Archiv autora: Nikola

Tento problém vyřeší za vás

Protože čištění fasád umí být velice složitou záležitostí, tak nabízí její odstraňování i ve firmě, protože se jedná o něco, o co se nedá postarat jen tak po domácku. Ono odstranit plíseň bez speciálních prostředků a odborníků je prostě neskutečně těžké. Sami jsme si to vyzkoušeli. Pracuji jako recepční v univerzitní knihovně a mám na starosti i organizaci úklidu. A byla tak pěkně špinavá a na pár místech byla dokonce i plíseň. Takže bylo potřeba se o to postarat. Ale když jsme to zkusili s kolegou vyčistit, tak byste vůbec nepoznali, že jsme se vůbec o něco pokoušeli.

Tak bylo potřeba se obrátit na nějakou úklidovou firmu a našli jsme právě Plísně na fasádě Brno. A jejich revoluční nátěr LSG – nátěr proti plísním, který napadené zdi tohoto problému zaručeně zbaví. Nám opravdu moc pomohl. Antimikrobiální působení LSG je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. Již velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení.

Na…

Na povrchu chráněném nátěrem LSG  nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky šanci přežít. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. Po zaschnutí má povrch tvořený nátěrem LSG iontový náboj, který při přiblížení buňky mikroorganismu začne vytvářet s důležitými ionty v buněčné stěně mikroorganismu iontové můstky. Touto interakcí dochází k oslabení pevnosti buněčné stěny mikroorganismu na úroveň, kdy už není schopná udržet nitrobuněčný tlak.

V tento okamžik dochází k protržení buněčné stěny. Díky tomu LSG trvale chrání sebe a tím i ošetřený povrch proti napadení mikroorganismy. U buněk vyšších organismů k tomuto jevu nedochází a zůstávají tak při kontaktu nepoškozeny. Ošetřené povrchy jsou při tom odolné dešti, vlhkosti, UV záření, většině desinfekčních prostředků a jsou omyvatelné se zvýšenou otěruvzdorností.

Přípravky…

Přípravky jsou ekologické s trvalou funkcí. Aplikační jednoduchost, cena, snadná údržba a široké spektrum možností užití činí z přípravků LSG moderní a efektivní řešení v ochraně proti napadení plísněmi, bakteriemi, houbami nebo kvasinkami. Takže jej všem musíme doporučit.

A jejich služby realizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Pro více informací o jejich servisu se podívejte na jejich webové stránky. Určitě tam najdete vše, co byste mohli potřebovat. A taky musím vychválit i chování zaměstnanců. Jsou velmi milí a domluva s nimi je perfektní. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Dali jsme se s nimi do řeči a dozvěděli spoustu věcí

Čištění fasády je pěkně náročná už sám o sobě, tak si představte, jak náročné to asi je když se vám na ní udělá plíseň. Což se stalo přesně nám. Vždycky jsem chtěla vlastní cukrárnu a s manželem bydlíme v opravdu velkém domě, tak jsme třetinu spodního patra předělali na malou cukrárnu. A vše bylo perfektní, jen na fasádě se nám začala dělat plíseň. A vypadala příšerně. A taky jsme se báli, že by se mohla více rozlézt po zdi. A to už by se to pak teprve špatně odstraňovalo.

Takže jsme se snažili to vyčistit, ale prostě nám to nešlo. Nakoupili jsme na to sice čisticí prostředky určené k odstraňování plísní, ale to byla naprosto zbytečná investice. Holt jsme se museli smířit s tím, že my se o to opravdu nepostaráme. Začali jsme teda hledat na internetu nějakou firmu, která by se o to postarala. Protože už se nikdo z nás na tu plíseň nechtěl koukat. Chtěli jsme sice nějakou, u které bychom měli jistotu, že to dobře dopadne, tak jsme pročetli několik recenzí na internetu.

A našli…

A našli jsme tam Čištění zateplené fasády Plzeň, která se nám zalíbila a začali jsme se víc zajímat už jen o jejich stránky a přečetli jsme si tam řadu informací. Nejenom že to tedy vypadalo, že to bude už opravdu něco, co nám pomůže, ale také jsme na tuto firmu našli všude jen pozitivní ohlasy, takže jsme se rozhodli do toho investovat. A vyplatilo se, protože díky jejich práci je plíseň konečně pryč.

Na povrchy napadené plísní nanesli běžný desinfekční prostředek. Po odstranění nečistot a biotického napadení poté dali nátěr proti plísním přímo na stávající povrchy, které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas. Po zaschnutí vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření. LSG je taky prý aplikovatelný na vápenocementové omítky, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály.

A dali…

A dali jsme se s nimi do řeči a dozvěděli jsme se od nich, že plíseň vzniká opravdu snadno. A to platí nejen pro venkovní stěny domu, ale i pro interiér. Proto je nejlepší si opatřit nátěr LSG, protože potom má člověk jistotu. Firma realizuje i další služby, jako je čištění koberců, podlah, odstranění starého vosku (polymeru) z podlahy a nanesení nové ochranné polymerové vrstvy, strojové čištění čalounění.

Realizují denní a pravidelné úklidy domácností, kanceláří, rezidencí či firem. Provádí také čištění, leštění, mytí oken, mytí výloh a prosklených ploch, a to i ve výškách. Po dohodě čistí i žaluzie, lamely, rolety, a markýzy. Odstraňují nedovolené polepy, reklamní polepy, ochranné fólie, samolepky, banery ze všech prosklených ploch. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Ne nadarmo se říká, že prevence je skutečně tím nejlepším

Hledáte někoho, kdo by vám vyčistil vaši fasádu? Tak v tom případě bychom pro vás měli tip. Doporučujeme, abyste se obrátili na úklidovou firmu. Protože my sami s nimi máme skvělou zkušenost. Měli jsme problémy s fasádou budovy našeho krytého bazénu. Už delší dobu vypadala taková špinavá a vygradovalo to, že se z toho vyklubala plíseň. A s tím jsme skutečně nic nezmohli. Takže nám zbývala jediná možnost, a sice kontaktovat nějakou úklidovou firmu.

