Archiv autora: Anetka

Kdyby bylo nějaké mistrovství v mytí oken, věřím, že ho vyhraje A SERVIS LIPKA

Postavili jsme si dům, který není z mnoha hledisek ideální, a je proto dost náročný na údržbu. Tak to dopadá, když nemyslíte na funkčnost, ale dáte především na vizuální stránku, počítejte s tím, že později narazíte na mnoho problémů. My jsme si s manželem představovali, jak krásné bude mít co nejslunnější byt. Proto jsme okna a skla „vecpali“ skoro kamkoli to šlo – máme prosklenou zimní zahradu, prosklenou lodžii, střešní okna a tak dále. Nepříjemné bylo zjištění, že tato okna nedokážeme umýt. Minimálně na vnějších stranách to nešlo. mytí oken Ostrava

Mytí špaletových oken Mytí oken ve výšce Čištění oken

Dlouho jsme řešili, co s tím…

Dlouho jsme řešili, co s tím. Věděli jsme, že pokud bychom skla neumývali, nebudou mít za chvíli tu funkci, kvůli které jsme si je pořídili. Skrze špinavá a zaprášená skla by moc slunečního svitu do bytu neprocházelo. Bylo nezbytné vymyslet, jak tomu zabránit. Jelikož jsme dospěli k tomu názoru, že vlastními silami už nic nezmůžeme, začali jsme se rozhlížet po firmách, které by nás dokázaly nejen adekvátně zastoupit, ale zvládnout mytí oken mnohem lépe. Nikdy jsem nebyla žádný přeborník, co se čistoty v domácnosti týče. Ale vždycky jsem věděla, jak by to mělo ideálně vypadat, jen jsem toho ideálu příliš nedosahovala.

střešní okna Šetrné k oknům Myti oken

Když jsem ale uviděla práci firmy…

Když jsem ale uviděla práci firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o., kterou odvedla na našich oknech, a to dokonce ve výšce, bylo mi jasné, že tady bylo ideálu dosaženo. Dlouho jsem obdivovala výsledek jejich snažení. A potom jsem se zamyslela, čím to vlastně může být. Bylo neuvěřitelné, že něčeho takového dosáhli v takových hrozných podmínkách. Nebo přinejmenším pro mě se zdály jako hrozné, já bych se v takové výšce nedokázala ani pohnout, natož, abych zvládala překonávat světové rekordy v čistotě oken. Nepřeháním, krásnější skla jsem asi neviděla! Tuto firmu mytí oken Ostrava můžu jedine doporučit.

lesk výloh beze šmouh lesklá skla

Okna vám detailně umyje včetně parapetů a rámů „Výškové práce Brno“

Nedávno naši odborníci z A SERVIS LIPKA, s.r.o. (jsme úklidová společnost, která se mimo jiné zabývá umýváním a leštěním oken) přijeli k případu, který se už párkrát opakoval. Zákazník použil špatný saponát, leštící prostředek nebo všeobecný čisticí prostředek a to mu na oknech udělalo úplnou neplechu. Tentokrát se jednalo o manžele, kteří pořád odkládali mytí oken, když se dali do toho, tak měli dvě smůly. Manžel koupil saponát na mytí oken úplně ten nejlevnější, co se v obchodě nacházel. Nevěděl, jaký má vybrat. Moc jim to s ním umývat prý nešlo, ale nějak to zvládli a pak, když se o okna opřelo slunce, tak teprve viděli, jak jsou okna neskutečně zamazaná. Koupili prý hned druhý den nový saponát, tentokrát drahý, ale vše se jen zhoršilo, protože zjistili, že to vůbec nebyl přípravek vhodný k mytí oken.

správně umytá a vyleštěná okna Šetrné k oknům Myjeme okna

Takže okna byla „zašmudlaná“ ještě více…

Takže okna byla „zašmudlaná“ ještě více, než je předtím začali mýt. Proto se nám manželé ozvali. My jsme jim nabídli okamžitě termín, aby se na tu pohromu nemuseli koukat a jeli jsme jim okna umýt a vyleštit. Nemusí se jednat vždy nutně o chybně zvolený přípravek, který se používá k jiným účelům. Aby se vám s okny stala taková „mazanice“. Zákazníci nám ukazují přípravky/chemii, kterou k mytí použili. Ta pak vytvořila šmouhy, ale naši pracovníci, kteří jsou v oboru zdatní, neustále se vzdělávají na školeních, dokážou rozeznat, že tyto přípravky jsou často nevhodné k mytí, že se jedná často o marketingový tah výrobců, kteří prodávají efekt – ohromná pěna, oslnivá vůně, barva a podobně.

výškové práce Brno Pohled přes čisté okno Rychlá spolupráce

U manželů jsme pak okna umyli včetně…

U manželů jsme pak okna umyli včetně celé plochy, jeho rámů a parapetů. Komponenty oken umýváme vždy. I když si nás klienti volají jako například v tomto případu kvůli ušmudlaným skleněným výplním. Pro nás je důležité, abychom vám poskytovali komplexní službu. Tedy dokonalé vyčištění ne jen polovičatý neuspokojivý výsledek. Technologie mytí oken spočívá v pečlivém provedení čistým rozmývákem a následným důkladným setřením skleněné plochy pomocí stěrky s kvalitní gumou. Poté naši pracovníci, až skleněná plocha proschne, provedou leštění na sucho čistou bavlněnou plenou. Okna, mytí Brno

mytí velkých prosklených ploch a fasád velké plochy oken perfektně čisté plochy

Díky obrovským dlouholetým zkušenostem…

Díky obrovským dlouholetým zkušenostem jsme si vyvinuli vlastní kvalitní technologii, kterou jsme si pojmenovali jako trik suchého leštění. Naši pracovníci z firmy Okna, mytí Brno tedy nikdy nepoužívají leštící přípravky, protože s jejich pomocí jdou okna sice vyleštit ale jen chvilkově, my chceme, aby vám krásný výsledek zůstal co nejdéle. Suché leštění je sice fyzicky náročnější postup, ale za dokonalý výsledek nám to stojí. Okna vyleštěná pouze na sucho zaručí, že zůstanou déle čistá. Společnost má spolehlivě ověřeno, že při použití leštících přípravků za mokra, jsou po krátkém čase vidět na oknech esteticky nepřijatelné tahy leštění. Takže to je dalším negativem některé chemie. My používáme vždy značkovou, která je účinná a šetrná. Okna, mytí Brno – Okna, mytí Brno

