Archiv autora: Lucie

Snadná údržba a široké spektrum možností

Pracuji v kadeřnictví jako recepční a měla jsem na starosti údržbu celého prostoru, administrativu, objednávky, a tak podobně. A když byla naše fasáda špinavá, tak jsem to měla taky na starost. Byla už hodně špinavá a dokonce se na ní udělala plíseň. A bylo mi jasné, že ani já a ani nikdo z nás si s tím nebude umět poradit. Takže bylo potřeba najít nějakou úklidovou firmu. Ale s žádnou jsem neměla zkušenosti, takže jsem se musela podívat na internetu. Naštěstí tam dneska najdete všechno, co potřebujete. A v tomto případě jsem ani nemusela moc hledat. Za chvíli sem našla Mytí fasády Praha. A jsem moc ráda, že jsem se obrátila právě na ně, protož díky jejich práci je naše fasáda opět v perfektním stavu. Nejprve fasádu speciální čisticí pěnou vyčistili, a poté nanesli nátěr LSG. Antimikrobiální působení LSG je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. Již velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení.

Na…

Na povrchu chráněném nátěrem LSG  nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky šanci přežít. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. Po zaschnutí má povrch tvořený nátěrem LSG iontový náboj. Který při přiblížení buňky mikroorganismu začne vytvářet s důležitými ionty v buněčné stěně mikroorganismu iontové můstky. Touto interakcí dochází k oslabení pevnosti buněčné stěny mikroorganismu na úroveň, kdy už není schopná udržet nitrobuněčný tlak. V tento okamžik dochází k protržení buněčné stěny. Díky tomu LSG trvale chrání sebe a tím i ošetřený povrch proti napadení mikroorganismy. Přípravky LSG neobsahují toxické látky, těkavé polutanty, organické rozpouštědla, kovy nebo nanočástice a jejich efektivita je po zaschnutí okamžitá bez potřeby UV záření.

Aplikace…

Aplikační jednoduchost, cena, snadná údržba a široké spektrum možností užití činí z přípravků LSG moderní a efektivní řešení v ochraně proti napadení plísněmi, bakteriemi, houbami nebo kvasinkami. A to není všechno, firma nabízí celou řadu dalších služeb. Patří k nim čištění koberců, podlah, odstranění starého vosku (polymeru) z podlahy a nanesení nové ochranné polymerové vrstvy, strojové čištění čalounění. Realizují denní a pravidelné úklidy domácností, kanceláří, rezidencí či firem. Provádí také čištění, leštění, mytí oken, mytí výloh a prosklených ploch, a to i ve výškách. Po dohodě čistí i žaluzie, lamely, rolety, a markýzy. Odstraňují nedovolené polepy, reklamní polepy, ochranné fólie, samolepky, banery ze všech prosklených ploch.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

 

 

 

 

Nemusíte si dělat starosti, stačí ji svěřit odborníkům

Každý snad chce mít hezkou a čistou, o kterou by se mohl zároveň co nejméně starat. Zní to jako utopie, ale kdepak, je možné toho dosáhnout. Proto jsme si ji nechali vyčistit od úklidové firmy a jejich sužby si nemůžeme vynachválit. Naše knihovna má několik pater, takže čištění podlah není zrovna lehkým úkolem, a proto si s tím rádi necháme vypomoci. Čištění realizují pomocí strojové metody a používáme konkrétně kotoučový stroj, který zajistí detailní a hloubkové vyčištění. Jejich postup práce je následující – podlahu nejdříve kvalitně vydrhneme pomocí velmi účinné čistící chemie. Jakmile byl povrch důkladně vykartáčován, následuje odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Poté podlahu ještě jednou namočí čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a nechají ji doschnout. Kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využívají, je jediným přístrojem, který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy.

Tento…

Tento jednokotoučový stroj o váze 50 kg s přítlakem na kotouč s průměrem cca 45 cm, využívají k čištění podlah. Jako jsou dlažby, linolea, marmolea, plovoucích podlah, betonových podlah, litých podlah nebo kameninových podlah. Po důkladném vyčištění podlahy strojovým mytím je důležité podlahu ošetřit polymerovým voskem tzv. fluatační nátěr. Voskování podlah je vhodné na linoleum, marmoleum, lakované parkety a další druhy měkkých pevných podlah. Díky voskování podlah nejen lépe vypadá, ale také déle vydrží a získá protiskluzový povrch. Dobře udržovaná podlaha zkrátka dokáže zlepšit celkový dojem z interiéru. Polymerový vosk nanáší ve dvou a třech vrstvách, aby vznikl jednolitý povrch, který zabrání nečistotám, aby se nedostaly hluboko do struktury podlahy a nepoškodily ji. Na každý typ povrchu se hodí jiný vosk a jejich odborní pracovníci Haly Praha, čištění podlah vždy zvolí vyhovující vosk na ošetřovanou podlahu.

K…

K voskování podlah používají vysoce kvalitní vosky, které zajistí, že Vaše podlaha bude vypadat dobře ještě dlouho po jejím ošetření. Četnost voskování podlahy velmi záleží na umístění a namáhavosti podlahy. Na podlahu dávají převážně vosk, který je v pololesku nebo matu. Zanedbat voskování podlahy se nevyplatí. Kompletní rekonstrukce zanedbané podlahy totiž může sahat do částky, za kterou byste si pořídili podlahu novou. Voskování podlah doporučují vždy po strojovém vyčištění. Výhodou vosku – polymeru je, že na podlahách nejsou vidět tolik stopy, má mírný proti-skluz a především se díky němu podlaha lépe udržuje. A právě pro tohle všechno jsme s nimi moc spokojeni. Podlaha je pak v perfektním stavu.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

A i marmeláda někdy nejde ostranit

Protože jsem v létě od kolegyně dostala spoustu meruněk, že prý neví, co s nimi, rozhodla jsem se. Že si poprvé zahraju na velkou kuchařinku a udělám si pár domácích marmelád. Nikdy jsem nic takového nedělala, tak jsem zadala na internetu do vyhledávače a rozhodla se pro recept. O kterém jsem si myslela, že bych ho mohla zvládnout. Byla jsem na celý víkend sama doma, takže času dost. Všechno vypadalo slibně, marmelády už byly hotové, jen zatím horké. Takže jsem se rozhodla je přenést ven na balkon, ale když jsem je nesla, dvě sklenice mi spadly na zem a rozstříkly se snad po celé kuchyni. Zaprvé mi bylo líto těch marmelád, protože jsem se opravdu snažila, zadruhé se mi to nechtělo uklízet. Ale raději jsem se do toho pustila dřív, než by to zaschlo.

