Archiv autora: Marcelka

Na úklid se u nich chodí s úsměvem.

Před pár měsíci mi nezbylo nic jiného než kontaktovat úklidovou firmu, která by mi mohla alespoň trochu ulehčit práci. Bydlím s rodinou v Ostravě, ale pocházím z Prahy. V Praze mám také většinu příbuzenstva. Pomoc od úklidové firmy se ani tak netýkala mého domova jako domku, ve kterém žije moje máma. Ta je totiž kvůli svým stavům v invalidním důchodu a není schopná se bez pomoci postarat sama o dům. Proto jsem jí často jezdila s úklidem vypomáhat. Ale v poslední době to fakt nešlo. Když jsem měla jedno dítě, tak relativně ano. Ale poté, co jsem porodila druhé a následně nastoupila na částečný úvazek do práce, bylo to s návštěvami hodně slabé.Rozhodla jsem se proto tuto situaci zachránit pomocí zvenčí. Jenže jsem neměla kontakty a nevěděla, jak si mám z té nepřeberné nabídky vybrat tu pravou společnost. A tak jsem dala na recenze, kde mě zaujala úklidová společnost. Po rozhovoru s nimi mi bylo jasné, že to byla dobrá volba na okna mytí ve výškách.

Jednání…

Jednání s nimi totiž bylo tak hladké a pozitivní, že jsem obavy ztratila. Nepředstavovala pro ně problém ani skutečnost, že se nejedná o nijak velkou zakázku. Napasovali nás mezi ostatní výjezdy. S čímž jsem neměla problém. Okna u maminky nebyla nijak zvlášť znečištěná, přece jenom jsem se snažila starat. Ale umýt se jednou za čas musela. Proto jsme se domluvili, tedy v případě spokojenosti maminky, že k ní budou dojíždět v určitých časových cyklech. Když mi pak máma vyprávěla, jak vše probíhalo, zněla velmi nadšeně. I podle toho, co všechno na ně vybalila. Vyzdvihovala, jak jsou pracovníci milí a velice dobře naladění. Bylo vidět, že svou práci mají rádi. Dozvěděla se, že pro kvalitní provedení mytí oken je vždy důležité perfektně umýt celou plochu okna, včetně jeho rámů a parapetů.

Technologie…

Technologie mytí oken, kterou firma používá, spočívá v pečlivém provedení čistým rozmývákem a následným důkladným setřením skleněné plochy pomocí stěrky s kvalitní gumou. Po proschnutí umyté plochy ji pracovníci vyleští na sucho čistou bavlněnou plenou. Jedná se o čistění pomocí technologie takzvaného suchého leštění. Je to určitě fyzicky náročnější postup, okna pracovníci vyleští pouze na sucho. Ale když je tím zaručeno, že okna zůstanou déle čistá, není co řešit.Společnost má prý již ověřeno, že za použití leštících přípravků za mokra, jsou po krátkém čase vidět na oknech šmouhy a tahy po leštění. Při vlastním mytí skleněných ploch proto nesmí zůstat na oknech ani žádné zbytky starého leštidla, jelikož by i staré leštidlo za nějaký čas mohlo vlivem povětrnostních podmínek vystoupit, a byly by viditelné nevzhledné stopy a mapy po leštění. Byla po jejich návštěvě o moc chytřejší. A já taky. Takže doporučuji tuto firmu i těm, kteří nemohou být osobně u mytí a shánějí skutečně spolehlivé pracovníky. A SERVIS LIPKA, s.r.o.


Nebojte se, graffiti je možné odstranit, stačí znát ten správný postup. „Odstranění graffiti Praha“

Graffiti čištěníNa internetu najdete spoustu firem, které nabízejí službu odstraňování graffiti. Jenže ne všechny už poskytují komplexní služby, mezi něž patří i to, že pokud graffiti nejde úplně bez problémů dolů, protože předtím nebyly ošetřeny antigraffitovým nátěrem, tak už fasádu nepřemalují a podobně. Přesně tuto špatnou zkušenost jsme měli i my. Naše garáž byla ze vnitř z několika stran pomalovaná graffiti, dělal to náš syn, který to měl od nás dovolené. Byl to jeho koníček a bylo nám milejší, aby sprejoval u nás doma, než někomu ničil majetek.Graffiti jak na to

Ale po čase z toho vyrostl, a tak jsme si řekli, že dáme naši garáž zase do pořádku. Jenže první firma, která měla tento úkol na starosti, nám s tím ve výsledku vůbec nepomohla. Graffiti tam ale stále bylo. Bylo to sice světlejší, ale stále opravdu hodně viditelné. Řekli mi, že s tím nic víc nejde dělat a tak celá situace skončila. Paráda. Takže jsme byli skoro tam kde na začátku. Tentokrát to chtělo najít někoho opravdu spolehlivého, někoho, kdo by měl opravdu dobré reference, abychom nemuseli řešit stejnou situaci znovu.

 

 

Takže jsme podnikli poměrně pečlivý internetový výzkum…

Graffiti co s tím

Takže jsme podnikli poměrně pečlivý internetový výzkum na diskusních fórech. Podle recenzí jsme našli úklidovou firmu Graffiti Praha, čištění, která se zabývá i právě odstraňováním graffiti a nabízela vše, co bylo potřeba. Psali, že nejenom nabízí odstraňování graffiti, ale i případné přemalování, pokud by nějaký světlý stín barvy zůstal, ale vždy podle všeho graffiti odstraní do té míry, aby barevný flek případným přetřením nebyl vidět. A k tomu nabízeli i antigraffitový nátěr. Zavolali jsme jim a domluvili se s nimi termínu, kdy k nám přijedou zničenou zeď dát do pořádku. Nejprve graffiti odstranili, kdy zůstal opravdu světlý stín, který následně přetřeli barvou, kterou si nechali předem namíchat. firma na graffiti

Poté nanesli angtigraffitovou ochranu, zkráceně AGO. Jedná se o nanotechnologii, která zabrání vsáknutí spreje do podkladu a následné odstranění graffiti je snadnější a daří se bez pozůstatků obrysů a stínů. S jejich prací jsme byli skutečně moc spokojení, a proto můžeme A SERVIS jedině všem doporučit, protože pokud se na ně obrátíte, máte záruku, že vše přenecháváte skutečným specialistům, kteří svou práci dotáhnout do úplného konce, dokud nebudete zcela spokojení. Zaměstnanci jsou navíc velice milý a byla to radost s nimi spolupracovat, nerada pracuji s nerudnými lidmi, i když odvádějí dobrou práci. Své služby nabízí nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku, takže je vidět, že má tato firma opravdu široké pole působnosti. Proto se do budoucna už na nikoho jiného obracet nebudeme.