Mytí oken ve výškách pro mě bylo nezvyklé, na A SERVIS LIPKA jsem si ale rychle zvykla

Mám náš nový byt ráda. Bydlíme v něm asi rok a rychle jsme se v něm zabydleli. Okolí je příjemné, sousedi milí a občanská vybavenost je plně dostačující. Co mi ale naprosto nevyhovuje a na co si asi nezvyknu jsou okna v bytě. Kvůli jejich konstrukci je zapotřebí řešit jejich umývání objednáním firmy specializované na výškové práce. Když jsem se to poprvé dozvěděla, myslela jsem, že si ze mě někdo střílí. Zdálo se mi to absurdní, do té doby jsem nikdy neslyšela, že by se takové práce musely dělat v soukromých bytech. mytí oken Hradec Králové

kastlová okna v Hradci Špaletová okna jako zrcadlo

Myslela jsem, že se výškové mytí oken…

Myslela jsem, že se výškové mytí oken týká jen kancelářských budov, ale byla jsem vyvedena z omylu. Očividně to až tak ojedinělé není. A já jsem s mými představami tak sto let za opicemi :). Protože jsem neměla tušení, která firma by mohla být dobrá. Přidali jsme se k většině ostatních obyvatel a domluvili se s tou, která navštěvuje i ostatní. mytí oken Hradec Králové se mi zdál sympatický od začátku, ale i tak jsem vůči nim byla rezervovanější a nečekala jsem, že by mě jejich práce mohla nějak ohromit. Spíše jsem se obávala toho, že okna neumyjí důkladně, a já při pohledu na ně budu vždycky myslet na to, že za něco takového musím navíc ještě platit.

mytí oken ceník Mytí skleníků Mytí prosklených balkonů

Firma byla ale samé překvapení…

Firma byla ale samé překvapení. Nebyli to žádní zelenáči, přesně věděli, jak postupovat, a byli velice zruční. Jakmile se pustili do práce, bylo mi jasné, že mám před sebou profíky. Okna umyli skvěle a s leštěním mi vyrazili dech. Řekli byste, že takoví hromotluci určitě nezvládnou důkladnou a pečlivou práci, ale oni to zvládli úplně úžasně! Takhle vyleštěná okna jsme v životě neměli! Musela jsem dodatečně uznat, že jsem ráda, že nám A SERVIS LIPKA, s.r.o. okna umývá a nemusím to dělat já. mytí oken Hradec Králové – mytí oken Hradec Králové

Cena za kvalitné umytie okien v domácnosti? Zimné záhrady, skleníky, okná-umývanie, čistenie Umývanie výškových budov - Práce vo výškach

Nejlepší odstranění graffity Praha

Rodinným domům v Praze není přáno. Hlavním důvodem je hrozba vnějším zdím, konkrétně zdím, které přímo sousedí s ulicí. Automaticky tedy počítáte s tím, že to nebude zrovna nejčistší zeď. S čím jsem však nepočítal byly ohyzdné nápisy a obrazce, které se na zdi téměř ihned po rekonstrukci objevili. Proti graffity jako uměleckému zobrazování na zdech podchodů a veřejných zdí nic nemám, ale čáranice na mé vlastní zni mi nedávají spát.

Jak na odstraňování graffitiOdstranění graffiti z betonových povrchů

Rozhodl jsem se tedy omítku zbourat a udělat novou…

Rozhodl jsem se tedy omítku zbourat a udělat novou. Výsledek několika denní práce byl příjemný zeď byla opět příjemná na pohled a hlavně nepočmáraná. Chybně jsem, ale předpokládal, že to tak už zůstane. Ihned druhý den, ale byly obrazce opět na svém předchozím místě. Začal jsem zuřit. Ihned jsem koupil barvu a nápis přetřel. Účinek nebyl žádný. Nápis barvu vypudil a byl stále vidět. Zuřil jsem ještě více. Začal jsem vyhledávat, co se dá dělat a narazil na společnost A Servis Lipka, s.r.o., odstraňování graffiti Praha.

Odstranění graffiti z cihelOdstranění graffiti z přírodního kamene

 

To bylo přesně to, co jsem potřeboval. Odstranění graffity pomocí účinného rozpouštědla a následné natření zdi ochranou vrstvou, která zajistí snadné omytí dalšího posprejování. Současně tato vrstva chrání zeď proti přírodním silám. Zdálo se mi to jako v každém ohledu výhra.  

Graffiti – odstraňování, ochranné nátěryOdstranění graffiti, sprejů, ochrana před graffiti

Společnost jsem kontaktoval…

Společnost jsem kontaktoval. Velmi mě překvapila rychlá domluva a vstřícné jednání. Žádné dlouhé dohadování, ale jasné a pochopitelné sdělení, téměř hned jsme se domluvili na termínu, kdy je možné zeď přijet ošetřit.

Jak se bránit proti grafiti čmáranicím? Sprejem! Jak chránit omítky před graffiti?
Pracovníci A SERVISU byly stejně svižní jako předchozí domluva. Zeď natřely přípravkem na odstranění graffity. Ten nechali chvíli působit, následně jej za použití vysokotlakového stříkání vody omyli. I přes použití rozpouštědla byl nápis stále trochu viděn. Zeď se proto přetřela barvou a následně speciální antigraffitovou ochranou.
Následně se graffiti po několika dnech objevilo znovu, ale po dalším odstranění a ošetření zdi už se neobjevilo. Každého nejspíš omrzí dělat stále to samé a na tom samém místě.