Šlo to dolů poměrně snadno, tak jsem měla radost, že aspoň ten úklid dopadl dobře a nějaká marmeláda mi ještě zbyla. Když se v neděli večer vrátil domů manžel, tak jsem se samozřejmě hned šla svým výtvorem pochlubit a postupem času jsem se i přiznala, že jsem dvě rozbila. Překvapila mě jeho otázka, jestli jsem uklidila opravdu všude. No jasně, že jo. No, ale on potom poodsunul lednici a viděla jsem, že marmeláda se dostala i pod lednici. Vzhledem k tomu, že jsem pod lednicí nějakou dobu neuklízela, tak se tam marmeláda namixovala s tím, co už tam bylo a jak lednice vydává teplo. Tak už to tam bylo pěkně zaschlé.

Muž…

Muž se nabídl, že to uklidí, tak jsem ho nechala. Když jsem ale viděla, že mu to moc nejde, tak jsem se mu rozhodla pomoci. Ale ani když jsme se pokoušeli dva to odstranit, byly prostě nečistoty, kterých jsme se nemohli zbavit. Nejjednodušší způsob by samozřejmě bylo tam vrátit lednici a nevšímat si toho, ale myslím, že bych potom pořád chodila a myslela na to, že to tam vlastně je. Tak jsem navrhla, že bychom se mohli obrátit na nějakou úklidovou firmu. Bohužel jsem ale s žádnou neměla zkušenosti, tak jsem zase zasedla k počítači a místo receptu jsem tentokrát hledala nějakou úklidovou firmu. Narazila jsem na úklidovou firmu, která nejen že nabízí čištění podlah, ale i čištění koberců, oken, odstraňování plísní, graffiti atd. Vzhledem k k tomu, že jsme měli i v jiné místnosti znečištěný koberec, rozhodla jsem se tuto firmu vyzkoušet, pro začátek alespoň v té kuchyni. Vytočila jsem jejich číslo a domluvila se na termínu úklidu. Ještě se mě do telefonu ptali, co se asi tak stalo a jak. Sice jsem nechápala proč, ale brzy jsem pochopila, neboť takhle byli pracovníci Mytí Brno, lité stěrky lépe připraveni.

Donesli…

Donesli k nám domů nějaké čisticí přístroje a prostředky a podlaha byla v kuchyni úplně nádherná. Byla jsem úplně nadšená, měla jsem pocit, že vypadá lépe než kdy předtím, takže jsem se hned zeptala. Zda by nebyl problém vyčistit i naši malou chodbu, odkud stačilo odnést botník. Byla jsem překvapená, že souhlasili, žádné „tak si znovu zavolejte a my přijdem“, ale během chvilky byla i naše chodba krásně čistá a lesklá jako kuchyně. Opravdu zde pracují moc milí a ochotní lidé. Hlavně jsou to opravdu odborníci a svou práci dělají dobře, rychle a za rozumné peníze. Po této zkušenosti už jsem rozhodnuta do budoucna znovu využít nabízených služeb A SERVIS. Nikdy jsem s žádnou firmou nebyla spokojenější.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Nechte se sami překvapit

O plovoucí podlahy je potřeb pořádně pečovat jako o všechny ostatní druhy podlah nebo i  koberce. Podlahu byste určitě neměli čistit nekvalitními přípravky, které by mohly podlahu poškodit, nebo ji drhnout nekvalitní kartáči s hrubými štětinami. Ty by totiž zase mohli podlahu nenávratně poškodit. A proto v Praha čištění litých podlah čištění podlah realizujeme pomocí kvalitního kotoučového stroje, který nejen dokáže pořádně vyčistit podlahu, ale je i velice šetrný, takže se nemůže stát, že by došlo k poškození vaší podlahy. Po důkladném vyčištění podlahy strojovým mytím je důležité podlahu ošetřit polymerovým voskem tzv. fluatační nátěr. Díky tomu vydrží vaše podlaha čistá mnohem déle a nová špína se již tolik neusazuje, takže je potom velice jednoduché ji udržovat čistou a to bez nějaké námahy. Voskování podlah je vhodné na linoleum, marmoleum, lakované parkety a další druhy měkkých pevných podlah. Díky voskování podlah nejen lépe vypadá, ale také déle vydrží a získá protiskluzový povrch. Dobře udržovaná podlaha zkrátka dokáže zlepšit celkový dojem z interiéru.

K…

K voskování podlah používáme vysoce kvalitní vosky, které zajistí, že Vaše podlaha bude vypadat dobře ještě dlouho po jejím ošetření. Počet voskování podlahy velmi záleží na umístění a namáhavosti podlahy. Na podlahu dáváme převážně vosk, který je v pololesku nebo matu. Zanedbat voskování podlahy se nevyplatí. Kompletní rekonstrukce zanedbané podlahy totiž může sahat do částky, za kterou by jste si pořídili podlahu novou. Voskování podlah doporučujeme vždy po strojovém vyčištění. Výhodou vosku – polymeru je, že na podlahách nejsou vidět tolik stopy, má mírný proti-skluz a především se díky němu podlaha lépe udržuje. Naši zaměstnanci naší mezinárodní společnosti procházejí pravidelným školením a vzděláváním v oblasti používání úklidové chemie a technologických postupů úklidu včetně strojního vybavení.

Můžete…

Můžete se tak spolehnout na kvalitu naší odvedené práce, díky které budou vaše podlahy jako nové. Naší poslední zakázkou bylo čištění podlah, která byla zašpiněna od červeného želé. Podlahy už celkově nebyly v dobrém stavu, ale to želé tomu dalo takzvanou korunu, a tak se klienti rozhodli, že bude lepší, když se s tímto problémem obrátí na vás. A my jsme se o vše postarali a díky naší práci jejich podlaha vypadá opět jako nová. A pokud i vy poptáváte čištění podlah, podívejte se na naše internetové stránky či nám zavolejte. Určitě se o vaši podlahu dokážeme postarat podle vašich představ.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Nemám ráda papuče a pořád chodím v ponožkách

Chtěla bych napsat pár slov o firmě, kterou jsem objevila přes internet, když jsem poptávala nějakou úklidovou firmu. Potřebovala jsem si totiž od někoho vyčistit podlahy v našem obýváku. Udělala jsme si s kamarádkou holčičí večer a popíjeli jsme bailyes. A část se nám vylila, což by nebylo až tak divné, ale co už rozhodně bylo divné, je to, že jsme si toho ani jedna nevšimly. A potom už se mi to nedařilo vyčistit. Aspoň ne tak, abych s výsledkem byla spokojená. A tak jsem si sedla k počítači a našla právě Čištění Brno, průmyslové podlahy. Kontaktovala jsem proto lidi z A SERVIS a popsali jim můj problém a následně jsme se domluvili na termínu a kalkulaci. Dobrý dojem na mě udělala už jen komunikace s nimi a dneska můžu říct, že firma má velmi spolehlivé a profesionální zaměstnance. Přišli v daném termínu a k věcem, které v obýváku byly a nebylo možné je dát na dobu čištění pryč, byli velmi opatrní. Mohu také napsat, že jsou důvěryhodní a vykázali velmi kvalitní přístup k zadané práci. Parkety vydrhli a vykartáčovali.