Hledáte účinnou pomoc proti graffiti? Zde ji najdete. Odstranění graffiti Brno

Graffiti, odstraňování Brno, Viděli jste film Gympl? Pokud ano, tak asi víte, jak to se sprejery chodí. I když je někdo chytí, rozhodně nemají v plánu s tím přestávat, pro většinu z nich je to něco jako droga. Proto je lepší si opatřit antigraffitový nátěr a my se o tom přesvědčili. Někdo nám posprejoval zrovna nově koupenou garáž. Když jsme to s manželem viděli, mysleli jsme, že se nám to jenom zdá. Alespoň jsme v to doufali. Ale realita byla samozřejmě jiná. Byl to hnusný velký křiklavý, ke všemu jako na potvoru růžový nápis přes celou přední stěnu. jak na graffiti

Manžel říkal, že zamalovat to nepůjde. Ale naštěstí přišel i s řešením. Jeho kamarád měl dobrou zkušenost s úklidovou firmou, která se zabývá odstraňováním graffiti a i s tím, jak tomu předcházet. Jedná se o úklidovou firmu A SERVIS LIPKA. Ta nabízí nejen antigraffitový nátěr AGO, který na povrchu vytvoří ochranný filtr, takže pokud vám na to někdo něco načmárá, půjde to bez problému dolů. Jenže my ho neměli. Ale i tak si s tím šlo něco udělat. Zaměstnanci z A SERVIS LIPKA si s tím dokázali poradit. Nejprve to odstranili speciálními přípravky, až tam zbyl opravdu jen opravdu hrozně slabý stín, který poté zamalovali fasádní barvou, kterou si nechali předem namíchat.

 

 

A poté nanesli ochranný nátěr…

ago

A poté nanesli ochranný nátěr AGO, díky kterému máme jistotu, že se už graffiti na zdi neobjeví. A pokud ano, tak víme, že to půjde bez větších problémů dolů. Takže se tím už ani jeden nijak nestresujeme. Navíc mi zaměstnanci řekli, že většina sprejerů už pozná, zda je na zdi ochranný nátěr nebo ne, takže když zjistí, že tam je, tak to nechají být. Proto můžu tuto službu odstranění graffiti od úklidové firmy Graffiti, odstraňování Brno, všem jedině doporučit, protože jsem s ní i já manžel byli opravdu moc spokojení. Zaměstnanci firmy jsou navíc všichni skuteční profesionálové, kteří ví, co dělají, takže se vám nemůže stát, že by se jim graffiti nepodařilo dát dolů. Navíc jsou k tomu velmi milí a ochotní a je s nimi bezproblémová domluva. Jsou sice o něco dražší, ale rozhodně se to vyplatí. nátěr ago

Ty speciální nátěry a podobně sami o sobě musí být drahé, takže není možné, aby i taková služba byla nejlevnější, když k tomu vezmete i tu fyzickou práci a všechno okolo. Tato firma nabízí své služby po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku, takže se neváhejte na ně obrátit, z těchto míst za vámi přijedou opravdu kamkoli. A nabízí i celou řadu dalších úklidových služeb, takže jsme se na ně určitě neobrátili naposledy. Už brzy vyzkoušíme i jejich strojové čištění koberců a podlah, protože to je také druh práce, kdy je lepší se obrátit na specialisty.

 

Nepodceňujte sílu řádného větrání, které redukuje vlhkost v bytě. Zbavení se plísní v Pardubicích.

vliv plísně na zdravíS manželem jsem se přestěhovali do rodinného domu manželovy teta, která v domku po smrti svého manžela žila už několik letjak odstranit plíseň sama. Už se nedokáže o celý dům postarat a někdy spíš potřebuje, aby se někdo postaral o ni. Proto jsme se k ní přistěhovali. My jsme díky ní získali krásné bydlení a ona nemusí být v domku na všechno sama.

Pustili jsme se také do nějakých oprav, a to jak v naší části domu, tak i v části, ve které žije teta. Většinou jsme se soustředili na ty nejnutnější věci, při tom jsme si všimli, že se v ložnici tvoří na tapetách černé fleky. Tapety jsme sundali a zjistili jsme, že tyto fleky jsou vlastně plísně. Celé této oblasti jsme tapety odstranili a nanesli na stěnu protiplísňový prostředek. Abychom odstranili vliv plísně na zdraví.

 

 

 

 

Stálo to nějaké přesvědčování…

 

Stálo to nějaké přesvědčování, ale nakonec jsme tetu přemluvili, aby si tapety znovu v postiženém místě nedávala, protože by zase mohlo trvat kdo ví jak dlouho, než bychom přišli na to, že se tam plísně znovu vytvářejí.

čím odstranit plíseňDlouho to vypadalo, že bude od plísní klid, celé jaro a léto nebyl žádný problém. Začalo to ale na přechodu podzimu a zimy. Plísně byly zase tam kde naposledy. Protiplísňový přípravek očividně moc dlouho nefungoval, a tak jsme k tetě pozvali techniky z firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o., kteří bývají podle našich zdrojů velice úspěšní v řešení podobných problémů. U nás se taky osvědčili.kdo odstraní plíseň

Vysvětlili tetě, jak důležité je v takových případech větrání, a kolik jí toho může usnadnit. Pomohli tetě odstranit ze stěny všechny plísně a také jí nabídli ochranné opatření ve formě LSG protiplísňového nátěru, který se nanáší na očištěnou stěnu a zabraňuje vnikání vlhkosti. Nátěr si teta nechala provést a určitě to byla správná volba, protože potom už plísně na stěně nerostly.