Pomocí čeho se zbavit graffiti na naší zdi

Péči o čistotu vašich oken svěřte do rukou firmě“Mytí oken ve výškách Liberec“

Patříme k největším domovům seniorů s pečovatelskou službou v kraji. Zakládáme si na profesionálním přístupu k pacientům a klientům. Naši zaměstnanci se vždy chovají profesionálně, ale zároveň přátelsky. Vybavení našeho zařízení patří ke špičce. Senioři u nás mohou navštěvovat hodiny cvičení, keramiky, čítárnu a jiné společenské aktivity, které pomáhají smysluplně strávit jejich čas a zároveň je udržovat v dobré mentální kondici. Ke kvalitním službám se vztahuje i profesionální udržování čistoty všech prostor a všech částí budov.

 

Na zdravotně nezávadném prostředí, bez alergenů…

Na zdravotně nezávadném prostředí, bez alergenů a jiných věcí si zakládáme. Proto dlouhodobě spolupracujeme i s firmou výškové práce Liberec, která má dominantní postavení na trhu nejen v České republice, ale i v zahraničí. Protože my jsme špičkoví profesionálové, spolupracujeme taky pouze se špičkovými profesionály. A to zaměstnanci A SERVIS LIPKA, s.r.o., jsou. Nabízí velké množství služeb spojené s úklidem, například čištění koberců, podlah, odstraňování graffiti a prevenci proti nim nebo o odstraňování plísní. Ke všem těto službám se zabývají také mytím oken, výloh, zimních zahrad, prosklených lodžií, střešních oken, prosklených obalů budov a veškeré skleněné výplně.

Tak činí i v našem zařízení. Okna myjí vždy v domluvených turnusech, pokud se ovšem v našem domově děje nějaká speciální událost není problém domluvit jiný termín. Čistota oken je pro nás důležitá, také samozřejmě chceme, aby okna vydržela čistá, co nejdelší dobu. Pro čištění používají vždy ty nejmodernější technologie, vysoce výkonný a kvalitní strojový park a vybavení, kromě toho používají také značkové čistící prostředky. Mytí oken provádí metodou takzvaného suchého leštění. To znamená, že při mytí výloh a oken nejsou použity žádné leštící přípravky.

Ty sice zdánlivě zaručují skleněným plochám dokonalý lesk, ale…

Ty sice zdánlivě zaručují skleněným plochám dokonalý lesk, ale za nějaký čas se leštidla na vyčištěné skleněné ploše objeví a jsou zjevné tahy leštění. Zaměstnanci A SERVISU čistí okna a výlohy rozmývákem a následně je stírají stěrkou s kvalitní gumou. Poté co je skleněná plocha kvalitně vyčištěna a pořádně vyschlá doleští ji ještě bavlněnou plenou. Asi i díky tomu okna zůstávají dlouhodobě čisté a intervaly čištění se prodlužují. Což znamená i ušetření peněz. Důležité je umýt nejen okna, ale i parapety a rámy.

S přístupem a spolehlivostí zaměstnanců jsme velice spokojení, vždy se s nimi dá individuálně domluvit. Jsme také velice spokojení s kvalitou odvedené práce. Okna se vždy lesknout ještě dlouhou dobu poté, co zaměstnanci A SERVISU. Můžeme tedy tuto firmu s klidným svědomím doporučit dál. I my se na ně totiž opakovaně obracíme a jsme s nimi spokojení. Výškové práce Liberec.

 

Profesionálové z „Antigraffiti Praha“ dokáží odstranit graffiti ze všech povrchů

Před několika lety jsme se s manželkou rozhodli, že si postavíme dům. Projekt nám dělal můj dlouholetý kamarád, takže jsme hodně ušetřili. Pozemek, který jsme našli, je krásný pozemek na předměstí. Mohli jsme tedy začít s realizací. Od začátku jsme chtěli, aby náš dům byl co nejlépe zabezpečen před vším, co ho může postihnout, tak, abychom si ho po nastěhování mohli už jenom užívat a nemuseli řešit zbytečnosti. Opatřili jsme si tedy bezpečnostní dveře, zařídili nejmodernější technologie, které udržují náš dům ve stálé teplotě a zároveň perfektně odvětrávají, vybavili ho skvělými technologiemi od podlahy až po půdu a od kuchyně až po koupelnu. Odstraňování graffiti Praha.

Jak máme odstranit graffitiČím se zbavit graffiti

AGO proti graffiti na naší zdi

Posledním krokem byla fasáda domu a zídka…

Posledním krokem byla fasáda domu a zídka, která je součástí plotu. Přesto, že náš pozemek leží na kraji města, kde většinou vandalové tolik nepůsobí, jako v centrech věděli jsme už na začátku, že nechceme nechat nic náhodě. A také se řídíme zásadou, že prevence je vždy levnější, než následné řešení problémů. Jednoduše chci říct, že jsme se rozhodli fasádu našeho domu a i betonový základ plotu opatřit anigraffitovým nátěrem. Zaměstnanci A SERVIS LIPKA s.r.o., odstraňování graffiti Praha, byli velice ochotní a nebyl problém se s nimi domluvit. Vysvětlili nám také, že při odstranění graffiti z povrchů neošetřených antigraffiti nátěrem nebo nástřikem se úspěšnost ošetření pohybuje kolem šedesáti až devadesáti procent. Naopak při odstraňování graffiti z povrchů ošetřených není vůbec žádný problém.

Antigraffitová ochrana jedině od A Servis Lipka, s.r.o.Existuje nějaký nátěr jako prevence proti graffiti?