A protože jsme žádnou neznali, tak jsme hledali na internetu. A našli jsme firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. Měla totiž na internetu nejlepší recenze. A po naší zkušenosti ji i jejich nátěr LSG musíme vřele doporučit. Je to opravdu vynikající věc a s ničím lepším jsem se na plíseň nesetkal. A kdybych to tušil dřív, asi bych se rozhodl jej nanést na zdi dříve, jako prevenci. A to i dovnitř. A pokud už teď i vy víte, že je váš dům náchylný na tvorbu plísně – neváhejte a nechejte si ten nátěr nanést jako prevenci.

Ono…

Ono ne nadarmo se říká, že prevence je skutečně tím nejlepším řešení a je to prost pravda, i když to většina z nás nechce slyšet, zvlášť když už je problém na světě. Ale je to tak. Navíc samotné nanesení nátěru LSG je finančně mnohem méně náročné než samotné odstraňování plísní. A lidi z A SERVISU jsou skutečně spolehlivý. Jsou to zkušení specialisté a na nikoho jiného už se nikdy obracet nebudu.

Protože odvedli vynikající práci a svou odbornost prokazovali v každém postupu jejich práce. Na místo napadené plísní aplikovali běžný desinfekční prostředek. Po odstranění nečistot a biotického napadení potom aplikovali nátěr proti plísním přímo na stávající povrchy, které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas. Po zaschnutí vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření.

LSG…

LSG je aplikovatelný na vápenocementové omítky, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály. LSG nátěr proti plísním lze aplikovat ve vnitřních i vnějších prostorách. A proto jsem se rozhodl dát ten nátěr i dovnitř, u bazénu se přece jen drží vlhkost, a takto máme jistotu, že s tím nebudou žádné problémy.

Pokud chcete vědět více, podívejte se na internetové stránky Čištění fasády Pardubice. Určitě si mezi jejich úklidovými službami vyberete. A realizují je nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku.

 

Spolehněte se na nás

Potřebujete vyčistit fasádu a nevíte si s tím rady? Tak se vám vůbec nedivíme, protože my jsme taky vůbec nevěděli co s tím.Ono se totiž o něco takového postarat není vůbec ale vůbec jednoduché. A dokonce byste si mohli fasádu i poškodit, když nevíte, jak přesně se toho zbavit. A proto je lepší se obrátit na někoho, kdo už si s tím umí poradit. A mluvím o úklidové firmě, která nabízí službu odstraňování plísně, která zahrnuje kompletní servis v odstranění plísní, řas, hub, sanitrů, výkvětů a jiných mikroorganismů z jakéhokoli povrchu.

A dokážou to díky jejich skvělému nátěru LSG. Je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu, kdy stačí opravdu kratičký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem a ten hned způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení.

Takže…

Takže na povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky vůbec žádnou šanci přežít. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. Životnost nátěru se totiž pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let, takže vám vydrží dlouho, nemusíte se bát, že by mělo jít o nějakou krátkodobou investici. Od té doby, co se nám postarali o fasádu našeho kočičího útulku, je budova opravdu v pořádku.

Teda co se plísní a ostatních mikroorganismů týče. My sami jsme předtím fakt nevěděli co s tím. Sice jsme se snažili to vyčistit prvně sami, jenže nám to prostě nešlo a nechtěli jsme zajít dál, abychom zeď právě třeba neponičili. To by pak bylo finančně ještě horší. A tato firma a jejich nátěr zařídil, že je fasáda opět v perfektním stavu a chráněná.

Opravdu…

Opravdu jsme s Čištění zateplené fasády Hradec Králové i a s tím nátěrem byli moc spokojení. Takže je to perfektní věc pro vaši fasádu. Proto je opravdu moc doporučujeme. Jen vás přece jen musíme před něčím varovat, a to před cenou jejich služeb. Je totiž pravda, že tato firma nepatří k zrovna k těch nejlevnějším. Ale zase rozhodně patří k těm nejlepším. Používají drahou techniku a kosmetiku a všechno, a u toho člověk nemůže počítat s tím, že to bude zrovna za pusinku.

Ta cena těch samotných produktů se musí promítnout i do ceny služby. Navíc si připočtěte tu fyzickou práci a všechno, a pak se dostaneme na sumu, která tomu prostě odpovídá. Ale i tak se rozhodně vyplatí do toho investovat, protože z hlediska poměru cena výkon je ta služba stále za velmi rozumnou cenu. Pro více informací se podívejte na jejich internetové stránky. Určitě tam najdete vše, co byste mohli potřebovat. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

 

Nepřeceňujte zbytečné své síly

Pracuji v prodejně se zdravotnickými potřebami a nedávno jsme měli problémy s naší fasádou. Kdyby byla jen špinavá, tak by to zas až tak velká potíž nebyla, jenže se na í udělala dokonce i plíseň. A to už pro nás opravdu znamenalo velký problém, o který muselo být postaráno. Muselo se to vyčistit, ale protože mi bylo jasné, že se o to nepostarám sám, a ani úklidový tým to nezvládne, bylo potřeba na to sehnat nějaké specialisty. A tak jsem se obrátil na úklidovou firmu. Doporučil mi ji jedni kamarádi, ale i předtím jsem si raději ověřil jejich reference na internetu.

A byli jen pozitivní. A když jsem si je najal, tak jsem sám viděl proč. Naše fasáda je totiž opět v perfektním stavu. A rozhodl jsem se o ní více rozepsat, protože jsem s nimi byl moc spokojený. A taky určitě nejsem sám, kdo kdy měl tento problém. Firma používá revoluční nátěr LSG – nátěr proti plísním, který dokáže vaši fasádu ochránit. LSG funguje na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu.

To znamená…

To znamená, že stačí chvilička a buněčné stěny s takto ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Jinými slovy, vytváří pro plísně a ostatní bakterie nesnesitelné prostředí. A perfektní je, že tento nátěr je pro buňky vyšších organismů 100% bezpečný, takže se nemusíte bát, že by vám mohl nějak uškodit. To z něj tvoří i ideální nátěr do interiéru, pokud se bojíte, že by se vám plíseň mohla udělat i tam.

Životnost nátěru se pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy čtyři až šest let. Naše zeď je od té doby v pořádku, a když jsme zjistili, jak snadno může plíseň vznikat, ošetřili jsme jím i vnitřek naší prodejny. Protože jsme se sami přesvědčili, že prevence je opravdu tím nejlepším řešením.