 

 

 

 

Bydlet vedle fabriky se opravdu nevyplácí

O tom, že bydlení vedle fabriky není zrovna posvícení nám nedávno potvrdil náš zákazník. Volal nám, že už má všeho dost, a především už se nechce potýkat s firmami, kteří jím pohrdají a nejsou ochotni přijmout jeho nabídku, a jít mu vyčistit okna. Byli jsme trošku nemile překvapeni a šlo slyšet, že pán je dost zklamaný. Rozhodně jsme chtěli předejít tomu, aby byl pán zklamaný i z nás, tak jsme se ptali dál, co že to pán potřebuje, a s napětím trpělivě poslouchali. Pán bydlí vedle fabriky na kovovýrobu. Kovovýroba bezpochyby vyprodukuje velké množství odpadu. Především pak mastného a černého prachu ze železa. No a přesně vedle takové fabriky musí sdílet náš zákazník své obydlí. Prý by to nepřál nikomu. Z fabriky se neustále šíří kdejaké výpary. Pán to už řešil všemožnými způsoby. Mytí oken Praha 1.

profesionálové, kteří své práci rozumímytí oken Praha 1dokonalé myzí oken Praha 1správně umytá a vyleštěná okna

Uvažoval bez legrace nad tím…

Uvažoval bez legrace nad tím, že bude nosit roušku, se sousedy už několikrát psali stížnost na fabriku. Vše je však zatím marné. Prach z fabriky nemá za následek pouze zdraví všech lidí bydlících v okolí. Jelikož pán bydlí hned vedle fabriky, prach, který se z ní neustále line se usazuje na oknech pánova bytu. Každý rok se s tím snaží zápolit stejným způsobem. Vezme na to rejžák, a jiné všemožné náčiní a drhne, co mu síly stačí. A stejně jako každoročně se mu to nedařilo a nedařilo.

Pán už se smířil s tím

Pán už se smířil s tím, že holt každý rok musí nějaký ten peníz investovat do údržby oken, aby přes ně vůbec viděli s jeho ženou. Obvolal různé firmy, ale všechny ho prý odbyly a poslaly k šípku, že na něj nemají čas a nechtěly mu vůbec vyjít vstříc. Pak si pán prohnal čisticí firmy googlem a nejednou se dostal k naší firmě mytí oken Praha 1.

Tak jsme dohodli termín…

Tak jsme dohodli termín. Naše práce spočívá v co nejkvalitnější nabídce různých druhů úklidových a čisticích služeb. Pro kvalitní umytí oken je vždy důležité perfektně umýt celou plochu okna, včetně jeho rámů a parapetů. Naše unikátní technologie mytí oken se skrývá v pečlivém vyčištění čistým rozmývákem, a následným důkladným setřením skleněné plochy pomocí stěrky s kvalitní gumou. Po proschnutí umyté plochy naši zkušení pracovníci provedou leštění na sucho čistou bavlněnou plenou. Díky našim dlouholetým zkušenostem je vždy vykonána kvalitní technologie takzvaného triku suchého leštění. Kvůli firemnímu důrazu na kvalitu, což je jedna z našich priorit, při provádění úklidových služeb pracovníci nikdy nepoužívají lešticí přípravky.

Špaletová oknaLeštění oken a rámůMytí velkých prosklených plochProfesionální a zaškolení zaměstnanci

I když se jedná o jistě fyzicky náročnější postup…

I když se jedná o jistě fyzicky náročnější postup, jelikož okna vyleští pouze na sucho, tak je tím zaručeno, že okna zůstanou déle čistá.  Společnost má již poměrně spolehlivě ověřeno, že při použití lešticích přípravků na mokro, jsou po krátkém čase vidět na oknech nežádoucí šmouhy a tahy leštění. Při samotném mytí skleněných ploch proto nesmí zůstat na oknech ani žádné zbytky starého leštidla, jinak by hrozilo, že i staré leštidlo za čas vlivem povětrnostních podmínek vystoupí na povrch, a byly by viditelné nevzhledné stopy a mapy po leštění. Okna se nám podařila skvěle vyčistit a pán byl moc spokojený. Jsme rádi, když můžeme naše klienty dělat šťastnými.

Nebojte se, graffiti jde odstranit, ale musíte se obrátit na tu správnou firmu

Čím odstranit graffitiNa internetu najdete spoustu firem, které nabízejí službu odstraňování graffiti. Jenže ne všechny z nich ale poskytují komplexní služby, mezi něž patří i to, že pokud graffiti nejde úplně bez problémů dolů, protože předtím nebyly ošetřeny antigraffitovým nátěrem, tak už fasádu nepřemalují a podobně. Alespoň takovou zkušenost měli naši známí, když se nějaký sprejer vyřádil na jejich domě. Pozvali si na odstranění firmu, která se pokusila graffiti odstranit, ale moc se jim to nepodařilo. Po sprejerském výtvoru tam zbyl pořád poměrně velice výrazný barevný flek. Odstraňování graffiti Brno.

Zaměstnanci tamté firmy řekli, že se s tím nic víc nedá dělat, protože neměli antigraffitový nátěr, a že už to tam zůstane. Známí samozřejmě nebyli spokojení, a tak se nakonec snažili flek zamalovat barvou. Jenže graffiti bylo odstraněné tak ledabyle, že graffiti prosvítalo  pod fasádní barvou. Když jsme věděli, kolik je s tím problémů, bylo nás jich líto. A později lítost vystřídal strach, protože i nám někdo posprejoval dům a nevěděli jsme co s tím. A báli jsme se, jestli s tím vůbec půjde něco dělat, když jsme viděli, jak naši kamarádi nepořídili.

 

 

Existuje nějaký nátěr jako prevence proti graffiti?Antigraffitová ochrana jedině od A Servis Lipka, s.r.o.AGO proti graffiti na naší zdiČím se zbavit graffiti

Chtělo to najít opravdu nějakou dobrou firmu…

Jak máme odstranit graffitiChtělo to najít opravdu nějakou dobrou firmu, jenže nikdo z našeho okolí se žádnou neměl zkušenosti. Takže bylo potřeba se poradit s internetem. Hledali jsme podle recenzí a našli úklidovou firmu Odstraňování graffiti Brno, která se zabývá i právě odstraňováním graffiti a nabízela vše, co bylo potřeba. Psali, že nejenom nabízí odstraňování graffiti, ale i případné přemalování. Pokud by nějaký světlý stín barvy zůstal, ale vždy podle všeho graffiti odstraní do té míry, aby barevný flek případným přetřením nebyl vidět. A k tomu nabízeli i antigraffitový nátěr. Zavolali jsme jim a domluvili se s nimi termínu, kdy k nám přijedou zničenou zeď dá do pořádku. Nejprve graffiti odstranili, kdy zůstal opravdu světlý stín, který následně přetřeli barvou, kterou si nechali předem namíchat.