Pracovníci A SERVISU nanesli několik vrstev protigraffitového nátěru AGO a tím zajistili případné bezproblémové odstranění budoucích malůvek. Důležité bylo také to, že přijeli ještě před začínající zimou, protože nanášení antigraffiti nátěru je proces, při kterém je nutné, aby byla venkovní teplota vyšší, než 10 ºC a použitá technologie tak mohla bez problému a účinně fungovat. Docela překvapený jsem byl, když jsem zjistila, že firma garantuje životnost tohoto opatření po dobu až 6 let. S přístupem zaměstnanců jsme byli velice spokojení a příjemně překvapení.

Kdo nám pomůže se zbavit graffitiNa koho se obrátit s odstraněním graffiti

Nic nebyl problém domluvit a i cena odpovídala množství odvedené práce. Na stránkách A SERVISU jsme si s manželkou našli, že se zabývají i dalšími činnostmi spojenými s úklidem. Po zkušenostech s jejich zaměstnanci s nanášením antigraffitového nátěru, se kterým jsme byli velice spokojení. Sice doufáme, že náš nový dům nebude dlouhou dobu potřebovat žádnou profesionální péči, ale kdyby přece jenom, určitě víme na koho se obrátit. Teď už se můžeme nastěhovat a jenom si v klidu užívat náš nový dům. Zvelebovat zahradu a možná se i pustit do kopání díry na bazén. Ale to je ještě běž na dlouhou trať. Aspoň, že něco už je hotové!

Jak chránit omítky před graffiti?Jak se bránit proti grafiti čmáranicím? Sprejem!

 

Čištění koberců firmou „Tepování Ostrava“ nám perfektně vyhovuje

Naše firma si zakládá na čistotě a příjemném prostředí prostor, ve kterých se setkáváme se zákazníky. Podlaha našich dvou jednacích sálů a vstupní haly je pokryta koberci, které toho musí vydržet opravdu hodně. Každý den jsou pošlapány našimi návštěvníky, především koberec ve vstupní hale musí vydržet velký nápor. Proto je nezbytné se o koberce dobře starat a pravidelně je čistit. My s tím naštěstí nemusíme mít starosti, protože spolupracujeme s vynikající úklidovou firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění koberců Ostrava. Zajišťuje nám perfektní servis, je stoprocentně spolehlivá a provádí svou práci na té nejvyšší úrovni.

Pomocí čeho dosáhneme, že bude čalounění vypadat jako novéOd koho si nechat vyčistit koberceKolik stojí čištění koberců

Prozatím se nenašla jediná věc…

Prozatím se nenašla jediná věc, kterou bychom jí mohli vytýkat. Už od první chvíle jsme s ní velice spokojeni. Zaměstnanci firmy jsou výborně vyškoleni, vždy odvádějí kvalitní práci. Když u nás byli poprvé, nečekali jsme od nich příliš, byli jsme zvyklí na jiné firmy, které toho s našimi koberci moc nezmohly, vyčistily je jen z části. Ani nás nenapadlo, že by odváděly svou práci špatně, předpokládali jsme, že lépe už to nikdo nesvede. Ale jen do chvíle, než jsme poznali A SERVIS.

Strojové čištění prováděné touto firmou dokáže z koberců odstranit i do hloubky zašlapanou špínu a prach. Čisticí chemie si poradí s jakýmikoli skvrnami, dokáže koberce rozjasnit a omladit je. Kartáče kotoučového stroje dokáží z koberců vyčesat ohromné množství špíny. Vysavač, kterým jsou koberce na závěr vysáty, je tak výkonný, že dokáže vysušit koberce téměř do sucha. Nemusíme dlouho čekat, než doschnou zcela. Další výhodou spolupráce s touto firmou je její časová flexibilita. Na kobercích vždy pracují v době, kdy už se u nás nevyskytují žádní zákazníci. Nemají problém nám vyhovět s jakýmkoli termínem.

Čím vyčistit špinavý koberecČištění koberců  - Nejnovější technologie v ČR

Strojní Čistění KobercuJak vyčistit čalouněníRecenze na čištění koberců

Plíseň byla už v biblických dobách označována za nečistou

Problémy s plísněmi nejsou v dnešní době nic nového, znali to i naši dávní předci. Někde jsem četl, že se snad o plísních zmiňují i v Bibli. Boží zákon prý majiteli domu napadeného plísní přikazoval. Aby z domu odstranil napadené kameny a aby oškrábal celý vnitřek domu a všechnu to vyhodil za městem. Jestliže se nákaza objevila opět, měl se celý dům prohlásit za nečistý a zbourali ho. Takže když s plísněmi bojovali už v tak dávné době, nezůstal jsem pozadu a při objevení plísně v koupelně jsem začal okamžitě jednat. Zkoušel jsem ji zlikvidovat savem, ale na moc dlouho to nezabralo.

Cena za odstranění plísní

Protože jsem nechtěl být jako dávní předci…

Protože jsem nechtěl být jako dávní předci a bourat dům, raději jsem si pozval specialisty na odstraňování plísní z firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o.. Technici této firmy mi vysvětlili, jak odstranit plíseň, že od sava nemůžu čekat žádné zázraky. Chlor v něm obsažený vyběluje, ale plíseň ve skutečnosti nezmizí, případně proroste hlouběji do zdi, odkud po čase proniká nazpět. Vysvětlili mi, že „moje“ plíseň vznikla v důsledku kondenzační vlhkosti (ta je způsobena množstvím par ze sprchování a praní prádla, které nemohou uniknout z místnosti).

Čím se zbavit plísní

Vlhkost mi tedy proniká do stěny, kde se množí plísně. Bylo mi doporučeno, abych důkladněji větral. Kromě toho se technici pustili do odstraňování plísní na mokro s kyselou chemií. Plochu vydezinfikovali kvalitní dezinfekcí bez chloru. Zlikvidovali i uvolněné plísňové zárodky v místnosti, vysáli je vysavačem a vodorovné plochy ještě vytřeli dezinfekcí. Teď bylo třeba zajistit, aby zeď nevlhla, kromě větrání mi v tom pomůže LSG protiplísňový nátěr. Který technici nanesli na ošetřenou stěnu. Nátěr chrání stěnu a nepropouští do ní vlhkost, zeď nevlhne a já vlhkost odvětrávám oknem. Paráda, s A SERVISEM naprostá spokojenost! Jak odstranit plíseň.