A skvělé…

A skvělé je, že tato firma nabízí i celou řadu dalších úklidových služeb, ke kterým patří i čištění koberců a podlah, mytí oken a výloh a odstraňování graffiti. A realizují je nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Takže je vidět, že Čištění fasády Ústí nad Labem mají opravdu široké pole působnosti.

Jen vás musím varovat před cenou jejich služeb. Je pravda, že nejsou nejlevnější, ale rozhodně se to toho vyplatí investovat. Výsledky jejich práce jsou totiž dlouhodobé. A když vezmete v úvahu, jakou kosmetiku a techniku používají, tak nemůžete očekávat, že to bude úplně nejlevnější. Cena je ale stále rozumná. Takže i přesto je všem vřele doporučuji. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

 

Pro jednou jsme to museli vyzkoušet

Protože čištění fasád není rozhodně žádná legrace a rozhodně není řešením ji pouze přemalovat, protože tak všechny bakterie a hlavně plísně ve fasádě zůstanou, a pak by to byl akorát větší problém. A to dokonce takový, že by to mohlo vaši fasádu skutečně vážně poškodit. Proto je lepší ji pořádně řádně vyčistit. V tomto případě je nejlepší obrátit se na profesionály. Protože vyčistit toto vlastními silami taky není zrovna rozumný nápad. A to z toho důvodu, že většina z nás neví jak na to, přiznejme si to. Proto je lepší se obrátit na profesionály. A těmi profesionály jsou zaměstnanci z Mytí prosklených fasád Brno.

Na všech zateplených fasádách se většinou po šesti letech objevují na severních a západních stranách fleky mapy černých plísní, které vypadají jako nečistoty a usazený prach. A většinou po deseti letech se plíseň udělá prakticky každému. A my naši budovu s kancelářemi nechali před pár lety zateplit. A nijak ji neochránili žádným nátěrem a jak to dopadlo. Na několika místech byla plíseň.. Pro řešení problému, jak se těchto nežádoucích nečistot zbavit, je revoluční nátěr LSG – nátěr proti plísním, který napadené zdi tohoto problému zaručeně zbaví.

LSG…

LSG funguje na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG se nemohou plísně, bakterie, houby ani kvasinky vytvořit. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný, takže je to prostě ideální věc, jak vaši fasádu ochránit.

Životnost nátěru se pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. A díky tomuto nátěru a práci zaměstnanců z této firmy máme od plísní pokoj. Černou plíseň nejprve očistili velmi účinným dezinfekčním prostředkem, díky kterému byla naše fasáda opět čistá.

A aby…

A aby se tam plíseň už znova neobjevila. Protože by pouhé samotné vyčistění bez nějaké další prevence nebylo řešením, nanesli na fasádu protiplísňový nátěr LSG. A díky tomu už máme skutečně klid. A když jsme viděli, co všechno plíseň obnáší, rozhodli jsme se si ten nátěr dát i do interiéru naší budovy.

Takto máme totiž jistotu, že několik let problémy s plísněmi opravdu nebudeme muset řešit. Pro více informací o službách této firmy vám doporučuji, abyste se podívali na jejich webové stránky, protože nabízí celou řadu dalších úklidových služeb a určitě budou stejné kvality. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Dlouho jsme na to upozorňovali

Ve firmě nabízí svým zákazníkům celou řadu úklidových služeb jako je například čištění koberců, podlah, odstranění starého vosku z podlahy a nanesení nové ochranné polymerové vrstvy, strojové čištění čalounění. A je toho i mnoho dalšího. Realizují i denní a pravidelné úklidy domácností, prostorů ve firmách, zkrátka v jakémkoli prostoru, ve kterém je to potřeba. Provádí také čištění, leštění, mytí oken, mytí výloh a prosklených ploch, a ani práce ve výškách pro ně není problém. Takže pokud potřebujete umýt okna ve dvanáctém patře, není to žádný problém.

Po dohodě čistí i žaluzie, lamely, rolety, a markýzy. Odstraňují nedovolené polepy, reklamní polepy, ochranné fólie, samolepky, banery ze všech prosklených ploch. A já bych chtěl všem doporučit jejich službu čištění fasád. Pracuji v jedné projekční firmě jako asistent a už delší dobu mě někteří architekti upozorňovali na to, že fasáda je už na tom zle. A byla to pravda. Tak jsem o tom informovala vedení a to rozhodlo, že na to uvolní peníze, a tak najdu někoho, kdo by se o to postaral.

A tak…

A tak jsem zavolal Mytí fasády Praha. A dozvěděl jsem se od nich i řadu užitečných informací, o které bych se rád podělil. Například že problém tvorby plísní na zateplených fasádách spočívá v tom, že na polystyrénu je na mřížce a lepidle jemně strukturovaná omítka cca 2,5 milimetrů, Vlhkost nemá kudy odcházet, a tak se vytváří ideální prostředí pro vznik plísní. Navíc na severní, či západní straně nikdy nesvítí tolik slunce.

Tato vlhkost vytvořená na těchto stranách fasády se tedy nemůže přirozeně vsakovat do hloubky, tak jako i klasické omítky, která má cca 2-3 centimetry a ještě je pod ní materiál  – třeba tvárnice, cihly, siporex, a další, který si umí vlhkost nasát, a potom ji v příznivých podmínkách vydýchat. Ale samozřejmě jako každý problém i tento má řešení. A řešením na tyto problémy se nazývá nátěr LSG.

Je…

Je založen na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu, kdy stačí krátký kontakt, kter způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky vůbec žádnou šanci přežít.

A je naprosto neškodný pro lidi zvířata a tak podobně, takže je bezpečný. Životnost nátěru se pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. V další omezené míře bude fungovat cca do 10 let. Záruku tato firma garantuje až 2 roky. Takže pokud si nevíte rady s vaší fasádou, doporučuji vám zavolat této firmě. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Pro čistotu se nemusíte dřít

Naše hromadná městská doprava zahrnuje i lodní dopravu, a protože už bylo po sezóně, bylo potřeba lodě tzv. zazimovat. A tak jsme je chtěli pořádně uklidit, ale podlahy se nám nepodařilo vyčistit tak, jak se si představovali. A znovu jsme se do toho pouštět, nechtěli, už tak to bylo opravdu hodně práce a bylo by to ještě více. Zkrátka nedisponujeme takovými prostředky, aby to bylo opravdu hezky čisté. Tak jsme si řekli, že si na to najmeme úklidovou firmu. Přece jenom za roky své existence si ta podlaha pořádné vyčištění zasloužila.