Poté nanesli angtigraffitovou ochranu, zkráceně AGO. Jedná se o nanotechnologii, která zabrání vsáknutí spreje do podkladu a následné odstranění graffiti je snadnější. A daří se bez pozůstatků obrysů a stínů. S jejich prací jsme byli skutečně moc spokojení, a proto můžeme A SERVIS jedině všem doporučit. Protože pokud se na ně obrátíte, máte záruku, že vše přenecháváte skutečným odborníkům, kteří vědí, co dělají. Navíc jejich služby jsou i za přijatelnou cenu, protože u všeho máte záruku té největší kvality, do které se rozhodně vyplatí investovat. Navíc nabízejí i řadu dalších úklidových služeb, jako je čištění koberců. Podlah, mytí oken a podobně, takže pokud potřebujete i něco takového, věříme. Že tyto služby budou stejně tak kvalitní jako jejich odstraňování graffiti.

 

 

Nejlevnější odstranění graffitiOdstraňování graffiti z fasád

Mytí oken ve výškách i klasicky – práce „Mytí oken ve výškách Plzeň“ je vždy brilantní

profesionální výškové práce PlzeňPracuji v prodejně ve velkém obchodním centru a mám za den možnost vidět spoustu zajímavých věcí. Co mě ale za poslední dobu upoutalo nejvíce, je to, jak je řešeno mytí skleněného pláště budovy. Dlouho jsem si říkala, jak něco takového můžou zajišťovat. Vždycky mě zajímalo, jak takový ohromný kolos myjí, protože se mi nezdálo, že by sklo bylo někdy špinavé – výškové práce Plzeň.

profesionální výškové mytí Plzeň
Když jsem ale viděla, jak před budovou parkuje vozidlo firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o., výškové práce Plzeň, tušila jsem, že se začne dít něco zajímavého. Později jsem zjistila, že se tato firma zabývá mnohými úklidovými činnostmi a také výškovým mytím oken. Musím říct, že na zaměstnance firmy byla zajímavá podívaná. Byli vybaveni horolezeckým příslušenstvím, které jim umožňovalo spustit se z vrchu budovy a umývat při tom skleněný plášť.

Musím říct, že na zaměstnance firmy byla zajímavá podívaná. Byli vybaveni horolezeckým příslušenstvím, které jim umožňovalo spustit se z vrchu budovy a umývat při tom skleněný plášť.

 

 

Zaujalo mě…

výškové práce Plzeň
Zaujalo mě, že si i v té výšce dokáží udržet stabilitu a zcela se věnovat své práci. Musí se jim nechat, že se nijak neulívali a ani mytí neodbývali, pečlivě a poctivě prováděli veškeré úkony. Bylo pro mě překvapením, že i u takovéto zakázky se důkladně soustředili na leštění. Leštili skla tak úporně, jak to nedělám ani já u mých pár dobře dostupných oken o zanedbatelné ploše. Tato fyzicky značně náročná práce ale nesla ovoce, protože se plášť budovy zakrátko jen leskl, marně byste na něm hledali jakékoli šmouhy. profesionální výškové mytí oken Plzeň
A SERVIS mě nadchl do té míry, že jsem si doma vyhledala jeho webové stránky.

 

A když jsem zjistila, že se zabývají mytím oken i v klasických bytech, rozhodla jsem se, že si je musím taky pozvat, ten úžasný lesk mi nedal spát. S jejich prací u mě doma jsem byla dokonale spokojená. Jsem ráda, že jsem na ně takovou náhodou natrefila a měla možnost je i kontaktovat.

 

 

 

 

 

 

 

čištění oken v těhotenství Plzeň

profesionální čištění oken Plzeň

profesionální mytí oken Plzeň

profesionální výškové mytí oken Plzeň

Sprejery musíte unavit a odradit

Na koho se obrátit s odstraněním graffitiVždycky jsem si říkal, že dům na nábřeží u řeky bude pěkně místo k bydlení. Nevadí mi hluk a ruch z ulice. Ty hlasy, zvuk vody, rozhovory i křik – všechno je mi to příjemné a rád to za okny poslouchám. Myslím, že jsem si vybral perfektní místo k bydlení, jen v posledních letech už to nebylo tak ideální. Začali mě trápit sprejeři. Odstraňování graffiti Hradec Králové.

Mám sice zděný nedobytný plot, takže k domu se nikdo jen tak nedostane, ale plot vypadal žalostně. Je hned na ráně a je jako stvořený pro pobavení sprejerů. Objevovala se mi tam spousta vulgárních nápisů i obrázků. Někteří sprejeři se spokojili jen s naškrábáním svého uměleckého podpisu, ale ani to není nijak zvlášť estetické.

 

 

 

 

 

Kdo nám pomůže se zbavit graffitiČím odstranit graffitiExistuje nějaký nátěr jako prevence proti graffiti?Antigraffitová ochrana jedině od A Servis Lipka, s.r.o.

Zvažoval jsem…

AGO proti graffiti na naší zdiZvažoval jsem, jestli se pouštět do likvidace graffiti, ale neviděl jsem v tom příliš velký smysl, protože graffiti pravidelně přibývala. Říkal jsem si, že jediné, co by mohlo na sprejery platit, by bylo to, kdybych zvládal graffiti odstraňovat tak rychle, že by sprejeři začali ve svém snažení vidět jakousi marnost, mohlo by jim začít být líto vynakládat finance na sprejování něčeho, co je jen velice pomíjivé. Role by se tak vyměnily, protože zatím jsem marnost ve snažení spatřoval jen já.

Po čase jsem zjistil, že existuje firma, která nabízí zajímavou službu. Antigraffitová ochrana a antigraffitový servis firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o. přesně splňovali to, co jsem si představoval. Nechal jsem si firmou odstraňování graffiti Hradec Králové, graffiti odstranit a ochranný nátěr nanést a byl jsem zvědavý, jak to bude pokračovat. Nedlouho poté se můj plot opět zaplnil graffiti, během pár dní přijel A SERVIS a graffiti jednoduše z ošetřeného povrchu odstranil. To se párkrát opakovalo a postupně se situace měnila, sprejery to přestalo bavit a vzdali se. Okolní domy a ploty byly posprejované, ale já jsem se od té doby s graffiti nesetkal.