 

 

 

 

 

 

Jak zlikvidovat plíseň na stěněPřípravek proti plísní bez chloru?

Nechcete v domě plísně? Nezapomínejte důkladně větrat, pomoct může i protiplísňový nátěr!

Nikdy nepodceňujte dostatečné větrání místností. My jsme totiž větrání bytu hodně zanedbávali, navíc jsme ho důkladně zateplili a vyměnili okna, takže už se nedalo mluvit ani o nějakém přirozeném větrání, kdy by vzduch proudil alespoň spárami, špatně utěsněnými okny nebo dveřmi. Místo přirozeného proudění vzduchu se nám v bytě hromadila vlhkost způsobená naším dýcháním, vařením, sušením prádla a tak dále. Kde je vysoká vlhkost, tam se zanedlouho objeví i plísně. To byl také případ naší kuchyně. V tu chvíli jsme do boje povolali techniky z firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o., a hledali s nimi řešení jak odstranit plíseň. Ti nám udělali přednášku a nutnosti větrání.

Čím se zbavit plísní na fasádě?

Vysvětlili nám také, že…

Vysvětlili nám také, že větrání závisí na způsobu využívání bytu, vlhkosti v místnostech, druhu místnosti, počtu obyvatel atd. Zkráceně je možné říct, že jsme měli intenzivně větrat hlavně v kuchyni, protože právě tam z vaření vzniká největší vlhkost. Jenomže my jsme to neudělali a tak se vlhkost hromadila a hromadila, až se u nás zabydlely plísně. Technici A SERVISU si s tím naštěstí vědí rady. Poučili nás, jak správně větrat. Odstranili nám mechanicky za mokra plísně, toto místo vydezinfikovali, vysavačem vysáli i volné spory ze všech povrchů v místnosti a vodorovné plochy znovu vydezinfikovali.

Kdo nám pomůže zbavit se plísní?

Takto se už plíseň nemohla šířit ze svých spor, ale pořád tady byla hrozba jejich vzniku z důvodu kondenzační vlhkosti, kterou jsme způsobovali. Větrání samo o sobě sice hodně pomůže, ale ne vždy stačí, proto nám technici nanesli na stěnu LSG ochranný nátěr. Ten zajistil, že vlhkost, kterou se z místnosti nepodaří odvětrat, nepronikne do stěn. Toto geniální řešení funguje úplně bezvadně. S plísněmi už si nemusíme dělat starosti, protože jsme se jich nadobro zbavili. Jak odstranit plíseň.

Vliv plísní na naše zdraví?Nátěr proti plísni

Proti plísni je nejlepším chytrý nátěr LSG

Bydlím ve starším bytě, takže jsem se bohužel musela potýkat se vznikající se plísní. Jenže stěhovat jsem se zase nechtěla, protože je to opravdu dobrá lokalita v centru Brna, kde to pak máte prakticky všude kousek. Řešila jsem jak odstranit plíseň a moji známí mi doporučili firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., která nabízí odstranění plísně, čištění a dezinfekce fasády a nátěr proti plísním LSG Praha. Jejich reference jsem si ověřila ještě na internetu a vypadalo to opravdu dobře, tak jsem se s nimi zkontaktovala. Na jejich stránkách totiž měli spoustu informací o tom, jak plíseň vzniká a i o jejich produktech.

Čím se zbavit plísně?

Mně nejvíce zajímal protiplísňový nátěr LSG…

Mně nejvíce zajímal protiplísňový nátěr LSG, který na internetu všichni vychvalovali. Ten LGS nátěr proti plsním je opravdová bomba, protože je ta nejlepší ochrana, se kterou jsem se dosud setkala. Je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky vůbec žádnou šanci přežít.

Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. Životnost nátěru se pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. V další omezené míře bude fungovat cca do 10 let. Záruku tato firma na nátěr garantuje minimálně 2 roky. Plíseň tedy odstranili a nanesli tento nátěr a od plísně mám pokoj. Spokojená jsem s nimi ve všech ohledech, ve kterých to lze, protože svou práci odvedli perfektně a jejich zaměstnanci byli navíc velmi milí a profesionální. Tímto se přidávám k řadě spokojených zákazníků a chtěla tak poradit všem při výběru úklidové firmy, kteří rovněž poptávají tyto služby. Jak odstranit plíseň.

Na odstranění plísně doporučuji firmu „Odstraňování plísní Ostrava“

Plíseň v interiérech není nic příjemného, už jenom proto, že můžou způsobovat vážné dýchací a kožní problémy. Řešení s likvidací a znalostí jak odstranit plíseň bývá poměrně náročné a chce to především odborné znalosti. Nevěděla jsem, co ji mohlo způsobit, protože jsme nikdy plísně nemívali. A čistotu jsme samozřejmě udržovali, až jsem zabrousila na internet a přišla na to, v čem byl problém. Nedávno jsme si totiž nechali zateplit dům a pořídili plastová okna. Jejich výhodou je, že dobře izolují, takže z domu neuchází teplo.

Kdo nám odstraní plísně v domácnosti?

Ale jejich nevýhodou je, že…

Ale jejich nevýhodou je, že právě dochází k menší výměně vzduchu mezi interiérem a exteriérem a v domě se drží větší vlhkost. Jenže pozdě bycha honiti, plíseň musela jít pryč. Ze začátku jsem na ni používala běžné přípravky pro jejich odstranění, ale plíseň ze zdi prostě nešla dolů. Proto jsem se rozhodla si domů pozvat firmu, která by mě jí zbavila jednou pro vždy. Moje známá mi doporučila A SERVIS LIPKA, s.r.o., protiplísňové nátěry a díky jejím zaměstnancům mám od plísně konečně klid. Povrch očistili a pak na zeď aplikovali protiplísňový nátěr LSG.