Ale neměli jsme se žádnou zkušenosti, tak bylo potřeba se podívat na internet. A našli jsme tam úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o.  Ještě než jsme jim zavolali, jsme si jejich kvalitu ověřili na internetu. Měla na diskusních fórech vynikající hodnocení, všude to byla jen samá pozitivní recenze. Tak jsme měli jistotu, že nám bude nabídnuta dobrá kvalita. Přece jenom to měla být velká investice. Tak jsme si chtěli být jistí, že to k něčemu bude. Kontaktovali jsme proto zaměstnance a domluvili si s nimi termín čištění.

Zaměstnanci…

Zaměstnanci působili hodně odborně a profesionálně. Takže se mi docela ulevilo a měl jsem jistotu, že chvála na internetu byla opodstatněná. A po této zkušenosti musím říct, že firma odvádí vážně skvělou práci. Na čištění měli takový velký kotoučový stroj, který dokázal z podlahy dostat veškerou špínu a jeho štětiny byly zároveň i šetrné. Takže nedošlo k poškrábání podlahy. Byla jako nová, krásně lesklá.

Nechali jsme si je od nich i navoskovat, aby vydržela čistá déle a další výhodou tohoto vosku je i protiskluzový efekt, což se na lodi hodí, když to někdy houpe. Někdy se tak může ostatním podlaha zdát nestabilní. Od zaměstnanců jsem se dále dozvěděl, že tyto kotoučové stroje se používají mimo jiné i na čištění linolea, plavoucí podlahy i dlažbu. Tímto bych chtěl všem jejich čištění podlah doporučit.

Protože…

Protože odvedli opravdu skvělou práci a já i žena si je nemůžeme vynachválit a moc jim za jejich práci děkujeme. Zaměstnanci byli navíc velice milí, velice dobře se nám s nimi pracovalo. Odstranění šmouh z podlah Brno mají příjemné a profesionální vystupování, snaží se vám ve všem vyjít vstříc a domluva s nimi je naprosto bezproblémová.

Nemusíte se bát, že by došlo k přesouvání termínu nebo k nějakým dalším nedorozuměním. Proto je všem vřele doporučujeme. Své služby realizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku, takže je vidět, že má firma skutečně široké pole působnosti. Pro více informací o jejich službách se podívejte na jejich webové stránky. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

 

Slyšeli jste o zázraku jménem strojové čištění?

Spousta lidí se mylně domnívá, že když si lidé pořídí podlahy, není s nimi ve srovnání s koberci žádná práce. Ale není tomu tak, i o ni je třeba řádně pečovat, i když to zahrnuje o něco méně práce než udržování koberců. Je potřeba dodržovat určité zásady. A jednou z nich je nečistit je levnými přípravky nebo metodami, pokud si je nechcete zničit. Podlahy jsou totiž náchylné na poškrábání. Takže pokud je budete drhnout obyčejným kartáčem, tak vám to nepřinese takové výsledky, jaké byste asi chtěli.

Je na to potřeba skutečně odborné a kvalitní technologie a zkušenosti pracovníků, abyste dosáhli opravdu krásně čisté podlahy a nijak ji nepoškodili. Naší poslední zakázkou bylo čištění podlah v pobočce jedné komerční banky, kde si s tím sami už nedokázali poradit. A není se čemu divit, protože oni právě nedisponují těmi prostředky, které jsou na to třeba. V naší firmě k hloubkovému čištění podlah používáme zásaditou chemii.

Čištění…

Čištění litých podlah Brno v některých případech používá kyselou chemii, ale to jen při čištění podlah po stavebních činnostech a rekonstrukcích, protože kyselá chemie je velmi agresivní. Ale za to zase dokonale odstraní z povrchu podlah veškeré vápenaté a cementové závoje, zbytky stavebních nečistot a povlaků. Pro jiné čištění ji nelze použít a nedá se použít ani při čištění po stavebních pracích v případě přírodních a kamenných podlah. Protože v těchto případech je zapotřebí šetrného materiálu. Což je právě chemie zásaditá.

A to samé platí i o způsobu čištění, je potřeba na to speciálních kartáčů, které v obchodě opravdu neseženete. Po čištění podlah je vždy dobré je zakonzervovat nanesením flotace, což je průmyslový polymer, jednoduše řečeno voskování podlahy. Proto to vždy našim zákazníkům doporučujeme. Tímto způsobem se zajistí, že již nedojde k hlubšímu znečištění dřevěné podlahy. Na podlahu dáváme převážně pololesklý vosk, tento vosk máme dlouhodobě osvědčený a máme s ním výborné zkušenosti.

Vosk…

Vosk zajistí podlaze pružnost, elasticitu, protiskluzový efekt. Díky tomu vaše podlaha nebude jen dlouho čistá a krásná. Ale je díky protiskluzovému efektu vytváří bezpečnější prostředí a snižuje hrozbu uklouznutí. Takže nejenom že zajistí dlouhodobější krásný vzhled vašich podlah, ale napomáhá i vašemu bezpečí.

Jsme rádi, že kolektiv banky byl s naší prací spokojen a stali se našimi pravidelnými zákazníky. K našim službám dále patří i čištění koberců, odstraňování plísní a graffiti a mytí oken a výloh, a to i ve výškách. A realizujeme je nejen po České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Skvělý lesk na první pohled

I když jsou podlahy praktičtější než koberce z hlediska jejich udržování, tak i tak je potřeba jim věnovat pozornost a pečovat o ně. Pokud si myslíte, že na to stačí běžný čisticí prostředek a kartáč, tak tomu tak bohužel není. Naopak si tak můžete práci dokonce přidělat. Podlahy jsou totiž náchylné na poškrábání, takže pokud je budete drhnout ledabylým kartáčem, nemůže to dobře dopadnout. Naší poslední zakázkou bylo čištění podlah ve zverimexu.