 

 

 

Čím se zbavit graffitiJak máme odstranit graffitiČím se zbavit graffiti

Jak se bránit opakovaným zlomyslnostem sprejerů? Ochranným nátěrem!

Odstranění graffiti z přírodního kameneZdědila jsem bytový dům po prarodičích. Nikdy jsem nebyla zvyklá starat se o něco tak náročného. Bylo pro mě velice těžké zvládnout všechno papírování a další praktické věci kolem. Musela jsem se obklopit lidmi, kteří mi podali pomocnou ruku, a jen tak jsem to všechno zvládla. Nejsem moc prakticky založený člověk, takže mi jakýkoli nově vzniklý problém dost komplikuje život. Odstraňování graffiti Praha.

Obtížné pro mě bylo také to, když jsem musela řešit množící se stížnosti nájemníků ohledně graffiti, které už jistou dobu hyzdily budovu a se kterými jsem stále nic nepodnikla. Jsem totiž technický analfabet, netušila jsem, jak by se dalo graffiti odstranit. Stížnosti nájemníků jsem ale musela vzít v potaz. Nechala jsem si doporučit firmu, která by mi mohla v této situaci pomoct a dále už jsem jednala s ní.

 

 

 

 

Čím se zbavit graffitiOdstranění graffiti z cihelOdstranění graffitiOdstranění graffiti z betonových povrchů

Byla mi doporučena firma…

Jak se bránit proti grafiti čmáranicím? Sprejem! Byla mi doporučena firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. Potěšilo mě, že se zaměstnanci firmy přizpůsobili mým nulovým technickým znalostem a vše mi vysvětlovali tak. Abych opravdu věděla, o čem je řeč. Jednali se mnou velice pěkně, což hodnotím. U jiných firem je často znatelné, že si pracovníci nepřejí nic jiného, než vyhnout se kontaktu s „hloupým“ zákazníkem a dělat si všechno po svém. Tady se ale naštěstí nic takového nestalo.

Domluvila jsem se s firmou, odstraňování graffiti Praha, na odstranění graffiti a následném nanesení antigraffitové ochrany, která mě do budoucna ušetří podobných starostí.

I přes počáteční náklady na ochranný nátěr musím říct, že jsem v konečném výsledku ušetřila. Sprejeři navštívili náš dům ještě mnohokrát a při představě, že nechávám každou jednotlivou malbu opět složitě odstraňovat, asi bych se nedoplatila. Takhle jen zavolám A SERVIS, ten se během pár dnů o všechno postará a obnoví ochranný nátěr, všechen tento servis je zdarma.

 

 

 

 

 

 

Pomocí čeho se zbavit graffiti na naší zdiNa koho se obrátit s odstraněním graffitiKdo nám pomůže se zbavit graffiti

Když nedostupná okna nemůžete umýt sami, s mytím ve výškách pomůžou Výškové práce Praha

Práce ve výškách PrahaNež jsme si nechávali vyměnit okna v bytě, měli jsme obyčejná okna, která se dala bez problémů otevírat. Po rekonstrukci bytu jsme doplatili na svou hloupost. Chtěla jsem, abychom měli něco zajímavého, moderního, netradičního, a tak máme okna, z nichž jen některá je možné otevírat, ostatní jsou pevně zasazena. Mytí oken Praha.

Vůbec jsem tenkrát nepřemýšlela nad tím, jak budeme okna umývat, viděla jsem jen to, jak vypadají. Na mou obranu, byla jsem v té době těhotná a ovládal mě můj šílený těhotenský mozek. K tomu všemu k nám po porodu začala ještě častěji chodit tchýně, neustále jen pátrala po něčem, co nestíhám a co není v pořádku. Velice jí bavily přednášky o tom, jak ona si kdysi v mnohem horších podmínkách dokázala se vším poradit, zatímco já se nejsem schopná pořádně postarat o dítě a současně i o domácnost.

Mytí oken pomocí horolezcůMytí a čištění logMytí zimních zahrad PrahaMytí světelných reklam

Čekala jsem…

Čištění solárních panelůČekala jsem, kdy se záminkou pro další kritiku stanou okna, a opravdu to netrvalo dlouho a bylo to tady. Tentokrát jsem ale v duchu s tchýní souhlasila, stav oken mi také nevyhovoval. Ale neměla jsem představu, jak bych je dokázala umýt zevnitř bytu, chtělo to mytí zvenčí, jenomže s bytem ve třetím patře to nejde.

Nakonec nás napadlo, že to zadáme firmě, která nabízí výškové mytí oken, proto jsme si domů pozvali mycí četu z firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o., mytí oken Praha. Okna zvenku pěkně umyli z montážní plošiny. Bylo to pro ně tak jednoduché a nás to sužovalo kolik měsíců! Navíc jimi umytá okna vypadala perfektně, krásně se leskla, to jsem já nikdy nezvládla, vždycky mi na oknech zůstaly nevzhledné mapy kapek vody.

Když k nám přišla příště tchýně na návštěvu, bylo na ní vidět, jak ji čistá a lesknoucí se okna rozladila. Dokonce ji to vyvedlo z konceptu natolik, že ten den už nám nezkritizovala jedinou věc!

 

 

 

Mytí prosklených balkonůMytí a čištění billboardůmytí a leštění oken suchou metodou

Někdy i dětská hra dovede uškodit

Práce ve výškách BrnoPřed pár týdny jsme se pro mého syna rozhodla uspořádat první pořádnou dětskou oslavu. Blížil se mu sedmý rok, tak jsem usoudila, že malá oslava s dortem a balónky neuškodí. Obvolala jsem všechny maminky jeho kamarádů a srozuměla je s oslavou. Na oslavu jsem se dobře připravila, vím, jaké jsou děti, takže jsem uklidila všechny vázy a další křehké věci, které by děti mohly rozbít. Také jsem nachystala řádné občerstvení v podobě dětských hotdogů, na které si mohly dát, co chtěly, dětské šampusy, aby si připadaly dospěleji a také lampiony a barevné fáborky, které jsem rozvěsila v kuchyni, obýváku a na zahradě. Na zahradě byl také nachystaný gril a dětský bazének. No měla jsem to zkrátka vymyšlené do puntíku, jelikož jsem perfekcionistka. Mytí oken Brno

Dochystala jsem pár posledních nezbytností a hosté už se začali hrnout. Maminky své syny a dcery jen přivezly a řekly, že si je po oslavě vyzvednou. Asi to vzaly jako dobrou příležitost, jak mít odpoledne volno. O děti jsem se tedy starala hlavně já a můj muž, ale nevadilo mi to. Oslava probíhala v pořádku, děti si hrály, jedly, dováděly, a dokonce ani nic nerozbily. Až po pár hodinách, když se venku rozpršelo, se děti přesunuly dovnitř. Neměla jsem pro ně vymyšlený žádný náhradní program, napadlo mě jen pustit jim film. Pak ale přišel jeden klučina s tím, že má nápad na skvělou zábavu a že děkuje za připomenutí, že by byl býval na to zapomněl. Vytáhl menší balónky a řekl, že si s nimi budou pinkat. Neviděla jsem v tom žádný problém. Tak jsem jim to dovolila.