Vyvětlili…

Vysvětlili mi, že pro strojové čištění podlah je důležité používat kvalitní šetrné čistící chemie. Pro podlahu je důležité, aby chemie byla co nejšetrnější a splnila požadovaný cíl. Tato firma k hloubkovému čištění podlah používá vždy zásaditou chemii. V některých případech prý používá i kyselou chemii, ale to jen při čištění podlah po stavebních činnostech a rekonstrukcích. Kyselá chemie je velmi agresivní a dokonale odstraní z povrchu podlah veškeré vápenaté a cementové závoje, zbytky stavebních nečistot a povlaků. Pro jiné čištění ji nelze použít a nedá se použít ani při čištění po stavebních pracích v případě přírodních a kamenných podlah. Poté, co podlahu vyčistili, na ni nanesli voskový nátěr. Vosk nanášeli pomocí speciálního stroje. Sami mě hned navrhli, kolik tato již vyčištěná plocha potřebuje nátěrů. Mohla jsem zvolit pololesklý  nebo matný vosk.

Navíc…

Navíc mě ujistili, že podlaha nebude kluzká, což je taky bonus navíc, protože nemám ráda papuče a pořád chodím v ponožkách. Tímto bych chtěla všem čištění tuto službu a celkově tuto firmu opravdu moc doporučit. Protože jsem s nimi měl výbornou zkušenost a naplnili moje očekávání ve všech směrech. Proto je opravdu tak moc doporučuju, protože odvádí skvělou práci, se kterou se jen tak někde podle mě nesetkáte. Jejich služby navíc realizují nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Pro více informací se podívejte na jejich webové stránky. Určitě tam najdete vše, co hledáte.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Poradí si i s několika druhy znečištění

Nedávno jsem při brouzdání na internetu narazila na firmu, která čistí koberce a podlahy všeho druhu. Dočetla jsem se, že firma nabízí službu strojové čištění a voskování podlah a používá na čištění kotoučové stroje. Díky tomu je schopna podlahy vrátit do stavu, kdy vypadají jako nové, a to formou zakonzervování voskem. A byla jsem moc ráda, že jsem na tyto informace narazila, protože jsem pak aspoň věděla, co dělat, když jsem si zašpinila podlahu. Měla jsem totiž chuť na palačinky a vždycky dávám těsto prvně do ledničky, protože palačinky potom mají lepší chuť. Jenže jsem těsto zapomněla na lince a odešla z domu. A když jsem se vrátila, našla jsem ho na zemi. Bylo mi jasné, že za to mohla moje kočka. Ale protože tam těst bylo opravdu dlouho, začalo už zasychat. Snažila jsem se to vyčistit, ale marně. Ale vzpomněla jsem si na Umývaní betonových podlah Praha, tak jsem si řekla, že to vyzkouším. Na internetu na ně byla navíc samá pozitivní recenze, takže jsem měla i nějakou záruku, že to nebudou zbytečně vyhozené peníze.  Kontaktovala jsem je a vysvětlil jim, co požaduji.

Domluvili…

Domluvili jsme se na termínu, kalkulaci a na všech ostatních detailech a za tři dny za mnou přijeli podlahu vyčistit. A jejich strojové čištění dokázalo opravdový zázrak. Použili i matný vosk, který nanášeli za pomoci speciálního stroje, a to ve dvou vrstvách. Tím docílili toho, že povrch zůstane delší dobu v dobrém stavu. Další úklid potom probíhá bez větší dřiny. Tímto bych chtěla jejich službu strojové čištění podlah všem doporučit, protože rozhodně nebudete litovat a budete mít co dočinění s velmi seriózní firmou, která splní veškeré vaše požadavky přesně podle vašich představ. Jejich zaměstnanci jsou navíc velmi profesionální a milí, takže nebudete muset čelit nepříjemnému personálu, který se občas u některých firem vyskytuje. Naopak, z této spolupráce budete mít radost, protože jsou opravdu ochotní a ve všem vám vyjdou vstříc.

Domluva…

Domluva je opravdu bezproblémová a velice rychlá a určitě se vám nestane, že byste na termín museli čekat nějak příliš dlouho. Nemají ani problém s čištěním ve večerních hodinách a o víkendu. Nabízejí i celou řadu dalších služeb, takže pokud poptáváte i něco jiného, tak stejně navrhuji podívat se na jejich stránky, protože věřím, že jejich ostatní služby jsou stejně kvalitní jako jejich čištění podlah. A jejich služby navíc realizují nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Pro více informací o jejich službách se podívejte na jejich webové stránky.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Dokáže s vaší podlahou opravdové zázraky

Jsem majitelem menší cestovní kanceláře a nedávno jsem došel k závěru, že naše podlahy už v kancelářích nejsou v úplně nejlepším stavu. Sice máme v našem komplexu budovy úklidový tým, který se stará o všechny prostory, ale i tak jsou podlahy ve špatném stavu. Těžko jim to zazlívat, nemají takové prostředky, aby podlaha mohl být opravdu dobře vyčištěná a ani na to nemají dostatek času, protože v budově je spousta dalších kanceláří. Ale bylo potřeba ty podlahy už opravdu vyčistit, aby naše prostory vypadaly o něco lépe. Přece jenom i to je určitá vizitka vašeho podniku. A já jsem na tyto věci docela puntičkář. Nakonec jsem se rozhodl, že na to nechám najmout úklidovou firmu. Ale s žádnou jsem doposud neměl žádné zkušenosti a nikdo z mých kolegů také ne, tak jsem byl odkázaný pouze na recenze na internetu. Nechtěl jsem někoho, aniž bych si ověřil, že odvádí dobrou práci. A po přečtení několika fór a narazil na Umývaní dlažby Praha. Která nabízí strojové čištění podlah a měla opravdu vynikající ohlasy. A měla opravdu dobré reference, tak jsme se shodli, že to nebude zbytečná investice.