Nejdříve se to snažili vyčistit sami, ale bohužel se jim to nepovedlo podle jejich představ. A protože si jejich vedoucí uvědomovala, že to tak nemůže zůstat, tak kontaktovala nás. A náš kotoučový stroj a chemie si s tím dokázali poradit. Protože šlo o čištění běžných nečistot a obnovení vzhledu podlahy, veškeré nečistoty pustili už při použití první chemie. Pro podlahu je důležité, aby chemie byla co nejšetrnější a splnila požadovaný cíl.

Naše…

Naše úklidová firma k hloubkovému čištění podlah používá vždy zásaditou chemii. V některých případech používáme kyselou chemii, ale to jen při čištění podlah po stavebních činnostech a rekonstrukcích, protože kyselá chemie je velmi agresivní. Ale za to zase dokonale odstraní z povrchu podlah veškeré vápenaté a cementové závoje, zbytky stavebních nečistot a povlaků. Pro jiné čištění ji nelze použít a nedá se použít ani při čištění po stavebních pracích v případě přírodních a kamenných podlah.

Protože v těchto případech je zapotřebí šetrného materiálu. Což je právě chemie zásaditá. Použití kyselé chemie při čištění ne tolik závažných nečistot by totiž mohla podlahu poškodit. Po čištění podlah je vždy dobré je zakonzervovat nanesením flotace, což je průmyslový polymer, jednoduše řečeno voskování podlahy. Proto to vždy našim zákazníkům doporučujeme. Tímto způsobem se zajistí, že již nedojde k hlubšímu znečištění dřevěné podlahy.

Na podlahu…

Na podlahu dáváme převážně pololesklý vosk, tento vosk máme dlouhodobě osvědčený a máme s ním výborné zkušenosti. Vosk musíme do podlahy vetřít dvakrát až třikrát, tak aby se vytvořila kompaktní vrstva, která zajistí podlaze pružnost, elasticitu, protiskluzový efekt. Díky tomu vaše podlaha nebude jen dlouho čistá a krásná.

Ale je díky protiskluzovému efektu vytváří bezpečnější prostředí a snižuje hrozbu uklouznutí. To se zalíbilo i zákazníkům Praha čištění litých podlah, tak si jej na podlahy nechali nanést. Byli s naší prací spokojení a my byli rádi, že jsme dokázali podlahy vyčistit podle jejich představ a očekávání. Protože spokojený zákazník je ta nejlepší reklama. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Jednička v boji s nehezkými graffiti. Vyzkoušejte i vy

Přes jeden víkend se nám na základní škole na dvou stěnách vyřádil nějaký gang sprejerů. Posprejovali nám stěny opravdu řádně, samými černými barvami. nemělo to hlavu ani patu, byly to samé klikyháky a nesrozumitelná slova. Museli jsme ale hnedka graffiti odstranit. Jednak je to nevýchovné pro děti a jednak k nám na týden měla přijet jedna škola ze zahraničí. No, co by si asi pomysleli, kdyby něco takového na naší škole viděli. Naštěstí jsme ale věděli, na koho se obrátíme a ani vteřinu jsme nepochybovali.

Už několik let máme velmi dobré vztahy a zkušenosti s Plísně na fasádě Hradec Králové. Každý rok nám čistí podlahu v tělocvičně a my jsme s nimi každý rok vždy spokojení. Chválíme je, kde můžeme. A také víme, že se zabývají čištěním fasád, takže jsme jim hnedka zavolali. Paní po telefonu byla jako vždy milá domluvila nám termín bez problémů. Za dva dny už jsme měli před školou pracovníky.

Mysleli…

Mysleli jsme, že budou na fasádě pracovat několik dní, ale za jeden den bylo vše hotovo a nikdo by nepoznal, že se na fasádě vyskytovaly graffiti. Tým postupuje vždy tak, že se graffiti zeslabí co nejvíce a přetřou danou fasádní barvou. Firma říkala, že není vhodné, aby se s graffiti nic nedělalo a aby se to hned zatřelo barvou.

Pak totiž graffiti prostupuje a rozhodně to není hezké. Nechali jsem si fasádu hned natřít antigraffiti nátěrem, protože ten zajistí, že následné odstranění graffiti bude 100 % výsledkem a nebude potřeba natírat fasádu barvou jako nyní. Kdyby se náhodou něco podobného opakovalo, tak víme, že si se sprejem poradíme snadno a rychle. Stěny, které totiž nemají tento nátěr, se velmi špatně čistí.

Úspěšnost…

Úspěšnost odstranění se proto v takových případech pohybuje okolo 60 až 90 procent. Firma pracovala svižně , ale zároveň také pečlivě jako vždy, když nám čistí podlahu. Ani o nic nebylo vědět. Když odjeli, nedokázali jsme ani určit, kde se graffiti nacházely. Prostě prvotřídní práce.

Proto jsme se rozhodli, že napíšeme naši zkušenost i na internet, aby o skvělé práci firmy vědělo co nejvíce lidí. Oni si to vážně zaslouží. Nikdy s nimi nebyl problém, vždy dojedou na čas a splní, co slíbí. Nejsou to jen plané sliby, jak tomu u mnohých firem bývá. Oni jsou vážně výteční. Jejich práci, přístup i prostředky musíme hodnotit na jedničku! A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Strojové čištění podlah dokáže zázraky

V tomto našem dalším článku bychom se chtěli detailněji zmínit o naše čištění podlah, protože po něm začíná být čím dál větší poptávka, tak aby zákazníci věděli, jak naše čištění podlah realizujeme. Naše úklidová firma se zaměřuje na strojové čištění podlah. K úspěšnému mytí betonové podlahy používáme kotoučový stroj, který zajistí detailní a hloubkové vyčištění. Postupujeme následujícím způsobem, podlahu nejdříve kvalitně vydrhneme pomocí velmi účinné čistící chemie. Jakmile byl povrch důkladně vykartáčován, následuje odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami.

Poté podlahu ještě jednou namočíme čistou vodou. Aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a necháme doschnout. Kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využíváme, je jediným přístrojem, který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy. Tento jednokotoučový stroj o váze 50 kg s přítlakem na kotouč s průměrem cca 45 cm, využíváme k čištění podlah, jako jsou dlažby, linolea, marmolea, plovoucích podlah, betonových podlah, litých podlah nebo kameninových podlah.