 

Mytí oken pomocí horolezcůMytí skleníků BrnoMytí zimních zahrad BrnoMytí výloh Brno

To jsem ale netušila…

Mytí prosklených balkonůTo jsem ale netušila, že ten malý dareba je naplnil barvami. No a jaksi tak s nimi pinkaly, tak některé praskali a ve většině případů praskli vždy o naše velké okno v kuchyni, které vede do zahrady. Přišla jsem až po chvíli, to už ale bylo pozdě. Všechny balónky byly již popraskané a naše okno celé zaneřáděné od barev. Jelikož už bylo pozdě, oslavu jsem rychle ukončila. Děti se neochotně sbalily a čekaly na své rodiče, až si je vyzvednou. Já se mezitím dala do uklízení. Všechno šlo dobře až na ta okna v kuchyni. Nevím, co ten malý lump do nich dal za barvu, ale absolutně to nešlo dolů. Drhnout jsem to mohla, jak jsem chtěla. Nakonec jsem se na to vykašlala a řekla jsem si, že zavolám někoho odborného, kdo mi okna vyčistí, když já to nezvládnu.

Trošku jsem si dělala na internetu průzkum, až jsem narazila na firmu A SERVIS LIPKA, s. r. o. Na této firmě je zajímavé a nevšední to, že mají pouze samé kladné recenze, a navíc hezky popsaný postup čištění, který provádí jejich pracovníci. Neváhala jsem a domluvila jsem si s nimi termín. Přijeli o tři dny později a musím říct, že opravdu nelituji. Okna pracovníci vyčistili do puntíku naprosto famózně, tak že vypadala a stále vypadají jako nová! Tuto firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., mytí oken Brno, proto jedině doporučuji všem, kteří mají rádi pořádek a dobře odvedenou práci.

 

 

Čištění solárních panelůMytí a čištění billboardůCena za mytie okien

Strojové čištění koberců v Praze kvalitní metodou

čistírna koberců praha 10

Naše úklidová firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění koberců Praha 9,  svým zákazníkům zajišťuje a doporučuje strojové čištění koberců metodou čištění kotoučovým strojem a vysoce Čištění koberců - Nejnovější technologie v ČRvýkonným třímotorovým vysavačem. Touto metodou čištění dokážeme vyčistit i takové koberce, se kterými si jiné úklidové firmy nedokáží poradit. A považujeme ji za nejúčinnější a jediný způsob, jak koberce kvalitně vyčistit – čištění koberců Praha 9.

 

Pro důkladné strojové čištění koberců je důležité používat kvalitní chemii. Naše firma vyčištění koberců zajišťuje s čistící chemii značky Bosch RTS. Tato chemie je velmi účinná, jelikož dokáže proniknout hluboko do struktury koberce a naváže na sebe nežádoucí znečištění. Pro splnění účelu chemie Bosch RTS je potřebné nanést ji rovnoměrně na koberec a chvíli nechat působit.

 

Aby se mohla vsáknout do koberce a navázat na sebe nečistoty. Strojové čištění koberců zaručí dokonale vyčištěný koberec také díky kotoučovému stroji s kartáčem, který velmi pečlivě vykartáčuje celý povrch koberce.

 

 

 

V závěru procesu čištění…

 

čištění koberců praha 4	V závěru procesu čištění se koberec důkladně vysaje turbo vysavačem s úzkou kobercovou štěrbinovou hubicí. Povrch koberce je perfektně zbaven vykartáčovaných nečistot a veškeré vlhkosti. Upozornit také musíme na extrakční – mokré metody čištění, které nedokáží odstranit veškeré nečistoty. čištění koberců praha 4

 

Jelikož povrch koberce není podroben působení kotoučového stroje a usazené nečistoty nemohou být z koberce vykartáčovány.

Naše mezinárodní úklidová firma  svým zákazníkům nabízí i řadu jiných služeb. Jako je den

ní a pravidelný úklid domácností, kanceláří, rezidencí či firem. Dále úklid po stavebních činnostech, strojové hloubkové čištění dlažby, linolea, marmolea, lité podlahy, plovoucí podlahy, kamenné i přírodní podlahy.
 

 

 

 

 

 

 

 

Od koho si nechat vyčistit koberce

čištění sedaček Praha 1

čistírna koberců praha 8

čistírna koberců praha 9

Kvalitní systém ochrany a čištění fasád v Praze od graffiti

Naše úklidová firma  A SERVIS LIPKA, s.r.o., odstranění graffiti Praha,  se zabývá odstraňováním , čištěním  a likvidací  graffiti a následným nátěr antigraffitové ochrany. Ze strany Odstranění graffiti z betonových povrchů Praha 10zákazníka jsme zaznamenali a provedli finanční návrh na Odstranění graffiti z betonových povrchů Praha 2odstranění graffiti a následné ošetření povrchu antigraffitovou ochranou.
Postupujeme tak, že na graffiti nejdříve naneseme velmi účinný odstraňovač graffitů, který necháme chvíli působit. Za použití vysokotlakého zařízení se graffiti společně s chemií smyjou.

 

Povrch, ze kterého jsme odstraňovali graffiti, byl dříve ošetřen neznámou ochranou, kterou zajistila jiná firma a tato ochrana byla nanesena již před delší dobou, proto námi provedené odstranění graffiti se nepodařilo s maximální úspěšností.