Takže…

Takže jsem jim zavolal a domluvili jsme se na termínu a finančním plánu. Nebylo to sice nejlevnější, ale vsázel jsem na to, že se to vyplatí, když je všichni tolik vychvalovali. Nedělalo jim potíže přijet ve večerních hodinách, až bude kancelář úplně zavřená, za což jsem byl opravdu rád. Jejich ochotný přístup se mi velmi líbil a s výkonem jejich práce jsem byl nadmíru spokojený. Zaměstnanci z A SERVIS předvedli precizní práci a po nečistotách nezůstaly jediné stopy. Dále mi doporučili pravidelné čištění, protože je zde velká frekventovanost osob a bylo by lepší ji čistit každého půl roku. Nijak příliš mě přemlouvat nemuseli, vlastně to ani nedělali, protože jsem okamžitě rád souhlasil, protože jsem s nimi byla ve všech směrech velice spokojený. Dále jsem si od nich nechal podlahu i navoskovat hlavně kvůli protiskluzovému efektu.

A…

A protože se mi jejich přístup a služba opravdu líbila, začal jsem využívat i jejich další služby a to i pro svou vlastní domácnost. Za mě mohu tuto společnost všem jedině doporučit, protože úklidových firem je spousta a najít mezi nimi tu, která skutečně odvede kvalitní práci, není snadné, protože jich je na trhu hodně. A jejich služby realizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Pro více informací o jejich službách vám doporučuji se podívat na jejich webové stránky. Jsem si jistý, že z úklidových služeb tam najdete vše, co byste mohli potřebovat.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Graffiti už strašit nebudou

Moje starožitnosti, které mám na okraji města, se před několika měsíci trápily s graffiti. Někdo mi posprejoval fasádu nehezkými nápisy a čmrkanci. To bylo něco hrozného, když jsem to ráno uviděl. Šel jsem do kolen. To ani nevím, kdy jsem naposledy měl takové trápení. Poprosil jsem syna, aby mi s tím pomohl. Našel mi na internetu firmu, která se denně pere s graffiti na fasádách, a nejen s tím. Také čistí fasády od plísně, myjí okna, čistí koberce a podlahy. Mají speciální techniku a moderní postupy, díky kterým dosahují úspěchů. Do společnosti jsme zavolali a sjednali si co nejbližší možný volný termín. Paní nebo slečna operátorka byla velice milá a za dva dny už mi před starožitnostmi stál tým pracovníků. Dohodli jsme se s nimi, že nám ze stěny graffiti nejen odstraní, ale že nám také aplikují nějakou prevenci. Tou prevencí je jedinečný nátěr antigraffiti, který zajistí následné odstranění graffiti se 100 % výsledkem.

Žádná…

Žádná jiná firma se tímto nátěrem chlubit nemůže. Bez tohoto nátěru je totiž odstranění maleb z fasád domů jen 60 až 90ti procentní. Znamená to tedy, že po odstranění zůstává na některých místech stín. Tento stín ale nedokáží pracovníci bohužel ničím odstranit, ani když postup několikrát opakují. U fasád a strukturovaných omítek se pak stává bohužel jedna nepříjemná věc, a to ta, že při odstranění graffiti z neošetřených povrchů se může nechtěně odstranit i barva fasády. Postup je tedy takový, že graffiti pracovníci zeslabí co nejvíce a přetřou fasádní barvou, kterou si namíchají. Zamalovat graffiti hned barvou a neodstraňovat ho není rozhodně dobrý nápad, protože malby po spreji většinou prostupují a jsou vidět kontury, což samozřejmě nikdo nechce. Firma ale ví, jak postupovat a co dělat, aby byl zákazník maximálně spokojený. A věřte, že já jsem byl.

Antigraffitový…

Antigraffitový nátěr AGO je nanášen v několika vrstvách. Počet vrstev je závislý dle struktury ošetřovaného povrchu. U hladkých ploch se obvykle nanáší jenom 3 vrstvy, ale u strukturovaných a pórovitých povrchů je nutné nanést vrstev více, obvykle je číslo  6 až 12 vrstev. Aplikovat jej lze na všechny druhy ploch včetně plastů. Jediné materiály, které nesnesou AGO jsou sklo, leštěné kovy a průhledný polykarbonát. Pak ještě natřou fasádu nátěrem Bellizoni, který zajistí, že AGO vydrží dlouho plnit svou funkci. Musím říci, že mě Špinavá fasáda, čištění Ostrava opravdu překvapil, protože tak hezkou fasádu jsem snad neměl ani před tím, než mi ji vandalové zničili.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Pořádně účinný a odolný

Když se na naší bowlingové hale objevily graffiti, tak jsme to hnedka začali řešit, abychom nepřicházeli o naše zákazníky. Ty graffiti byly totiž opravdu sprosté a nehezké, kazilo to naprosto celý dojem z bowlingu. Věděli jsme ale, na koho se obrátíme. Známe totiž jednu firmu, která nám už několikrát čistila koberec v naší restauraci, která je součásti bowlingové haly. Byla to Plísně na fasádě Plzeň, kterou jsme si našli na internetu. Dali jsme na pozitivní recenze od jejich klientů a neudělali jsme chybu. Koberce byly naprosto čisté, a to dokonce i ta místa, kde byla špína dlouho zašlapaná. Okamžitě jsme si na ně vzpomněli i s tímto problémem a věděli jsme, že to bude nejlepší volba. Když není fasáda natřená antigraffiti nátěrem AGO, tak je odstranění mnohem těžší. Účinnost se pohybuje okolo 60 až 90 procent.

Po…

Po odstranění zůstává na některých místech stín, který se nedaří odstranit, ani když se o to snaží tým několikrát. U fasád a strukturovaných omítek proto dochází často k tomu, že při odstranění graffiti z neošetřených povrchů se odstraní i barva fasády. V podstatě se postupuje tak, že se graffiti pracovníci zeslabí co nejvíce to jde a pak graffiti přetřou fasádní barvou. S antigraffiti nátěrem ale už nic takového nebude potřeba, protože škaredé čmárance se odstraní snadno. Nátěr je nanášen v několika vrstvách, aby byl pořádně účinný a odolný. Počet vrstev je závislý podle struktury ošetřovaného povrchu. Pracovníci nám vysvětlili, že třeba u hladkých ploch se obvykle nanáší 3 vrstvy, ale u strukturovaných a pórovitých povrchů je práce těžší, protože je nutné nanést 6 až 12 vrstev.