LSG je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Laicky řečeno, plíseň na takto ošetřeném povrchu nemůže přežít. Zaměstnanci této firmy odvedli perfektní práci a já ke své radosti ještě zjistila, že nabízí spousty dalších úklidových služeb, které určitě taky vyzkouším. Po mé zkušenosti jsou pro mě totiž zárukou kvality a já vím, že využití jejich služeb nebudou vyhozené peníze. S tím vším se přidávám k řadě spokojených zákazníků a všem firmu vřele doporučuji. Jak odstranit plíseň.

Pokud poptáváte službu odstranění plísně, vyzkoušejte „Odstraňování plísní Brno“

Protože firem, které se zabývají odstraňováním plísní je docela hodně, tak bych chtěl všem doporučit firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., se kterou jsem byl opravdu spokojený a chtěl bych takto poděkovat celému týmu této firmy za práci a profesionální vystupování a řešení problému jak odstranit plíseň. Tuto firmu jsem našel na webu a jistě mi dají mnozí za pravdu, že pro ty z nás, které s tím nemáme zkušenosti, se jedná o pěkný risk. Protože společností, které zajišťují takové služby, je vážně hodně, a navíc jsem měla i obavy pustit někoho cizího k sobě do domů.

Čím se zbavit plísně v domácnosti

Ale tato měla na internetu samé dobré reference…

Ale tato měla na internetu samé dobré reference, tak jsem měl alespoň částečně jistotu, že vše bude v pořádku. A bylo. V mém bytě se mi začala dělat plíseň v koupelně, z čehož jsem nebyl samozřejmě nadšený. Tak jsem si s nimi domluvit co nejbližší termín. Zaměstnanci byli pečliví, všechno perfektně očistili a pak zatřeli barvou, která mi zbyla z někdejšího malování. Poté použili protiplísňový nátěr LSG, který by měl vydržet několik let, takže si nemusím dělat starosti s jejich častým odstraňováním. Dále jsem se od nich dozvěděl několik informací, jak vlastně plíseň vzniká.

Jedním z důvodů je, že dnes se používají takové stavební materiály, které jsou mnohem náchylnější ke tvorbě plísní. Jedním z nich jsou například sádrokartonové desky. Sádrová malta totiž zachycuje vlhkost. A když je tento materiál delší dobu vlhký, tak výtrusy plísní mohou začít klíčit a růst. Naštěstí firma si s tím poradila a já  proto svou zkušenost předávám dále a všem jejich službu likvidaci plísní jedině doporučuji. Jak odstranit plíseň.

Vyzkoušeli jsme odstranění plísně od „Odstraňování plísní, sanace Hradec Králové“

Mít doma plíseň nepotěší asi nikoho. A ještě míň potěší, když se jí pokoušíte zbavit, a vy si už myslíte, že se vám to povedlo, ale ona se vždycky nakonec vrátí zpátky. Holt velké vlhko umí být peklo a závidím těm, kteří to nemusí řešit. Zkoušeli jsme všelijaké postupy jak odstranit plíseň, o kterých jsme se dočetli na internetu, abychom se jí zbavili, ale plíseň tuhle bitvu stále vyhrávala. Bylo potřeba se obrátit na nějakou firmu, která by se touto problematikou zabývala. A na několika diskuzích jsem se dočetla o úklidové firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o., se kterou měli lidi prý velmi dobré zkušenosti.

čím odstranit plísně v bytě

A musím říct, že…

A musím říct, že se k nim rozhodně musím přidat. Perfektně všechno očistili a pak zatřeli barvou. Kterou měli předem nachystanou ve stejném odstínu, jako byla ta naše. Bylo to až neuvěřitelné, jak si s tím krásně poradili. A není ani skoro poznat místa, kde se dělala oprava zdiva. Poté nanesli protiplísňový nátěr LSG. Který zaručuje, že se plíseň už znovu nevytvoří, protože na něm plíseň nemá podmínky k přežití. Je navíc naprosto bezpečný jak pro lidi, tak zvířata, takže se nemusíte bát, že by byl pro vás nějak škodlivý.

A prý bude fungovat několik let a nám odpadly starosti s jejich častým odstraňováním. Jsem velmi ráda, že jsem tuto firmu poznala a jejich službu odstranění plísní. Čištění a dezinfekce fasády a nátěr proti plísním LSG. S jejich zaměstnanci se nám spolupracovalo velice dobře. A jejich ceny mi taky připadají přijatelné, takže mě nenapadá nic, co bych jim mohla vytknout. Zkrátka je to hodně muziky za málo peněz.

Neviete, čo so špinavými oknami? Ja áno, je to naozaj jednoduché! Umývanie okien Bratislava

Tiež vás trápia špinavé okná a umývanie okien nie je práve vaša obľúbená činnosť? Chcete sa zbaviť problémov s umývaním okien? Je tu jednoduché a lacné riešenie – upratovacia firma, ktorá vám profesionálne umyje okná a zároveň vám okná ochráni proti prípadnému znečisteniu. Snažím sa u nás doma udržiavať poriadok, ako to len ide. Jediné, čo mi robí problémy sú okná, s ktorými sa vždy zabavím celý deň a je to celkom náročná činnosť. Kedykoľvek sa na to mám vrhnúť, urobí sa mi zle a najradšej by som to vzdala.

Profesionálne umývanie okien

Jedného dňa, keď ma to opäť čakalo, som si povedala dosť. Na internete som si našla nejakú pani, ktorá umýva okná. Nakoniec som ale som sa rozhodla, že by som ich chcela mať naozaj dobre umyté, keď už za to platím, tak som sa rozhodla, že nakontaktujem nejakú profesionálnu upratovaciu firmu. Našla som ich veľa, tak som nevedela, pre ktorú sa mám rozhodnúť. Potom som sa zamerala na recenzie a rôzne hodnotenia a ako najlepšie mi z nich vyšla firma A SERVIS LIPKA s.r.o., umývanie okien Bratislava, ktorá mala naozaj veľa kladných ohlasov zo strany zákazníkov.

