organizace práce. Služby budeme rádi využívat i nadále. A vy, pokud vás naše recenze zaujala a máte zájem o služby jak umývat okna, podívejte se na jejich web, kde mají postupy práce krásně vysvětleny.

přípravky na mytí okenčím umýt oknajak odstranit polepy z oken

Každý problém má řešení. A se špinavou podlahou vám pomůže kotoučový stroj. Voskování linolea

Pracuji jako vedoucí prodejny s kuchyňskými potřebami, takže mám nejvíce věcí na starost. A už nějakou dobu jsme si s ostatními kolegy říkali, že naše podlaha už vypadá opravdu blbě. Sice jsme ji pravidelně vytírali, ale asi to nebylo dost na to, aby ta podlaha vypadala dobře. Ale nechat jsme to tak taky nechtěli, nevypadalo to prostě dobře. Takže jsem si řekl, že bude nejlepší na to najmout úklidovou firmu. A jak jsem řekl, protože mám vždy nejvíce věcí na starost, tak i toto jsem zařizoval. A vůbec jsem nevěděl, na koho se obrátit. Pátral jsem po internetových vyhledávačích a diskuzích po úklidových firmách, které by mi zajistily kvalitní vyčištění podlah. A narazil jsem na firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. a ihned je kontaktoval. voskování linolea

čím vyčistit podlahučištění dřevěných podlahco dělat s podlahami

Řekl jsem jim své požadavky…voskování linolea

Řekl jsem jim své požadavky a zeptal se, na kdy je možný nejbližší termín. Byl jsem opravdu mile překvapen, protože mohli přijít hned za šest dní. Hned jak přijeli, na nic nečekali a pustili se do čištění. Podlahu nejdříve kvalitně vydrhli pomocí velmi účinné čistící chemie. Jakmile byl povrch důkladně vykartáčován, následovalo odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Poté podlahu ještě jednou namočili čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a nechali ji doschnout.

Dále jsem se od nich dozvěděl, že kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využívají, je jediným přístrojem, který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy. Tento jednokotoučový stroj o váze 50 kg s přítlakem na kotouč s průměrem cca 45 cm, využívají k čištění podlah, jako jsou dlažby, linolea, marmolea, plovoucích podlah, betonových podlah, litých podlah nebo kameninových podlah.

staré nečistoty na podlazestará podlaha a jak ji obnovitobnova zašlé podlahy

Bylo na nich i vidět, že…

Bylo na nich i vidět, že pracovníci jsou řádně proškoleni a profesionálové, kteří ke své práci používají vždy kvalitní přípravky a pomůcky. Poté mi řekli, že by bylo vhodné podlahu zakonzervovat voskem, tak jsem dal na jejich doporučení a jsem rád, že jsem tak udělal. Podlaha byla po jejich práci krásně čistá a lesklá. Takže není nic, co bych jim mohl vytknout. Proto všem tuto službu čištění podlah vřele doporučuji. A hlavně pro nás je teď mnohem jednodušší podlahu udržovat čistou. Byli jsme tak spokojení, že jsme začali využívat i jejich další služby. A nedáme na ně dopustit. Takže pokud potřebujete čištění podlah nebo voskování linolea nebo něco jiného z úklidových služeb, tak vám doporučuji, abyste se podívali na jejich webové stránky.

hloubkové vyčištění podlahyneagresivní chemie na podlahyschopná firma na čištění podlah

Odstraní veškeré skvrny a ještě dodají podlaze lesk. Čištění lité stěrky

Dlouho jsme s manželem čekali, až najdeme nějaké vhodné prostory, abychom si mohli otevřít naši vlastní restauraci. A naše čekání se vyplatilo, protože po nějaké době jsme objevili prostory přesně v naší vysněné lokalitě. Dokonce tam zůstal i nějaký nábytek po předchozích majitelích. Jediné, co nás trápilo, byla podlaha. Ta opravdu nevypadala k světu a bylo vidět, že se jí nikdo nijak nevěnoval. Tak nějak jsme tušili, že není v našich silách, abychom ji vyčistili sami, takže jsme se rozhodli spolehnout na profesionály. Na internetu jsme objevili úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., která měla velmi pozitivní recenze. A zjistili jsme, že je to stabilní firma, která na trhu působí již několik let a mezi jejich nabízené služby patří nejen čištění a voskování podlah, ale i čištění koberců, čištění fasád, odstraňování plísní, odstraňování graffiti, jednorázový, ale i pravidelný úklid domácností, kanceláří, mytí oken, včetně mytí oken ve výškách a další. čištění lité stěrky

podlaha a zvláštnosti její údržbyaby podlaha vydržela dlouho jako novákartáčování podlahy