Aplikovat…

Aplikovat jej lze na všechny druhy ploch včetně plastů. Jediné materiály, které nejsou pro AGO vhodné, jsou sklo, leštěné kovy a průhledný polykarbonát. Na fasádu je vždy ještě nanesen tzv. jednorázový nátěr bellizoni, který docílí toho, že ta stávající ochrana je nejen zachována, ale znásobena tak, že její odolnost a funkčnost vydrží až 6 let. Musím říci, že jsme nečekali, že bude firma tak rychle hotová a že vše půjde jak po másle. Když jsme viděli konečný výsledek, tak jsme byli naprosto spokojení. Po hnusných graffiti nápisech nebyly žádné stopy a naše zeď byla zase krásná. Doufáme, že už nic podobného nebudeme muset nikdy řešit, protože jsme se vážně obávali, že nám to poškodí podnik. Ale díky profíkům z firmy jsme měli vystaráno. Moc děkujeme, že nás firma takto podpořila a pomohla nám.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Nemusíte si dělat žádné starosti

V úklidové firmě nabízíme několik úklidových služeb a v tomto článku bychom vás chtěli informovat o strojovém čištění koberců. K čištění používáme kotoučový stroj, který zajistí detailní a hloubkové vyčištění. Postupujeme následujícím způsobem – podlahu nejdříve kvalitně vydrhneme pomocí velmi účinné čistící chemie. Potom, co je vše důkladně vykartáčováno, následuje odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Poté podlahu ještě jednou namočíme čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a necháme doschnout. Kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využíváme, je jediným přístrojem, který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy. Tento jednokotoučový stroj o váze 50 kg s přítlakem na kotouč s průměrem cca 45 cm, využíváme k čištění podlah, jako jsou dlažby, linolea, marmolea, plovoucích podlah, betonových podlah, litých podlah nebo kameninových podlah. Velmi důležité je si poté nechat i podlahu zakonzervovat voskem.

Voskování…

Voskování podlah je vhodné na linoleum, marmoleum, lakované parkety a další druhy měkkých pevných podlah. Díky voskování podlah nejen lépe vypadá, ale také déle vydrží a získá protiskluzový povrch. Dobře udržovaná podlaha zkrátka dokáže zlepšit celkový dojem z interiéru. Polymerový vosk nanášíme ve dvou a třech vrstvách, aby vznikl jednolitý povrch, který zabrání nečistotám, aby se nedostaly hluboko do struktury podlahy a nepoškodily ji. Na každý typ povrchu se hodí jiný vosk a naši odborní pracovníci vždy zvolí vyhovující vosk na ošetřovanou podlahu. K voskování podlah používáme vysoce kvalitní vosky, které zajistí, že vaše podlaha bude vypadat dobře ještě dlouho po jejím ošetření. Četnost voskování podlahy velmi záleží na umístění a namáhavosti podlahy.

Na…

Na podlahu dáváme převážně vosk, který je v pololesku nebo matu. Brno mytí podlah všem důrazně doporučujeme, protože voskování podlahy po čištění je opravdu velice důležité. Kompletní rekonstrukce zanedbané podlahy totiž může sahat do částky, za kterou byste si pořídili podlahu novou. Voskování podlah doporučujeme vždy po strojovém vyčištění. Výhodou vosku – polymeru je, že na podlahách nejsou vidět tolik stopy, má mírný proti-skluz a především se díky němu podlaha lépe udržuje. Naší poslední zakázkou bylo čištění podlah v jedné domácnosti, kde ji měli zašpiněnou od fialového laku na nehty. Maminka čtyřleté dcery usnula a ta si začala malovat lakem po podlaze. A když se probudila, už to nedokázala vyčistit, a to ani pomocí odlakovače. A tak se obrátili na nás a my se už o vše postarali. Jsme rádi, že byli s naší prací spokojení a stali se našimi pravidelnými zákazníky.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Budete koukat s otevřenou pusou

Pokud se někdy budete trápit s graffiti, nepropadejte panice. Vše lze vyřešit snadno a elegantně. Samozřejmě sami si nepomůžete. My jsme měli graffiti na koncertní hale. Někdo nám hnusně počmáral dvě stěny. Vypadalo to vážně škaredě a nereprezentativně. Panice jsme ovšem nepropadli. Věděli jsme, na koho se obrátit. Byla Špinavá fasáda, čištění Pardubice. Rozhodně vám pomohou, protože jsme s nimi měli už několik výtečných zkušeností, takže víme, co od nich čekat. V koncertní hale nám už dvakrát čistili podlahu a výsledek byl dokonalý. Takže jsme věděli, že se na ně obrátíme také s tímto problémem a že se nemusíme strachovat. Věříme jim, do firmy jsme zavolali a za dva dny jsme už vítali pracovníky, kteří přijeli opět na čas. Graffiti odstranili během jednoho dne bez problému.

Většinu…

Většinu dali dolů pomocí čisticích prostředků, a poslední tenkou vrstvu graffiti zamalovali barvou, takže graffiti neprosvítalo. Poté všechny zdi natřeli antigraffitovým nátěrem, což je účinná ochrana proti dalším takovým čmárancům. Vytvoří na fasádě ochranný filtr, který zabrání hloubkovému usazení spreje do omítky. Takže pokud se na něm graffiti objeví, jde to dolů bez problému. AGO navíc fasádu zafixuje, při odstraňování graffiti se tedy nezmění její barva ani struktura. Nátěr jsme si nechali dát všude, a to pro případ, že by zase nějací vandalové zaútočili. Nátěr působí jako prevence a sprej z fasády jde díky nátěru dolů hravě. Musím říci, že jsme byli trochu skeptičtí, zda se podaří fasádu vyčistit dokonale, ale nemuseli jsme si s tím lámat hlavu.