 

 

 

Na základě našeho snažení byly graffiti odstraněny…

Odstranění graffiti z cihel Praha 11

 

Na základě našeho snažení byly graffiti odstraněny z 70%. Jakmile jsem odstranili graffiti, co nejvíce to bylo možné, provedli jsmeOdstranění graffiti z betonových povrchů Praha 7 nátěr povrchu fasádní barvou, která nám byla dodána přímo zákazníkem. Fasádní barvu jsme nechali důkladně zaschnout a poté následovalo ošetření antigraffitovou ochranou. Nanášeli jsme antigraffitový nátěr na oba štíty domu. U hladkých povrchů tento nátěr nanášíme zpravidla ve 3 vrstvách.

 

U více savých a porézních materiálů jsme nuceni nanést mnohem více vrstev. V tomto případě se počet vrstev antigraffitového nátěru pohybuje v rozmezí 6-12 vrstev. Nejhůře se antigraffitovým nátěrem ošetřují povrchy z velmi silných strukturovaných materiálů, jako jsou například povrchy z umělých kamenů, obkladů. Zde doporučujeme nanést minimálně  9  vrstev antigraffitového nátěru.

 

 

 

Graffiti – odstraňování, ochranné nátěry Praha 2

Odstranění graffiti Praha 5

Odstraňování graffiti Praha 9

Jak na odstraňování graffiti Praha 4

 

Máte plísně? A víte, co možná děláte špatně?

Zdravím všechny čtenáře, rozhodla jsem se zde napsat, jak odstranit plíseň, abych pomohla těm, kdo se neúspěšně snaží zbavit plísní. Vím, že je to vážné téma, plísně ohrožují naše zdraví, doufám, že někomu tímto příspěvkem pomůžu.

jak odstranit plíseň Praha 9Bydlíme s rodinou v panelovém domě. Dům je po rekonstrukci, byla provedena montáž termoregulačních ventilů a plastových oken. Jenomže jsme se snažili co nejvíce šetřit a vytápěli jsme v bytě co nejméně a aby teplo neunikalo, tak jsme skoro nevětrali. V důsledku tohoto našeho počínání a taky v důsledku vyššího objemu vodních par z vaření v kuchyni se nám objevila ošklivá plíseň.

Abychom plíseň odstranili a předešli jejímu opětovnému výskytu, pozvali jsme k nám pracovníky z firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o. Ti nám vysvětlili, že je nutné pokoje dostatečně vytápět, protože tepelná izolace stěn je navržená na teplotu v bytech okolo 20 stupňů a vlhkost do 50 %. Naším užíváním jsme vytvořili nevhodné podmínky pro správné fungování izolace a plísně jsme si vlastně zavinili sami.

 

 

Museli jsme začít místnosti řádné vytápět a větrat,…

 

abychom vlhkost z bytu odstranili. Kromě toho jsme se s A SERVISEM domluvili i na aplikaci LSG protiplísňového nátěru, který zabezpečuje, aby do ošetřených stěn nepronikala vlhkost.

Před nanášením nátěru museli pracovníci firmy ještě odstranit plísně. Na tom si dali obzvlášť záležet, protože, kdyby stěny a místnost nechali kontaminované plísňovými zárodky, nátěr by nemohl správně fungovat.Kdo nám odstraní plísně v domácnosti? Praha 8

Plísně odstraňovali na mokro a mechanicky, stěnu ošetřili dezinfekcí. Všechny povrchy v místnosti důkladně vysáli vysavačem a ještě ty vodorovné přetřeli dezinfekcí. Potom už bylo možné LSG nátěr nanést.

Kombinací nátěru, větrání a vytápění jsme dokázali zamezit návratu plísní a můžeme žít zase ve zdravém prostředí.

Výměnou oken můžete zvýšit vlhkost. A pozor na plísně!

Jak odstranit plíseň v bytě Praha 2Asi to znáte skoro všichni. Vyměnili jsme stará dřevěná okna za plastová a s tím se zvýšila vlhkost v místnosti, na stěnách se začaly vytvářet plísně a místnost tak začala zavánět zatuchlinou. Ale proč se to vlastně děje a jak odstranit plíseň? Celý problém mi vysvětlili pracovníci firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o., která se likvidací plísní zabývá už dlouhá léta.

Dozvěděl jsem se, že plastová okna sice dokáží snížit tepelné ztráty, ale omezují cirkulaci vzduchu. Je to tím, že těsní mnohem lépe než stará. Vlhkost nemá kudy odcházet z místnosti a prosakuje do zdí. Situace se zhoršuje, když se k tomu přidají vodní páry. Způsobené dýcháním čtyřčlenné rodiny, vařením, sušením prádla, přítomností pokojových květin a dalšími.

 

 

Řekli mi…

 

Řekli mi, že velice důležité je nezapomínat na větrání, v obytných místnostech by to mělo být alespoň dvakrát denně po deseti minutách. Bohužel větrání samo o sobě v našem případě nemohlo snížit vlhkost natolik, aby se plísně už vůbec nevytvářely. Potřebovali jsme nanést na stěnu ochranný LSG nátěr, který zamezuje vodním parám, aby prostupovaly do zdi. Když se nám stěnu podaří udržet suchou, zbavíme se i plísní.

Čím odstranit plísně v bytě?Před nanášením nátěru bylo ještě nutné ze stěny odstranit shluky plísní. To ale vůbec nebylo tak jednoduché, jak jsem předpokládal. Bylo k tomu zapotřebí nanést na plísně kyselou chemii, aby mohly být mechanicky odstraňovány bez rizika dalšího šíření. Plochy se ošetřily dezinfekcí a začalo se s likvidací plísňových zárodků volně rozesetých po pokoji. Vysály se průmyslovým vysavačem a ještě se všechny vodorovné plochy ošetřily opět dezinfekcí.

Nanesení nátěru už nebylo nijak náročné. Zdá se, že vlhkost do stěn opravdu nepropouští, protože jsou stěny na dotek teplé a suché, taky plísně se přestaly objevovat.

Po výměně oken se objevila plíseň, pomohl LSG nátěr

Bydlím v paneláku. Loni jsme vyměnili dřevěná okna za plastová. Výhody této výměny se projevily velice rychle, v bytě je mnohem tepleji, nemusím mít topení puštěná na plno. Jenomže s výhodami na sebe nenechaly čekat ani nevýhody. čím odstranit plísně v bytě Praha 2Okna těsní tak perfektně, že se mi už přirozeně neodvětrává z místnosti vlhkost a kumuluje se v bytě, prosakuje do stěn a vytváří příjemné prostředí pro plísně, které se na stěnách velice rychle zabydlovaly. Rozrůstaly se a nic na ně nezabíralo – jak odstranit plíseň.