Po důkladném…

Po důkladném vyčištění podlahy strojovým mytím je důležité podlahu ošetřit polymerovým voskem tzv. fluatační nátěr. Voskování podlah je vhodné na linoleum, marmoleum, lakované parkety a další druhy měkkých pevných podlah. Díky voskování podlah nejen lépe vypadá, ale také déle vydrží a získá protiskluzový povrch. Dobře udržovaná podlaha zkrátka dokáže zlepšit celkový dojem z interiéru.

Polymerový vosk nanášíme ve dvou a třech vrstvách. Aby vznikl jednolitý povrch, který zabrání nečistotám, aby se nedostaly hluboko do struktury podlahy a nepoškodily ji. Na každý typ povrchu se hodí jiný vosk a naši odborní pracovníci vždy zvolí vyhovující vosk na ošetřovanou podlahu. K voskování podlah používáme vysoce kvalitní vosky, které zajistí, že Vaše podlaha bude vypadat dobře ještě dlouho po jejím ošetření.

Četnost…

Četnost voskování podlahy velmi záleží na umístění a namáhavosti podlahy. Na podlahu dáváme převážně vosk, který je v pololesku nebo matu. Zanedbat voskování podlahy se nevyplatí. Kompletní rekonstrukce zanedbané podlahy totiž může sahat do částky, za kterou byste si pořídili podlahu novou. Voskování podlah doporučujeme vždy po strojovém vyčištění.

Výhodou vosku – polymeru je, že na podlahách nejsou vidět tolik stopy, má mírný proti-skluz a především se díky němu podlaha lépe udržuje. Další velkou výhodou nanesení polymeru na podlahu je ta, že velmi výrazně prodlouží životnost vašich podlah. Naší poslední zakázkou bylo čištění podlah v jedné soukromé oční klinice. Jejich úklidový tým už na to nestačil, tak se obrátili na nás. A my se už o vše bez problému postarali. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

I vaše podlaha může být jako nová

V naší firmě svým zákazníkům nabízíme řadu úklidových služeb jako je například čištění podlah, odstranění starého vosku (polymeru) z podlahy a nanesení nové ochranné polymerové vrstvy, čistění koberců, strojové čištění čalounění. Realizujeme denní a pravidelné úklidy domácností, kanceláří, rezidencí či firem. Dále také zajišťujeme i po stavební úklid či úklidové výškové práce. Provádíme také čištění, leštění, mytí oken, mytí výloh a prosklených ploch, a to i ve výškách.

Po dohodě čistíme žaluzie, lamely, rolety, a markýzy. Odstraňujeme nedovolené polepy, reklamní polepy, ochranné fólie, samolepky, banery ze všech prosklených ploch. V tomto článku bychom se chtěli zaměřit na naše hloubkové strojové čištění podlah. K úspěšnému strojovému čištění podlah používáme kotoučový stroj, díky kterému dosahujeme skutečně hloubkového čištění. Postupujeme následujícím způsobem, podlahu nejdříve kvalitně vydrhneme pomocí velmi účinné čistící chemie.

Jakmile…

Jakmile byl povrch důkladně vykartáčován, následuje odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Poté podlahu ještě jednou namočíme čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a necháme doschnout. Kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využíváme, je jediným přístrojem, který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy.

Tento jednokotoučový stroj využíváme k čištění podlah, jako jsou dlažby, linolea, marmolea, plovoucích podlah, betonových podlah, litých podlah nebo kameninových podlah. Našich výsledků však nedosahujeme pouze díky nejlepší dostupné technologii. Ale i díky tvrdé práci a profesionalitě našich zaměstnanců. Kteří jsou všichni řádně proškoleni a jsou špičkami ve svém oboru. Brigádníky v naší firmě nezaměstnáváme.

Snažíme…

Snažíme se, aby naši zákazníci byli maximálně spokojeni. Jednou z našich posledních zakázek bylo čištění linolea v domácnosti, kde si s tím už sami nedokázali poradit a tak se rozhodli využít našich služeb. A my jsme se o vše postarali podle výše popsaného postup. Poté jsme nanesli i vosk, aby podlaha vydržela déle čistá a získala i protiskluzový efekt, který starší paní velmi ocenila.

Byla z našeho čištění opravdu nadšená a říkala, že se na nás určitě neobracela na posledy. Což nás samozřejmě těší, protože neexistuje lepší reklama než spokojený zákazník. Pro více informací o našich službách se podívejte na naše internetové stránky. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

I vaše podlaha může zářit čistotou

Pracuji jako trenérka volejbalu a už delší dobu jsem si všímala, že podlaha v naší tréninkové hale už na tom není úplně slavně. To že na ní byly šmouhy od podrážek a tak podobně by nebylo úplně to nejhorší, ale to že podlaha podkluzovala, to byl už opravdu problém. Takže s tím bylo potřeba něco udělat, abychom omezili možnost nějakých budoucích úrazů a tak podobně. Ono pak stačí jeden blbý výpad nebo skok a takový úraz potom máte hned. A proč to zbytečně riskovat. Tak jsme si řekli, že bychom si na to mohli najmout nějakou úklidovou firmu.

A tak jsme o tom diskutovali a jeden z kolegů řekl, že má perfektní zkušenost s úklidovou firmou. Ale i tak jsme si nejdříve pořádně ověřili jejich reference, abychom měli jistotu, že to dobře dopadne, a že se nebude jednat o zbytečnou investici.  Ale byla na ně na internetu samá dobrá recenze, tak jsme se shodli, že je to určitě dobrý nápad. Tak jsme je kontaktovali a domluvili jsme s nimi na termínu a všech ostatních věcech, které bylo třeba domluvit a vyřešit.

Zaměstnanci…

Zaměstnanci přijeli se speciálním kartáčovitým strojem. S nímž podlahu dlouho pečlivě drhli. Na čištění použili speciální chemii, která krásně provoněla celou tělocvičnu a z výsledku jsme byli všichni nadšení. Podlaha nebyla jen dokonale vyčištěná, ona skutečně působila, jako bychom ji měli teprve pár měsíců. Poté nám nabídli pravidelné čištění. Což jsme po tom, co jsme viděli, jak skvělou práci odvedli, prostě nemohli odmítnout.