Když…

Když tým skončil, nikdo by nepoznal, že se na fasádě koncertní haly někdy nacházela nějaká škaredá malba. Graffiti byly pryč a my jsme si mohli oddechnout, že je naše sídlo hudby zase krásně čisté. Navíc jsme se dozvěděli, že nátěr AGO vydrží opravdu dlouho. Firma totiž navíc ještě nanese na fasádu tzv. jednorázový nátěr Bellizoni, který docílí toho, že je stávající ochrana nejen zachována, ale znásobena tak, že její funkčnost vydrží až 6 let. Takže máme tolik let záruku toho, že kdyby se graffiti náhodou zase objevili, jsme v klidu, protože víme, že to půjde dolů raz dva. Firmu můžeme teda doporučit všem, kteří se potřebují zbavit nějaké nečistoty, ať už se jedná o graffiti nebo obyčejnou špínu na koberci nebo podlaze. firma si totiž poradí hravě se vším. Nad výsledkem budete stát s otevřenou pusou plnou údivu.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Po příjezdu na nic nečekali

Vlastním hospodu, která je velmi navštěvovaná, za což jsme s manželkou samozřejmě rádi. Protože je to velmi problematické, když vám gastronomický podnik nevynáší. A když jsem se tam bylo naposledy podívat, tak se mi zdálo, že podlahy v kuchyni už nevypadají zrovna k světu. Tak jsem se rozhodl, že je nechám vyčistit od nějaké úklidové firmy. Ale menší problém byl v tom, že jsem doposud neměl se žádnou zkušenosti. Pátral jsem po internetových vyhledávačích a diskuzích po jiných firmách. Které by mi zajistili kvalitní vyčištění podlah a to ideálně ve večerních hodinách. Narazil jsem na Betonové podlahy, Brno čištění a ihned je kontaktoval. Řekl jsem jim své požadavky a zeptal se, zda kdy je možný nejbližší termín. Byl jsem opravdu mile překvapen, protože mohli přijít hned za týden. Hned jak přijeli, na nic nečekali a pustili se do čištění. Podlahu nejdříve kvalitně vydrhli pomocí velmi účinné čistící chemie. Jakmile byl povrch důkladně vykartáčován, následovalo odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami.

Poté…

Poté podlahu ještě jednou namočili čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a nechali ji doschnout. Dále jsme se od nich dozvěděli, že kotoučový stroj. Který pro strojové čištění podlah využívají, je jediným přístrojem, který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy. Tento jednokotoučový stroj o váze 50 kg s přítlakem na kotouč s průměrem cca 45 cm, využívají k čištění podlah, jako jsou dlažby, linolea, marmolea, plovoucích podlah, betonových podlah, litých podlah nebo kameninových podlah. Bylo na nich i vidět, že pracovníci jsou řádně proškoleni a profesionálové, kteří ke své práci používají vždy kvalitní přípravky a pomůcky. Také mi bylo doporučeno, abychom ji nechali čistit takto důkladně alespoň jednou za rok.

Z…

Z výsledku jejich práce jsem byl opravdu nadšený. Byla krásně čistá a lesklá, takže není nic, co bych jim mohl vytknout, proto všem tuto službu čištění podlah vřele doporučuju. Je na ně spolehnutí a se zaměstnanci byla radost spolupracovat, byli opravdu moc milí a flexibilní, což je přesně to, co dnes klient od kvalitní firmy očekává. A nabízí i celou řadu dalších služeb, takže jsme se s manželkou rozhodli, že je budeme využívat i pro naši domácnost. Takže pokud poptáváte čištění podlah nebo cokoli jiného, ozvěte se jim. Určitě nešlápnete vedle. Pro více informací o jejich službách se podívejte na jejich webové stránky, určitě tam najdete vše, co byste mohli potřebovat.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Nahrávací studium má okna čistější

Abyste mohli nahrávat v nahrávacím studiu nějakou píseň nebo rovnou celé album umělce, je potřeba, abyste měli k dispozici příjemné prostředí. Je nutné, aby se umělci cítili dobře. Jen tak se jim může také hezky zpívat a tvořit. Proto v našem nahrávacím studiu dbáme na pořádek, čistotu, a to jak uvnitř studia, tak i na venek. Naše studium sídlí v 6. patře výškové budovy. Je nutné, aby byla čistá i okna z venku, nejen zevnitř. K tomu jsme si nedávno pozvali Plísně na fasádě Praha. Vybrali jsme si je na internetu kvůli tomu, že měli skvělé recenze od soukromníků i velkých firem. Četli jsme si i na jejich internetových stránkách, jak okna myjí a jak o ně pečují a zamlouvalo se nám to. Do firmy jsme zavolali a milá paní operátorka nám dala vybrat hned z několika možných termínů. Bylo skvělé, že jsme měli tak volnou ruku a mohli si určit, kdy se nám to hodí nejvíce.

Firma…

Firma umyla okna skvěle nejen zevnitř, ale i zvenku. Jejich technologie mytí oken spočívá v pečlivém provedení čistým rozmývákem a následným důkladným setřením skleněné plochy pomocí stěrky s kvalitní gumou. Guma je na stěrce proto, aby se okna nepoškrabala a nezničila. Až okna zaschnula, tak pracovníci začali s leštěním. Díky dlouholetým zkušenostem využívají tzv. trik suchého čištění. Leštící přípravky u nich rozhodně nehledejte, protože oni používají pouze suchou a čistou bavlněnou plenu, kterou dokonale vyčistí všechny skleněné plochy. I když je tento postup o hodně náročnější fyzicky, tak má výtečné výsledky a jejich technika leštění nemá rozhodně konkurenci široko daleko. Pak nám na okna ještě nanesli moderní a šetrnou impregnaci GlasProtect GSP, která má vysoký ochranný účinek proti vodě a špíně. Jedná se o tzv. nešpinavou úpravu skel.

Tato…

Tato technologie vám zásadní mírou sníží náklady na údržbu oken, prodlužuje jejich životnost a vylepšuje optický vzhled. Navíc je extrémně odolná a trvanlivá, jedno ošetření ochrání okna až na 5 let. Firma měla k dispozici horolezeckou techniku, vysokozdvižnou plošinu, a i hydraulická ramena, takže práce v 6. patře pro ně nebyl žádný problém. Když skončili a odešli, byli jsme naprosto nadšeni tím, co firma dokázala. Z oken zmizely čmouhy, otisky, výkaly od ptáků i prach. Dokonale čistá okna dala interiéru a celému nahrávacímu studia zase lepší dojem a vzhled. Tímto můžeme firmu doporučit dalším. Sami to nezkoušejte a raději si pozvěte odborníky na slovo vzaté.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

 

 

Hravě si poradili se všemi okny a výlohami v našem muzeu

Naše městské museum se může pyšnit velkými prostory pro výstavy všemožných exponátů. Máme tu stále výstavy, ale i některé, které tu vydrží třeba jen rok. Aby byli všichni návštěvníci spokojeni, musíme dbát především na pořádek a čistotu. Hlavně všechny výlohy se musejí lesknout, aby bylo krásně vidět na všechny exponáty. Samozřejmě se neobejdeme bez různých otisků prstů od neposlušných návštěvníků. Téměř každý den výlohy čistíme, ale jednou za rok si zveme profesionální úklidovou firmu, která vezme vše, jak se říká od podlahy. Umyjí nám nejen dokonale výlohy, kterých máme požehnaně, ale také okna. A těch není o moc méně. Když jsme se rozhodovali, koho si vybereme tentokrát, dali jsme přednost Čištění oken Praha, která měla na internetu hodně pozitivních recenzí od lidí i od firem. A to nás utvrdilo v tom, že se nemusíme obávat zklamání.