Firmu som nakontaktovala…

Firmu som nakontaktovala a opísala moje prianie. Ihneď mi bolo povedaná približná cena, ktorá bola naozaj príjemná a rovno sme dohodli termín, kedy by sa mohli dostaviť ku mne domov. V daný termín prišli dvaja zamestnanci firmy A SERVIS LIPKA, kvalitné umývanie okien Bratislava, v rýchlosti si prešli byt, aby vedeli, čo ich čaká a ihneď sa, bez zdržovania, pustili do práce.

Cena za umývanie okien

Okná umývali pomocou čistiacich prostriedkov veľmi dôkladne. Bolo vidno, že s tým majú skúsenosti, takže im to šlo celkom rýchlo. Keď mali okná umyté, zotreli ich pomocou gumovej stierky do sucha. Následne naniesli na okná tzv. nano impregnáciu, ktorá okná ochráni proti nečistotám a vode, takže okná potom ostanú krásne čisté a nemusia sa skoro vôbec udržiavať. Nakoniec okná vyleštili pomocou bavlnenej plienky. Nikdy som netušila, že okná sa dajú vyleštiť bez leštiacich prípravkov. Bolo to ako kúzlo.

Firmu A SERVIS LIPKA musím len odporúčať. Odviedli rýchlu, kvalitnú prácu a ani som nemusela siahnuť hlboko do peňaženky. Umývanie okien Bratislava.

Čistenie, impregnácia, umývanie fasád, okien, žalúzií a markíz Bratislava

 

Profesionálne umývanie okien

Špecialisti z firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o., umývanie okien Bratislava, aj vám ponúka vysokokvalitné umytie okien metódou, ktorú nepoužíva žiadna iná spoločnosť. Vďaka nej dosahujeme dokonalé výsledky a dlhotrvajúci lesk aj čistotu sklenených plôch. Metóda, ktorú používame sa nazýva suché čistenie. Nepoužívame teda žiadne leštidlá, iba stopercentnú tkaninu z bavlny, ktorou rozleštíme umytú plochu.

Spolu s umývaním okien realizujeme aj precízne odstránenie nečistôt z rámov a okenných parapet. Ak váš objekt prešiel rekonštrukciou a zostali po nej zbytky cementu, malty, silikónu alebo tmelov. Používame na ich odstránenie korundové žiletky. Vďaka ich 10 cm širokej ploche nepoškodia povrch okna a odstránia všetky tieto nánosy veľmi jednoducho. Korundovými žiletkami likvidujeme plochy s prebytočnou reklamou, rôzne plagáty, polepy a iné nečistoty. Umývanie okien Bratislava.

Kvalitne umývanie okien v domácnosti

Akonáhle sme s týmto krokom hotoví…

Akonáhle sme s týmto krokom hotoví, použijeme saponátový roztok. Ktorým odstránime všetky nečistoty zo sklenenej plochy a umyjeme exteriér aj interiér okna. Potom sklá zotrieme kvalitnou gumovou stierkou a necháme ich ešte vyschnúť. Až keď sú dokonale suché, začnemes so suchým leštením. Nepoužívame leštidlá zámerne, keďže nedokážu udržať okno dlhodobo lesklé a čisté. Na plochu každého okna sa rýchlo začne lepiť prach a iné nečistoty poletujúce bežne vo vzduchu.

Okná umývame aj vo výškach, pričom pracujeme s vysokozdvižnou plošinou a hydraulickým ramenom. Na ťažko dostupných miestach však využívame horolezeckú alebo speleologickú techniku. Zamestnanci firmy sú v tomto smere dokonale preškolení, a to podľa nariadenia vlády, ako aj v zmysle zákona o bezpečnosti a ochrane zdravia.

Výškové umývanie okien pomocej horolezeckej techniky

Realizujeme jednorázové umývanie okien, ale aj servisné cykly čistenia a umývania okien – raz za 90 dní na vnútornej strane a raz za 30 dní na vonkajšej strane.

Naša spoločnosť A SERVIS LIPKA, s.r.o., realizuje celý rad upratovacích služieb: umývanie, čistenie, impregnáciu žalúzií a markíz, odstránenie, strhnutie alebo odlepenie fólii, polepov, reklám, či samolepiek z výloh a okien. Zabezpečujeme strhnutie a odstránenie starých kobercov a oškriabeme zbytky lepidla. S pomocou horolezeckej techniky zlaňovania zabezpečujeme umývanie, čistenie fasád, múrov a stien vo výškach. Takéto práce vykonávame aj pri čistení, impregnácii a umývaní fasád všade tam. Kde nie je možné použiť montážnu plošinu alebo hydraulické rameno. Umývanie okien Bratislava.

Čištění koberců v jeslích

Již několik let provozuji soukromé jesle, kde pořádek a čistota jsou naprostou samozřejmostí. Zakládáme si na tom, aby vše bylo v perfektním pořádku. Naše jesle navštěvují děti od pul roku a tak je stoprocentní hygiena nutností. Aby vše bylo jak má být, necháváme čistit i koberce. Na každé čištění jsme si pravidelně volali firmu, která se profesionálním úklidem zabývá, ale ne vždy jsme byli s výsledkem spokojeni.

Profesionální čištění v Praze 8

A proto jsme se tentokrát rozhodli, že bychom firmu změnili. Tak jsme hledali na internetu a se svou nabídkou služeb nás zaujala firma A SERVIS LIPKA, s.r.o..