Na podlahu také nanesli vosk, díky kterému podlaha vydrží čistá déle. Ale hlavně má ten protiskluzový efekt, a o to nám šlo úplně nejvíc. Podlaha je díky tomu bezpečná a hraje se nám o moc lépe. Zaměstnanci byli navíc velmi milí a profesionální a domluva s nimi byla skutečně bez jediného problému. My s touto zkušeností můžeme všem tuto firmu jedině doporučit. I cena byla přijatelná, vzhledem k tomu, že podlahu dokázali uvést do tak perfektního stavu a stihli to i za velmi krátký čas.

Rozhodně…

Rozhodně jsme se na ně neobrátili naposledy. Protože jsme s nimi byli opravdu moc spokojení. A nabízí i celou řadu dalších služeb, ke kterým patří i čištění lité stěrky, mytí oken a výloh a odstraňování plísní a graffiti.

A skvělé je, že služby nenabízí jen po celé České republice. Ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Pro více informací se tedy podívejte na jejich internetové stránky, protože tam určitě najdete všechno, co byste mohli potřebovat. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

 

I vaše podlaha může být dokonale vyčištěná

S podlahami je sice méně práce než s koberci, ale díky tomu mají někteří lidé tendenci čištění podlah velmi zanedbávat. Proto jsme se rozhodli v tomto článku více věnovat mytí betonové podlahy, aby lidé věděli, jak si udržet podlahu stále čistou. Rozhodně není dobré ji čistit obyčejnými kartáči.  Nekvalitní štětiny by totiž mohli podlahy poškrábat a poničit. Podlahy jsou totiž náchylné na poškrábání, takže pokud je budete drhnout ledabylým kartáčem, nemůže to dobře dopadnout.

Naposledy jsme čistili podlahy v domácnosti, kde se klientky snažily vyrobit domácí mýdlo, ale hrnec s hmotou se jim vyklopil na zem. Snažili se to vyčistit, ale nepodařilo se jim to. A proto vyhledaly našich pomoc. Naše úklidová firma k hloubkovému čištění podlah používá vždy zásaditou chemii. V některých případech používáme kyselou chemii, ale to jen při čištění podlah po stavebních činnostech a rekonstrukcích, protože kyselá chemie je velmi agresivní.

Ale…

Ale za to zase dokonale odstraní z povrchu podlah veškeré vápenaté a cementové závoje, zbytky stavebních nečistot a povlaků. Pro jiné čištění ji nelze použít a nedá se použít ani při čištění po stavebních pracích v případě přírodních a kamenných podlah, protože v těchto případech je zapotřebí šetrného materiálu, což je právě chemie zásaditá. Použití kyselé chemie při čištění ne tolik závažných nečistot by totiž mohla podlahu poškodit.

Po čištění podlah je vždy dobré je zakonzervovat nanesením fluatace, což je průmyslový polymer, jednoduše řečeno voskování podlahy. Proto to vždy našim zákazníkům doporučujeme. Tímto způsobem se zajistí, že již nedojde k hlubšímu znečištění dřevěné podlahy.

Na podlahu…

Na podlahu dáváme převážně pololesklý vosk, tento vosk máme dlouhodobě osvědčený a máme s ním výborné zkušenosti. Vosk musíme do podlahy vetřít dvakrát až třikrát, tak aby se vytvořila kompaktní vrstva, která zajistí podlaze pružnost, elasticitu, protiskluzový efekt. Díky tomu vaše podlaha nebude jen dlouho čistá a krásná. Ale je díky protiskluzovému efektu vytváří bezpečnější prostředí a snižuje hrozbu uklouznutí.

Jsme rádi, že slečny byly s naší prací spokojené, protože není pro firmu lepší vizitka než spokojený zákazník. Takže pokud poptáváte kvalitní čištění podlah, neváhejte a kontaktujte nás. Naše služby navíc realizujeme nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Takže za vámi dojedeme opravdu kamkoli, kam budete potřebovat. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

 

Díky impregnaci bude vaše podlaha dlouho čistá

S manželem bydlíme ve velkém domě a jsme oba dva docela hodně pracovně vytížení a v poslední době se nám zdálo, že podlahu opravdu není opravdu nejlepším stavu. Tak jsme si na to jeden víkend vyhradili čas a řekli jsme si, že ji pořádně vyčistíme, ale moc dobře to nedopadlo. Na to, jak jsme se snažili, tak ta podlaha nevypadala nejlíp. Tak jsme si řekli, že bude nejlepší se obrátit na nějakou úklidovou firmu.

Takže jsme začali hledat na internetu úklidovou firmu, která by se o to postarala.  A po přečtení mnoha recenzí jsme se rozhodli obrátit na úklidovou firmu, protože měla opravdu ty nejlepší recenze. Samá kladná, lidi je opravdu vychvalovali. Bez delšího rozmýšlení jsme je kontaktovali a domluvili se na termínu. Pracovníci firmy dojeli v danou hodinu a pustili se do práce. Musím uznat, že podlaha najednou prokoukla a byla opravdu krásná.

Podlahu…

Podlahu nejdříve kvalitně vydrhli pomocí velmi účinné čistící chemie. Jakmile byl povrch důkladně vykartáčován, následovalo odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Poté podlahu ještě jednou namočili čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a nechali ji doschnout.

Dále jsme se od nich dozvěděli, že kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využívají, je jediným přístrojem. Který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy. Tento jednokotoučový stroj o váze 50 kg s přítlakem na kotouč s průměrem cca 45 cm, využívají k čištění podlah, jako jsou dlažby, linolea, marmolea, plovoucích podlah, betonových podlah, litých podlah nebo kameninových podlah.

Bylo…

Bylo na nich i vidět, že pracovníci jsou řádně proškoleni a profesionálové. Kteří ke své práci používají vždy kvalitní přípravky a pomůcky. Také nám bylo doporučeno, abychom ji nechali čistit takto důkladně alespoň jednou za rok. Příště se jim ozveme znovu. Protože jsme s jejich službou byli velice spokojeni a nemáme tak potřebu obracet se na někoho jiného. Protože u nich máme do budoucna záruku dobrého výsledku.