Zavolali…

Zavolali jsme do firmy a k našemu překvapení do tří dnů už u nás byl tým pracovníků. Všechno vybavení a techniku měli s sebou, nebylo potřeba, abychom za nimi stáli a kontrolovali je. Pracovali velmi hbitě a svědomitě. Udělali vše tak, jak jsme chtěli. Nejprve kvalitně umyli všechna okna a výlohy v našem muzeu, a to jak z venku, tak zevnitř. Umyli dokonce i rámy a parapety, které byly dost špinavé. Jejich technologie mytí oken I výloh spočívá v pečlivém provedení čistým rozmývákem a následným důkladným setřením skleněné plochy pomocí stěrky s kvalitní gumou. Guma je na stěrce proto, aby se okna nepoškrabala a nezničila. Až okna a všechny výlohy zaschnuli, tak pracovníci začali s leštěním. Díky dlouholetým zkušenostem využívají tzv. trik suchého čištění.

Leštící…

Leštící přípravy u nich tedy rozhodně nehledejte, protože oni používají pouze suchou a čistou bavlněnou plenu, kterou dokonale vyčistí všechny skleněné plochy. I když je tento postup o hodně náročnější fyzicky, tak má výtečné výsledky a jejich technika leštění nemá rozhodně konkurenci. Společnost má totiž spolehlivě ověřeno, že při použití leštících přípravků za mokra, jsou po krátkém čase vidět na oknech esteticky nepřijatelné šmouhy a tahy leštění. Když firma skončila s mytím a leštěním, byli jsme nesmírně spokojeni a nadšeni. Všechna okna a výlohy zářily čistotou. Jsme neskutečně rádi, že jsme si firmu objednali, protože výsledek stál opravdu za to. Okna dokonce vydržela dlouho čistá a snadněji se pak umývala. Jinou firmu už nechceme a zůstaneme věrní těmto profesionálům.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Stačí se spolehnout na ně

Naše úklidová firma nabízí širokou škálu úklidových služeb, jako je čištění koberců a podlah, odstraňování plísně a graffiti a mytí oken a výloh. Dnes bychom se chtěli více zaměřit na naše čištění podlah, které realizujeme strojovou metodou. K úspěšnému strojovému čištění podlah používáme kotoučový stroj, který zajistí detailní a hloubkové vyčištění. Podlahu nejdříve kvalitně vydrhneme pomocí velmi účinné čistící chemie. Jakmile je povrch důkladně vykartáčován, následuje odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Praha čištění linolea poté podlahu ještě jednou vyčistí čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a necháme doschnout. Kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využíváme, je jediným přístrojem, který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy. Je navíc velice šetrný, takže se nemusíte obávat, že by došlo k poškození nebo poškrábání vaší podlahy. Po vyčištění podlahy je dobré podlahu nechat zakonzervovat voskem. Tuto službu rovněž nabízíme a doporučujeme ji všem našim zákazníkům.

Tímto…

Tímto způsobem se zajistí, že již nedojde k hlubšímu znečištění dřevěné podlahy. Na podlahu dáváme převážně pololesklý vosk, tento vosk máme dlouhodobě osvědčený a máme s ním výborné zkušenosti. Vosk musíme na podlahu nanést dvakrát až třikrát, aby se vytvořila kompaktní vrstva, která zajistí podlaze pružnost, elasticitu, protiskluz. Na konzervování podlah používáme kvalitní německý pololesklý vosk PKD. Jedná se o odolný polymer s dobrou životností. Mezi výhody tohoto polymerů patří například to, že na podlahách nejsou vidět tolik stopy, má protiskluzový efekt, podlaha se díky němu mnohem lépe udržuje a velmi výrazně prodlouží životnost podlah. Pracujeme s nimi dlouhodobě a jsme s ním spokojeni nejen my, ale i řada našich zákazníků.

Naší…

Naší poslední zakázkou bylo čištění podlah v prodejně s čokoládou a bonboniérami. Vedoucí se rozhodla využít našich služeb, protože chtěla, aby podlaha byla v opravdu perfektním stavu. Tak se obrátili na nás a pro nás už to nebyl vůbec žádný problém. Vše jsme tedy vyčistili naši speciální kosmetikou a kotoučovým strojem. Dále si ji nechali na naše doporučení i zakonzervovat. Jsme rádi, že s naší prací byli spokojeni, a že se dokonce stali našimi pravidelnými zákazníky. Vedoucí obchodu byla s naší prací dokonce tak spokojená, že se rozhodla naše služby využívat i pro svou vlastní domácnost. Pro více informací o našich službách se podívejte na naše webové stránky.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Vše bylo, tak jak má být

Pracuji v nonstop motorestu a nedávno jsme měli problémy s plísní. Udělala se nám totiž na naší fasádě. Prvně jsme si jí nevšimli, takže se díky tomu dokázala pěkně rozšířit. A ten flek už vypadal skutečně ohavně. Ale nemohlo to tak zůstat, protože by to mohlo odradit poměrně hodně zákazníků, a to jsme nemohli dopustit. Takže jsme fasádu museli nechat vyčistit a zařizování bylo na mě. A musela jsem hledat na internetu, protože jsem žádnou neznala. A nikdo jiný z kolegů také ne, jak jinak. A tam jsem konečně něco objevila. Našla jsem Čištění fasády Hradec Králové, která měla vážně vynikající reference. A tak jsem se s nimi domluvila. Byli vážně moc milí a ochotní. A nejenom, že se o vše postarali, ale i jsem se od nich dozvěděla, jak plíseň vlastně vzniká. A sice že dnes prakticky na všech zateplených fasádách se asi cca po 6 letech objevují na severních a západních stranách fleky mapy černých plísní, které vypadají jako nečistoty a usazený prach. A většinou po deseti letech se plíseň udělá prakticky každému. Což je rozhodně nevýhodou.

Takže…

Takže je nejlepší si na to opatřit nějakou prevenci. A tou je právě protiplísňový nátěr LSG. Je to skutečně to nejlepší, co si jako prevenci před plísněmi můžete pořídit. Tento nátěr uzavře fasádu tak, že vlhkost, spady, organické usazeniny, tvorba plísní a jiné povětrnostní nálety nebudou mít možnost do fasády proniknout. Při čemž vlhkost ve fasádě bude mít možnost odcházet. Nátěr má vlastnost difuzního odporu, takže molekula vodní páry může bez problémů odcházet, zatímco molekula vody do fasády nevstoupí. LSG je aplikovatelný na vápenocementové omítky, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály. LSG nátěr proti plísním lze aplikovat ve vnitřních i vnějších prostorách.