Já osobně mám ráda firmy…

Já osobně mám ráda firmy, které už na trhu působí nějakou dobu, protože je to pro mě záruka toho, že budou mít dostatek zkušeností a mohu se na ně pak plně spolehnout. Takže když jsem objevila právě a přečetla si něco málo o jejich čištění lité stěrky. Tak jsem se s nimi rovnou spojila a domluvili jsme si termín čištění. Do několika málo dnů byl pracovník u nás a my už jsme pozorovali, jakým způsobem čistí podlahu. K čištění používal silný kotoučový stroj s rotačním kartáčem, jehož vlákna dokáží vyčistit z podlah všechny nečistoty a také se dostanou i do spár. Což, jak všichni víme, jsou místa, která není úplně jednoduché vyčistit. K čištění používají nejčastěji zásaditou chemii, protože je bezpečná pro všechny typy podlah, ale zároveň je silná a účinná. Samozřejmě je také podlaha omyta po čištění i čistou vodou, aby došlo k neutralizaci.

zašlá podlaha a co s níkotoučový stroj a jeho přednostičištění podlah od cementu

Závěrem čištění je…čištění lité stěrky

Závěrem čištění je potom vysátí podlahy silným vysavačem, na jehož hubici jsou připevněny gumové lišty, díky kterým je z podlahy odsáta veškerá vlhkost. A také tímto způsobem je odstraněna i mastnota (tedy v případě, pokud zde nějaká je). Po čištění jsme také využili i nabízenou službu voskování a nechali si celou podlahu navoskovat, protože pololesklý německý vosk, který v  používají, nejen, že dodá vaší podlaze lesk, ale také ji ochrání a mimo jiné jí dodá i mírné protiskluzové účinky. Což jsme věděli, že bude dobré například na roznášení objednávek. Protože pravděpodobnost, že někdo uklouzne a spadne se díky tomuto vosku výrazně zmenšuje. S výsledkem práce jsme byli nadmíru spokojeni. Skoro to vypadalo, jako kdybychom si nechali položit podlahu novou. Tedy tímto bychom rádi úklidovou firmu všem doporučili, protože jsou to skuteční profesionálové, kteří za rozumné peníze nabízí své služby nejen po celé České republice, ale i v Německu, v Rakousku a na Slovensku.

čištění podlah od vápnahloubkové čištění podlahkartáčování podlah

Vaše podlaha opět zazáří čistotou. Mytí průmyslových podlah

Ať už se rozhodne pro koberce nebo pro plovoučku, je nutné o ně pořádně pečovat. Nejenže pravidelným čištěním prodloužíte životnost podlahy, ale zbavíte ji i nečistot a bakterií. Ale vyčistit podlahu opravdu důkladně je poměrně těžké. Protože spousta přípravků z drogerií a obchodů ji nevyčistí pořádně. A navíc nad tím vždycky můžete strávit milion času, a ani tak nemáte záruku, že bude podlaha vyčištěná podle vašich představ. A mluvíme z vlastní zkušenosti. Naštěstí není třeba zoufat, protože přece jen existují metody, jak se o to opravdu postarat. A potom, co jsem vyzkoušela jednu úklidovku, nedám na ni dopustit. mytí průmyslových podlah

co dělat s podlahamistaré nečistoty na podlazestará podlaha a jak ji obnovit

Nám se povedlo podlahu zašpinit tak, že…

Nám se povedlo podlahu zašpinit tak, že jsem vylila takovou tu vonnou olejovou esenci. A věřte mi, bylo to mnohem větší nadělení, než to zní. Snažila jsem se to vyčistit, ale nešlo to. Pořád tam zůstával silný olejový filtr, který se mi prostě nedařilo dostat dolů. A taky to bylo furt dost cítit, což taky nebylo zrovna ono. Tak jsem se rozhodla obrátit na firmu A SERVI LIPKA, s.r.o. A oni podlahu perfektně vyčistili a zakonzervovali voskem. Opravdu se vyplatí nechat si podlahu zakonzervovat nanesením fluatace – průmyslového polymeru – voskování podlahy. Tímto způsobem se zajistí, že již nedojde k hlubšímu znečištění dřevěné podlahy. Na podlahu prý dávají převážně pololesklý vosk. Tento vosk máme dlouhodobě osvědčený a máme s ním výborné zkušenosti. Vosk do podlahy vetřou 2-3x tak, aby se vytvořila kompaktní vrstva, která zajistí podlaze pružnost, elasticitu, protiskluz.