Navíc zaměstnanci byli velmi milí, zdařilí a profesionální. Což se mi už dlouho nestalo, že bych narazila na firmu, která má jak příjemné pracovníky, tak odvádí i kvalitní Umývání betonových podlah, a to za podle mě slušné peníze, které se určitě vyplatí investovat. Pokud chcete vědět více, podívejte se na jejich internetové stránky. Určitě tam najdete vše, co byste mohli potřebovat. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

I vaše podlaha může být jako nová. A to díky nám

V naší firmě realizujeme celou řadu úklidových služeb a zde bychom se chtěli věnovat našemu čištění podlah. Lidé si myslí, že když si pořídí podlahy, nebudou s ní mít žádné starosti. Je pravda, že na jejich údržbu potřebujete méně péče než s koberci, ale i tak to neznamená, že nepotřebuje žádnou péči. Rozhodně není moudré provádět Mytí dlažby hrubými kartáči nebo nekvalitními prostředky, pokud chcete, aby vám podlaha zůstala co nejdéle zachovalá.

Je na to potřeba skutečně odborné a kvalitní technologie a zkušenosti pracovníků. Abyste dosáhli opravdu krásně čisté podlahy a nijak ji nepoškodili. Naší poslední zakázkou bylo čištění podlah v copyservisu, kde si uvědomovali, že podlaha je už na tom špatně, tak se rozhodli využít našich služeb. Podlahu sice umývali každý den, ale i tak se jim na podlaze začaly tvořit šmouhy a tak podobně.

A není…

A není se čemu divit, protože oni právě nedisponují těmi prostředky, které jsou na to třeba. Navíc když se jedná o takové frekventované místo. Proto se raději obrátili na nás. V naší firmě k hloubkovému čištění podlah používáme zásaditou chemii. V některých případech používáme kyselou chemii, ale to jen při čištění podlah po stavebních činnostech a rekonstrukcích, protože kyselá chemie je velmi agresivní.

Ale za to zase dokonale odstraní z povrchu podlah veškeré vápenaté a cementové závoje, zbytky stavebních nečistot a povlaků. Pro jiné čištění ji nelze použít a nedá se použít ani při čištění po stavebních pracích v případě přírodních a kamenných podlah, protože v těchto případech je zapotřebí šetrného materiálu, což je právě chemie zásaditá. A to samé platí i o způsobu čištění, je potřeba na to speciálních kartáčů, které v obchodě opravdu neseženete.

Po čištění…

Po čištění podlah je vždy dobré je zakonzervovat nanesením flotace, což je průmyslový polymer, jednoduše řečeno voskování podlahy. Proto to vždy našim zákazníkům doporučujeme. Tímto způsobem se zajistí, že již nedojde k hlubšímu znečištění dřevěné podlahy. Na podlahu dáváme převážně pololesklý vosk, tento vosk máme dlouhodobě osvědčený a máme s ním výborné zkušenosti. Vosk zajistí podlaze pružnost, elasticitu, protiskluzový efekt.

Díky tomu vaše podlaha nebude jen dlouho čistá a krásná, ale je díky protiskluzovému efektu vytváří bezpečnější prostředí a snižuje hrozbu uklouznutí. Takže nejenom že zajistí dlouhodobější krásný vzhled vašich podlah, ale napomáhá i vašemu bezpečí. Naše služby realizujeme po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Pokud chcete vědět více, tak se podívejte na naše internetové stránky. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Potřebujete vyčistit podlahu?

Dobrý den, řekla jsem si, že napíšu recenzi na úklidovou firmu, od které jsem si nechala vyčistit podlahu. Jsem šéfkuchařkou v jedné korejské restauraci a v poslední době jsem si začala všímat, že podlaha v naší kuchyni už nevypadá nejlíp. A to i přesto, že se samozřejmě pravidelně umývá. Ale samotné pravidelné vytírání asi nebylo dostačující. Takže to chtělo více profesionální péče, pokud jsme chtěli dosáhnout toho, aby vypadaly skutečně čistě a neopotřebovaně.

Takže jsme došli k závěru, že bude nejlepší, když se začneme spoléhat na nějakou úklidovou firmu. Ale žádnou jsem doposud neznala. Takže jsem byla odkázaná na internet, kde jsem prolézala všechno možné. Zanedlouho jsem narazila na úklidovou firmu a zaměřila už jsem se jen na ni. Měla opravdu vynikající recenze a na všech diskusních fórech o nich psali opravdu dobře, z čehož jsem byla nadšená, že mají s někým dobré zkušenosti alespoň lidé na internetu.

Tak…

Tak jsem jim zavolala a vše s nimi domluvila. Čištění litých podlah probíhalo v neděli, kdy máme zavřeno a byla jsem ráda, že nám s tímto termínem vyšli vstříc. A byla jsem s jejich prací opravdu moc spokojená a majitel ještě víc. Podlaha byla jako nová. Dále mi doporučili nechat si podlahu zakonzervovat. Nanesli matný vosk, po kterém podlaha vypadala ještě lépe a výhodou byl i protiskluzový efekt.

Což je pro naši práci v našem oboru velká výhra. Z výsledku jejich práce jsem naprosto nadšená, vše proběhlo tak jak mělo a zaměstnanci byli navíc velmi milý a ochotní. Což je určitě obrovskou výhodou, protože nerada pracuju s někým, kdo je nepříjemný nebo je s nimi horší domluva, i když nabízí dobré služby. Celkově není nic, co bych jim mohla vytknout. Někoho možná zaskočí jejich cena. Ale odvedli fakt vynikající práci. Takže nemám s tím žádný problém.

Dokud…

Dokud jsem s produktem či servisem spokojená, jsem pro to si za to připlatit, navíc po jejich vyčištění zůstala podlaha ve skvělém stavu opravdu dlouho, takže se to ve výsledku vyplatilo i finančně a my s udržováním podlahy máme s kolegy už mnohem méně práce, což je super. Protože máme otevřeno do noci a ještě potom uklízet je opravdu vysilující.

Takže pokud hledáte někoho, kdo by vám opravdu dobře vyčistit podlahu, tak doporučuji tuto firmu. K jejich službám dále patří i čištění koberců, mytí oken a výloh a odstraňování plísní a graffiti. A realizují je nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Takže je vidět, že mají široké pole působnosti.