Je…

Je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky vůbec žádnou šanci přežít. Je to nátěr, který je nejlepší ochranou proti plísní. A nejenom proti plísním, díky tomu bude vaše fasáda chráněná i před prachem a ostatními nečistotami. Tato firma realizuje všechny své služby nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. I zaměstnanci jsou velmi milí a je s nimi perfektní domluva. Takže nás nenapadá nic, co bychom jim mohli vytknout.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Je tím nejlepším lékem pro špinavou a zanedbanou podlahu

V naší úklidové firmě nabízíme celou řadu úklidových služeb a v tomto článku bychom se chtěli zaměřit na naše čištění podlah. Každý snad touží po krásné čisté podlaze. O kterou by se mohl zároveň co nejméně starat. A udržovat podlahu čistou vlastními není až tak jednoduché, jak si většina lidí myslí. A protože jsou podlahy snazší na udržování než koberce, tak lidé mají tendenci péči o ně zanedbávat. A pak to často dochází do bodu, kdy se jim podlahu nedaří vyčistit tak, jak by si představovali. Proto se na nás obrátili i zaměstnanci jedné parfumérie. Tam se sice o podlahu snažili pravidelně starat, ale s firmou, která jim podlahu čistila, už nebyli spokojeni, a tak se obrátili na nás. Hloubkové čištění podlah Praha realizuje pomocí strojové metody a používáme konkrétně kotoučový stroj. Který zajistí detailní a hloubkové vyčištění. Postupujeme následujícím způsobem, podlahu nejdříve kvalitně vydrhneme pomocí velmi účinné čistící chemie. Jakmile byl povrch důkladně vykartáčován, následuje odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami.

Poté…

Poté podlahu ještě jednou namočíme čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a necháme doschnout. Kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využíváme, je jediným přístrojem. Který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy. Tento jednokotoučový stroj o váze 50 kg s přítlakem na kotouč s průměrem cca 45 cm, využíváme k čištění podlah jako jsou dlažby, linolea, marmolea, plovoucích podlah, betonových podlah, litých podlah nebo kameninových podlah. Po důkladném vyčištění podlahy strojovým mytím je důležité podlahu ošetřit polymerovým voskem tzv. fluatační nátěr. Voskování podlah je vhodné na linoleum, marmoleum, lakované parkety a další druhy měkkých pevných podlah. Díky voskování podlah nejen lépe vypadá, ale také déle vydrží a získá protiskluzový povrch. Dobře udržovaná podlaha zkrátka dokáže zlepšit celkový dojem z interiéru.

Polymerový…

Polymerový vosk nanášíme ve dvou a třech vrstvách, aby vznikl jednolitý povrch. Který zabrání nečistotám, aby se nedostaly hluboko do struktury podlahy a nepoškodily ji. Na každý typ povrchu se hodí jiný vosk a naši odborní pracovníci vždy zvolí vyhovující vosk na ošetřovanou podlahu. K voskování podlah používáme vysoce kvalitní vosky, které zajistí, že Vaše podlaha bude vypadat dobře ještě dlouho po jejím ošetření. Četnost voskování podlahy velmi záleží na umístění a namáhavosti podlahy. Naše služby realizujeme po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Mnohem snazší údržba

Zdravím, pokud hledáte nějakou dobrou firmu na čištění podlah, tak vám můžu jednu vřele doporučit. A tou je úklidová firma. Pracuji na kolejích, které jsou určeny primárně pro střední školy, protože někteří studenti to mají samozřejmě daleko, tak musí být někde ubytovaní. A protože naše koleje nejsou úplně nejlevnější, tak se snažíme, aby to u nás vypadalo co nejlépe, protože pak by od rodičů mohli být stížnosti, že komfort neodpovídá ceně. Přece jenom na středoškolských kolejích to funguje trochu jinak než na kolejích pro vysokou školu. A podlahy se mi v poslední době ve společných prostorách zdály takové zanedbané. Uklízečky se o ně samozřejmě pravidelně staraly, už to asi chtělo něco trochu účinnějšího než jejich prostředky, jaké mají k dispozici. Tak jsme se rozhodli, že si na to někoho najmeme. Ale neměla jsem se žádnou zkušenosti, protože jsme se doposud vždy o vše starali sami.  Tak jsem byla odkázaná na internet. A tam lidé na fórech a tak hodně vychvalovali Umývaní dlažby Praha.  A musím vám říct, že to byla skutečně trefa do černého.

Zamšěstnanci…

Zaměstnanci působili hodně odborně a profesionálně, takže se mi docela ulevilo a měl jsem jistotu, že chvála na internetu byla opodstatněná. A po této zkušenosti musím říct, že firma odvádí jen tu nejlepší práci. Na čištění měli takový velký kotoučový stroj, který dokázal z podlahy dostat veškerou špínu a jeho štětiny byly zároveň i šetrné, takže nedošlo k poškrábání podlahy. Byla jako nová, krásně lesklá. Nechali jsme si ji od nich i navoskovat, aby vydržela čistá déle a další výhodou tohoto vosku je i protiskluzový efekt, což je super, protože víte jak to chodí na kolejích, sice to jsou už středoškoláci, ale i tak někdy po chodbách poletují a tak podobně. Díky jejich celkové práci byla podlaha nádherně vyčištěná. Od zaměstnanců jsem se dále dozvěděla, že tyto kotoučové stroje se používají mimo jiné i na čištění linolea, plavoucí podlahy i dlažbu.

Tímto…

Tímto bych chtěla všem jejich čištění podlah doporučit, protože odvedli opravdu skvělou práci a mě nenapadá nic, co bych této úklidové firmě mohla vyknout. Ale musím upozornit na to, že je to dražší firma. Je sice o něco vyšší, ale rozhodně se vyplatí do toho investovat. A když vezmu v potaz, jakou dobrou práci odvádí, tak ta cena není zase tak vysoká. Není to vyloženě nadsazené, jen dražší. Protože i ta technologie a čisticí prostředky, které používají, jsou prostě drahé. Zaměstnanci byli navíc velice milí, velice dobře se my s nimi spolupracovalo. Takže pokud hledáte někoho na čištění podlah, tak tady jste na správné adrese.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.