obnova zašlé podlahyneagresivní chemie na podlahyhloubkové vyčištění podlahy

Používají kvalitní…mytí průmyslových podlah

Používají kvalitní německý pololesklý vosk PKD – odolný polymer s dobrou životností. Tento polymer má řadu výhod, například: na podlahách nejsou vidět tolik stopy, má mírný proti skluz, podlaha se díky němu mnohem lépe udržuje a velmi výrazně prodlouží životnost podlah. Navíc je také hydrofobní. Takže odpuzuje veškerou vodu a další špínu, takže díky němu pro vás nebude žádným problémem udržovat podlahu čistou. Protože já jsem s nimi byla maximálně spokojená a na jinou firmu bych se už určitě neobracela. Protože tady mám zajištěnou kvalitu po všech stranách a ve výsledku i za rozumné peníze.

Navíc zaměstnanci byli velice milí, zdvořilí a profesionální. K ostatním věcem v domě byli velice opatrní, aby při čištění nic nezničili nebo nezpůsobili jakoukoli škodu. Takže za sebe opravdu vřele doporučuji, pokud potřebujete vyčistit podlahu, tak jedině u nich. A nabízí mnoho dalších služeb, jako třeba mytí průmyslových podlah a realizují je nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Pro více informací se podívejte na jejich internetové stránky.

schopná firma na čištění podlahaby podlaha vydržela dlouho jako novápodlaha a zvláštnosti její údržby

Nevíte si rady s mastnými skvrnami na podlaze? Svěřte tento problém strojovému čištění

Dobrý den, řekla jsem si, že napíšu recenzi na jednu úklidovou firmu, od které jsem si nechala vyčistit podlahu. Chtěla jsem si udělat palačinky a vždycky je smažím na kokosovém oleji. Jenže tentokrát se mi nádobu s olejem nedařilo otevřít. No a dopadlo to tak, že jsem s tím moc škubla a vylila ho na zem. Snažila jsme se to vyčistit, ale pořád se mi zdálo, že na tom byl pořád takový mastný film, který se mi samozřejmě nelíbil. A tu podlahu jsme neměli ani půl roku, tak jsme si řekli, že s tím musíme něco udělat, že ji přece nebudeme mít hned zničenou. Průmyslové čištění podlah

staré nečistoty na podlazeobnova zašlé podlahystará podlaha a jak ji obnovit

Tak jsem si na to zavolala…průmyslové čištění podlah

Tak jsem si na to zavolala úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. Hledala jsem dlouho na internetu, abych si pořádně pročetla všechny recenze a diskuze na téma průmyslové čištění podlah, aby to nebyly zbytečně vyhozené peníze. A nakonec jsem se obrátila na zmíněnou úklidovou firmu. Měla opravdu vynikající recenze a na všech diskusních fórech o nich psali opravdu dobře, z čehož jsem byla nadšená, že mají s někým dobré zkušenosti alespoň lidé na internetu. Tak jsem jim zavolala a vše s nimi domluvila. A byla jsem s jejich prací opravdu moc spokojená. Podlaha byla nádherně vyčištěná. Vypadala pomalu ještě lépe, než když jsem si ji pořizovala.

Dále mi doporučili nechat si podlahu zakonzervovat. Nanesli matný vosk, po kterém podlaha vypadala ještě lépe a výhodou byl i protiskluzový efekt. Z výsledku jejich práce jsem naprosto nadšená. Vše proběhlo tak, jak mělo, a zaměstnanci byli navíc velmi milí a ochotní, což je určitě obrovskou výhodou. Protože nerada pracuju s někým, kdo je nepříjemný nebo je s nimi horší domluva, i když nabízí dobré služby.

hloubkové vyčištění podlahyschopná firma na čištění podlahneagresivní chemie na podlahy

Celkově není nic…

Celkově není nic, co bych jim mohla vytknout. Někoho možná zaskočí jejich cena, ale odvedli fakt vynikající práci, takže já nemám s tím žádný problém. Dokud jsem s produktem či servisem spokojená, jsem pro to si za to připlatit. Navíc po jejich vyčištění zůstala podlaha ve skvělém stavu opravdu dlouho, takže se to ve výsledku vyplatilo i finančně a já už s jejím udržováním nemám prakticky žádnou práci a pořád vypadá skvěle. Takže je to rozhodně investice, která se vyplatila.