 

Zkusila jsem toho hodně jak odstranit plíseň. Vystřídala jsem několik postřiků proti plísním, zkoušela jsem i přírodní přípravky a nic. Potom jsem ale narazila na článek o firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o., která se odstraňování plísní zabývá. Zaujal mě popisovaný postup práce, vypadalo to, že tato firma si dává záležet a s plísní bojuje důkladně. Nemusela jsem se dlouho rozmýšlet a domluvila jsem se s techniky firmy na termínu, ve kterém se mě pokusí plísní zbavit.

 

 

Upozornili mě…Jak odstranit plíseň

 

Upozornili mě, že bych se měla snažit odvětrávat vlhkost. Potom se pustili do plísní kyselou chemií a kartáčem. Postupovali velice pečlivě, aby odstranili sebemenší částečku plísně. Plocha, ze které byla plíseň odstraněna, se musela důkladně vydezinfikovat, aby byly zlikvidovány všechny mikroorganismy, i ty okem nepostřehnutelné.

 

Potom přišla řada na likvidaci volných spor, ty se pohybují po místnosti, proto se vysavačem vysály všechny povrchy a utřely dezinfekcí. Takto byla zlikvidovaná veškerá plíseň momentálně se vyskytující v bytě. Aby se zabránilo opětovnému výskytu plísně, která by s vyšší vlhkosti mohla zase dělat problémy, nanesli technici LSG nátěr, který je preventivní ochranou stěn. Brání prosakování vlhkosti do zdi. K tomu ještě řádné větrám a na problémy s plísněmi můžu zapomenout.

Likvidace černé plísně z koupelny

Jak odstranit plíseň Praha 2Všimla jsem si, že se v rohu koupelny začíná tvořit nějaká černá skvrna, po bližším prozkoumání mi došlo, že jde o plíseň. Neváhala jsem, nastříkala jsem na to savo, pořádně vyvětrala a už se tím nezabývala, protože plíseň zmizela. Nebo alespoň jsem si to myslela. Zanedlouho jsem si všimla, že je na stejném místě opět plíseň a tentokrát se už rozrostla do větších rozměrů – jak odstranit plíseň.

 

Došla jsem k závěru, že se mi v koupelně zabydlel nějaký odolný druh. A proto jsem se rozhodla kontaktovat odbornou firmu, která si s tím bude vědět rady a která vyřeší jak odstranit plíseň. Za tímto účelem jsem si vybrala A SERVIS LIPKA, s.r.o., který jednou zmínil některý z kolegů v práci, když jsme řešili odstraňování plísní.

 

 

Pracovníci firmy mi vysvětlili,…

 

že se jedná o běžný druh plísně. A důvod, proč se po nanesení sava opět objevila, byl ten, že savo a podobné přípravky mají jen krátkodobé účinky. Vysvětlili mi, že bělící složka obsažená v prostředku postižené místo vybělí. Plíseň proroste hlouběji do zdi, na chvíli to vypadá, že jsme se plísní zbavili, ale pravda to není. Po krátké době totiž plíseň začne prorůstat zase zpět na povrch.

čím odstranit plísně v bytě Praha 2

Zeptala jsem se jich, co tedy navrhují, a oni mi vysvětlili svůj postup práce. Nejprve na mokro (na sucho by se plísně šířily dál) odstraní plísně

kartáčem. Na postižená místa se použije kvalitní dezinfekce s dlouhotrvajícím účinkem, v místnosti se zlikvidují všechny uvolněné spory a nanese se na vodorovné plochy dezinfekce, aby bylo jisté, že jsou plísně i jejich zárodky odstraněny.

Na stěnu se nanese LSG nátěr. Působí proti plísním, chrání zdi před pronikáním vlhka. Funguje spolehlivě, ale aby bylo zajištěno, že se plísně už neobjeví, musela jsem přispět i já, bylo mi doporučeno, abych pravidelně a intenzivně větrala. Toho se držím a plísně už se u mě neobjevují.

LSG nátěr ochrání stěny a nepřipustí, aby se do nich pustila plíseň

Když jsme byli na zimní dovolené, poprosili jsme souseda, aby nám doma zalíval kytky. Květin máme hodně a nechtěli jsme souseda dlouho zdržovat, takže jsme je všechny přenesli do kuchyně, kde je mohl soused zalít najednou. Když čím odstranit plísně v bytě Praha 2jsme se vrátili, všimla jsem si, že se na stěně u okna vytvořila plíseň. Jak odstranit plíseň.

 

Manžel došel pro savo…

 

Manžel došel pro savo a plíseň nastříkal. Většina sice zmizela, ale pořád něco zůstávalo a stěna byla viditelně vlhká. Za pár dní se plísně znovu objevily. Manžel je opět zastříkal savem a tak se to opakovalo ještě dvakrát. Začala jsem toho mít dost. Nechtěla jsem týden co týden zamořovat byt takovou odpornou chemikálií, která očividně nebyla k ničemu.

Je známo, že plísně škodí zdraví, proto jsme se snažili podniknout něco jak odstranit plíseň, co by nám pomohlo se s nimi vypořádat úplně. Dostali jsme doporučení na firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., která lidem v takových případech pomáhá.

 

Pracovníci této firmy k nám přijeli…

 

a když si vyslechli, od kdy se nám plísně tvoří, bylo jim jasné, že to způsobila koncentrace květin a jimi vyprodukovaná vodní pára. Poradili nám, ať hodně větráme, tím pomůžeme odstranit vlhkost, která se nám vsákla do stěny.

Ptala jsem se jich, proč nám s plísněmi nepomohlo savo. Odpověděli, že takové prostředky nepůsobí moc dlouho. Stěna totiž zůstávala vlhká a účinek sava rychle vyprchá, takže se plísně zase mohly houfit. Proto je vlhkost nutné snížit, Odstraňování plísní a řas ze zateplené fasády Praha 2zabránit jí v pronikání do zdi. Plísně je nutné důsledně odstranit společně i s uvolněnými sporami, které poletují po místnosti. Pokud by se nezlikvidovaly, šířily by dále nákazu.

Aby vlhkost do zdi nevsakovala, nanesli nám na ni ochranný LSG nátěr, ten tomu dokáže zamezit. Opravdu to funguje, naše suchá stěna je toho důkazem. Jak odstranit plíseň.