Do A servisu jsem zavolala…

Do A Servisu jsem zavolala a domluvila si termín. Domluvili jsme se hned na další týden, byla jsem mile překvapena, že to šlo tak rychle. V příštím týdnu k nám přijeli pánové z A servisu, čištění sedaček, koberců Praha 3 vysvětlili nám nejdříve vše ohledně technologií, které používají k čištění, jakým způsobem budou pracovat u nás. Dozvěděli jsme se, že budou používat metodu hloubkového čištění koberců. Že je to metoda nejen velice účinná, ale také se k ní využívají prostředky šetrné k životnímu prostředí. Pánové byli moc příjemní, ochotně nám odpověděli na všechno, co jsme potřebovali vědět. Práci prováděli opravdu precizně. S výsledkem jsme byli více než spokojeni, opravdu odvedli skvělou práci.

Do budoucna jsme rozhodnuti, že budeme využívat i nadále služby A Servis Lipka a to nejen na čištění koberců, v nabídce mají totiž i jiné služby, včetně mytí oken. A i tu bychom rádi v budoucnu využili a věřím, že bude stejně kvalitně odvedena. Tímto týmu z A Servisu ještě jednou děkuji. Čištění sedaček, koberců Praha 3.

 

Vďaka „výškovému umývaniu Bratislava“ špinavé okná neriešime

Náš panelový dom má dvanásť poschodí, a preto okná upratovačka veľmi neumýva. Ťažko jej to zazlievať, vykláňať sa z okna v dvanástom poschodí nie je nič príjemné. Pokiaľ teda nie ste nadšenec adrenalínových športov. V závratoch sa vyžíva málokto. Preto bolo umývanie okien potrebné prenechať nejakej upratovacej firme. Keďže sme na to mali v družstve obmedzený rozpočet, museli sme najať takú spoločnosť. Ktorá svoju úlohu splní tak, aby sa investície vyplatili a nie skúšať viac firiem a minúť tak zbytočne príliš veľkú sumu. S členmi družstva sme sa rozhodli pre firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., umývanie okien Bratislava.

Profesionálne mytie okien v Bratislave

A spokojní sme boli…

A spokojní sme boli s nimi nielen my, ale aj zvyšok nájomníkov v našom dome. Okná sa leskli ako zrkadlo a práca im zabrala iba jeden deň, čo je na tak vysoký panelák s niekoľkými oknami naozaj krátka doba. Zamestnanci boli navyše veľmi milý a komunikatívny a nemali žiadne problémy s podriadením sa našim požiadavkám. Cena ich služieb je síce o niečo vyššia ako štandardne. Ale z hľadiska pomer – cena – výkon ide o skvelú firmu, ktorú môžeme jedine odporučiť. Zohnať dnes na presýtenom trhu to, čo naozaj hľadáte, nie je ľahká vec. Preto je niekedy lepšie si priplatiť, ak cenový rozdiel nie je vyložene markantný. Umývanie okien Bratislava.

Kdo kvalitne umyje okna?

Zaoberajú sa aj odstraňovaním grafitov, čo je určite výhoda, pretože máme overenú kvalitu ich servisu, a ak sa na našich stenách objavia nejaké nevítané obrazce, určite sa na ne opäť obrátime. Síce by som bol rád, keby to nebolo nutné, ale v dnešnej dobe sa tomu máloktorý dom vyhne. Ovšem či už pôjde o odstraňovanie grafitov alebo o umývanie okien, privítame ich s úsmevom.

 

Skvelá upratovacia firma, TOP vo svojej brandži. Umývanie okien Bratislava

 Pred piatimi rokmi hľadala naša spoločnosť firmu na pravidelné upratovanie a umývanie firemnej centrály v Bratislave a všetkých našich pobočiek po celej Slovenskej republike. Vyhlásili sme výberové konanie, na ktoré sa nám ozvalo 7 upratovacích firiem. V porovnaní cenových ponúk, pracovných postupov, rôznych recenzií a pokojných reakcií od zákazníkov a predovšetkým v rámci odporúčaní tretích strán sme vybrali tri upratovacie firmy. Každej sme zadali umývanie okien, čistenie kobercov a umývanie podláh v jednej z našich menších pobočiek. Aby sme si ich vyskúšali, ktorá bude najlepšia, s ktorou by sme mohli byť najviac spokojní. Na ktorú by sme sa mohli spoľahnúť pri objednávke pravidelného upratovania. A umývania u všetkých pobočiek a hlavnej centrály. Umývanie okien Bratislava.

Profesionálne mytie okien v domácnosti
S touto skúškou sa najlepšie pobila firma A SERVIS LIPKA s. r. o., umývanie okien Bratislava. Ktorá mala skvele odvedenú prácu, rýchlo, kvalitne a predovšetkým čisto. Aj cenová ponuka vyzerala veľmi sľubne, takže sme už nemali ďalší dôvod rozmýšľať. A od tej doby (už 5 rokov) s firmou A SERVIS LIPKA spolupracujeme.

Máme s firmou nastavené…

Cena za mytie okien

Máme s firmou nastavené pravidelné servisné cykly 1 x90 dní, keď nám kompletne celú firemnú centrálu v Bratislave a všetky ostatné pobočky vráti do pôvodného stavu. Perfektne nám vyčistí koberce, pri ktorých používajú strojovú, hĺbkovú metódu čistenia. Ktorá je veľmi účinná a hlavne odstráni všetky nečistoty, koberec vydenzifikuje a vráti mu pôvodný vzhľad. Ďalej nám potom čistí podlahy, robí impregnáciu podláh a tiež umývanie okien. Ktorá leštia len bavlnenou plienkou. Nikdy by som tomu neveril, že je možné okno vyleštiť bez použitia leštiacich prípravkou.

Celkovo sme s firmou A SERVIS veľmi spokojní. Tiež tomu zodpovedajú tých päť rokov, ktoré s firmou spolupracujeme. Firma je to spoľahlivá, efektívna, dodržiavajú termíny. A majú poctivé a dobre preškolených zamestnancov. Umývanie okien Bratislava.