Nabízejí i celou řadu dalších služeb jako je například čištění koberců, umývání oken a výloh, odstraňování plísní a graffiti. Takže je vidět, že se ve svém oboru opravdu vyznají, mají široké pole působnosti. A realizují je nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Pro více informací se podívejte na jejich internetové stránky. Určitě tam najdete vše, co byste mohli z úklidových služeb potřebovat.

podlaha a zvláštnosti její údržbyaby podlaha vydržela dlouho jako novákartáčování podlahy

Díky strojovému čištění se už nikdy nemusíte bát toho, že by vaše podlaha měla zůstat špinavá

Nedávno jsem při brouzdání na internetu narazil na firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., která nabízí službu strojové čištění a voskování podlah, nabízí také hydrofobní impregnace na podlahy a používá na čištění kotoučové stroje. Díky tomu je schopna podlahy vrátit do stavu, kdy vypadají jako nové, a to formou zakonzervování voskem. A když jsem to všechno četl, tak jsem si řekl, že by nebylo úplně od věci to vyzkoušet. Naše podlaha v obýváku už totiž vypadala příšerně. Nedávno totiž u nás byla narozeninová oslava. A když se sejde celá naše rodina včetně všech dětí, tak to opravdu stojí za to. No a na podlaze toho ve výsledku skončilo hodně. Samozřejmě jsme potom vždy vše vyčistili, ale i tak to zanechalo nějaké ty stopy.

strojové čištění podlahpodlahy a co s nimijednoduchá údržba podlah

Já a moje žena jsme už nevěděli co s tím…

Já a moje žena jsme už nevěděli co s tím. Tak jsem jí navrhl, že bychom to mohli zkusit nechat vyčistit od této firmy. Na internetu na ně byla navíc samá pozitivní recenze, takže jsem měl i nějakou záruku, že to nebudou zbytečně vyhozené peníze. Kontaktoval jsem je a vysvětlil jim, co požaduji. Domluvili jsme se na termínu, kalkulaci a na všech ostatních detailech a za týden k nám přijeli podlahu vyčistit. A nebyl jsem sám, kdo byl opravdu hodně překvapený. I moje žena tomu nemohla uvěřit, protože po jejich práci se podlaha leskla a zářila, jako by ji právě někdo položil novou. Byla vyloženě jako z reklamy. Použili i matný vosk, který nanášeli za pomoci speciálního stroje, a to ve dvou vrstvách. Tím docílili toho, že povrch zůstane delší dobu v dobrém stavu. Další úklid potom probíhá bez větší dřiny. hydrofobní impregnace na podlahy

jak se zbavit skvrn na podlazeco je lepší než mopjak se zbavit skvrn na podlaze

Tímto bych chtěl jejich službu strojové čištění podlah všem doporučit…hydrofobní impregnace na podlahy

Tímto bych chtěl jejich službu strojové čištění podlah všem doporučit, protože tato firma skutečně odvádí jen tu nejlepší práci. Jejich zaměstnanci jsou navíc velmi profesionální a milí, takže nebudete muset čelit nepříjemnému personálu, který se občas u některých firem vyskytuje. Takže pokud hledáte někoho, kdo nabízí opravdu kvalitní čištění podlah, tak vám vřele doporučuji se obrátit na tuto firmu. Jsou sice dražší, ale vzhledem k tomu, jakou nabízejí kvalitu, je to oprávněné. Jejich služby navíc realizují nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. A nabízí i celou řadu dalších služeb, takže je dobré se na ně obrátit, ať už poptáváte cokoli. Pro více informací i jejich servisu se podívejte na jejich internetové stránky. Určitě tam z úklidových služeb najdete vše, co byste mohli potřebovat. My do budoucna určitě vyzkoušíme i jejich další služby. Jsme oba dva s manželkou hodně vytížení, tak si takto rádi necháme vypomoci.

prověřená firma na podlahyfluatace podlahfluatace význam