Archiv autora: Michaela

Mytí okna Praha? Žádné narušení soukromí během mytí!

Čištění okenVěděla jsem, že naše okna umyje jedině firma se specializací na mytí oken ve výškách. Nemohla jsem se ale vyrovnat s myšlenkou, že do našeho soukromí bude zasahovat někdo cizí. Jsem na to dost háklivá. Jenomže na druhou stranu špinavá okna pro mě byla také něčím, s čím jsem se těžko vyrovnávala. Nakonec ve mně zvítězila touha po čistotě. S manželem jsme vybrali firmu, se kterou jsme se domluvili na provedení prací. Poté jsem jen s obavami čekala na ten vpád neznámých lidí do domu.

 

 

 

Profesionální mytí okenLeštění oken

Měla jsem naprosto zcestné představy. Od chvíle, kdy se na prahu našeho domu objevili pánové z firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o. Mytí oken Praha 9, šlo všechno velice hladce. Byli zdvořilí, ani na chvilku jsem se necítila nepříjemně. A především, oni se starali jen o svůj úkol. Ničím se nenechali rozptylovat a soustředili se vyloženě jen na svou práci. Díky tomu ji zvládli velice rychle.

Rychlé, profesionální a přátelské vystupování

Práci ve výšce brali zodpovědně. Byli opatrní, ale nijak je to nezpomalovalo. Bylo znát, že mají své zavedené postupy, kterých se drží a díky kterým mohou pracovat velice efektivně. S profesionální pečlivostí se věnovali zvlášť každému oknu. Práci ale zbytečně neprotahovali. Díky tomuto profesionálnímu přístupu jsme se o dělníky nemusela vůbec bát. Pouze jsem tuto krásnou podívanou sledovala z obýváku.

krásná oknaPráce ve výškáchstřešní okna

Nejprve okna omyli vodou se saponátem. Gumovou stěrkou setřeli vodu, aby mohli dále pracovat nasucho. Suché leštění bylo fyzicky asi nejnáročnější činností, která se ale vyplatila, protože okna vypadala nádherně. Šmouhy jsou pro tuto firmu asi nepřijatelné, protože jsem neobjevila ani jedinou. Až příště A SERVIS zase dorazí, musím se poptat, jak to dělají, že jim na oknech nezůstává žádná zaschlá voda. Mně se pokaždé vytváří taková nepěkná mapa zaschlých kapek. Okna jsou prostě dokonalost sama. Cena je taktéž velmi přijatelná a odpovídá kvalitě odvedené práce. Mytí oken Praha jedině doporučuji.

Kdo mi umyje oknaleštění bez leštidlaŠetrné k oknům

Mytí oken ve výškách nechte na profesionálech a neriskujte zranění

Myjeme oknaMí rodiče nechali ve druhém patře postavit prosklenou lodži. Ovšem nepřemýšleli o praktické stránce tohoto nápadu. Možná kdyby tenkrát tušili, jak nesnadné bude umývání skel lodžie z vnější strany, ještě by si to rozmysleli.

Nestalo se tak, a proto se už dlouhá léta musí pravidelně procházet několika obdobími. Od stádia, kdy se tváří, že jim špinavá skla lodžie nevadí, až ke stádiu, kdy už jsou skla nesnesitelně špinavá. V tomto okamžiku to táta nevydrží a nehledě na riziko se sebere a z žebříku okna umývá. Jenomže je to docela vysoko a žebřík je hodně nestabilní, navíc to tátovo umytí skel taky není žádná výhra. O leštění se nesnaží v žádném případě. Zkouší vyčistit špínu, ať jsou skla alespoň čistá, šmouhy už dávno neřeší.

Zlomená noha za čisté okno nestojí

výškové práce BrnoNedávno se to ale trošku vymklo z rukou. Táta na nestabilní žebřík doplatil. Spadl z něj a zlomil si nohu. Takhle už to dál nešlo. Domluvili jsme se s rodiči, že už skla lodžie z žebříku nikdo umývat nebude. Já jim slíbila, že vyhledám firmu, která bude mít potřebné vybavení a skla zvládne umýt bez zbytečného rizika.

Vybrala jsem českou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. Mytí oken Brno. Rodiče si firmu velice pochvalují. Mají poprvé po tolika letech skla lodžie opravdu čistá a vyleštěná. Firma disponuje mnohým zařízením, ze kterého mají zaměstnanci k oknům ve výškách dobrý přístup. Nejčastěji využívají montážní plošiny, ale u nás použili horolezecké vybavení, protože s plošinou by se k našemu domu nedostali.

Díky jejich skvělé technice leštění na sklech nikdy nezůstávají žádné šmouhy. Precizním leštěním na sucho dosahují perfektních výsledků. S nejlepší na tom je, že všechno můžeme pozorovat z pohodlí domova a nemusíme se bát, že dojde ke zranění. Navíc jsme za ta léta nikdy neměli tak krásně čistá okna, která se navíc ihned znovu nezašpiní. Za vše vděčíme Mytí okna Brno.

Rychlá spolupráceRychlá a bezchybná komunikace

Mytí oken ve výškách i s horolezeckou výbavou zajistí Mytí oken Brno

Pronajali jsme si domek na venkově. Chtěli jsme občas vyrazit z města za čerstvým vzduchem, ale nechtělo se nám pořád vymýšlet nějaké dovolené a výlety. Toužili jsme po klidu, který domek u lesa dopřál.

Bezpečně umytá oknaTěžko přístupná oknaOkna ve výškách

Útrapy francouzského okna

Rychle vyčištěná okna kdekoliChalupa byla klasická s jedinou atypickou zvláštností. V horním patře bylo umístěno francouzské okno s otevíráním ven, přitom ale nebylo kam vyjít, jako kdyby si to někdo na poslední chvíli rozmyslel a nedostavěl terasu.. Jenomže z důvodu otevíratelnosti okna Přípravek na čištění okenpouze směrem ven ho nebylo možné umýt zvenku.

Vzhledem k tomu, že jsme od majitele domu dostali velkou slevu na nájem jen proto, že jsme mu slíbili, že se budeme pečlivě starat o úklid a údržbu domu, museli jsme nějak vyřešit i umytí venkovní strany francouzského okna. Jenomže sami jsme to nedokázali a nemysleli jsme si, že by nějaká úklidová firma byla ochotná za námi z města dojet. Navíc terén před domem neumožňoval přístup žádné plošině, ze které by firma mohla mít k oknu přístup.

Mytí oken v horských podmínkách? Mytí oken Brno zvládne vše!

Čistá oknaProtože nás ale kamarád přesvědčil, že tohle všechno zvládne A SERVIS LIPKA, s.r.o. Mytí oken Brno, zkusili jsme se s ním domluvit. Příjemně nás překvapil už tím, že se nezdráhal kamkoli za námi dojet. Další pozitivum bylo to, že jeho pracovníci myjí okna nejen z montážních plošin, ale mohou pracovat i v horolezeckém vybavení, pro které není terén kolem domu důležitý.

Znělo to až moc dobře, čekali jsme, že přijdou komplikace v podobě špatně umytého skla, ale to jsme se hodně spletli. Kvalita A SERVISU nezná hranic, zaměstnanci okna umyli i vyleštili se stoprocentním výsledkem. Krásněji jsem to nedokázala ani doma. Vážně uvažuju nad tím, jestli si firmu nepozvat i domů.

 

 

Vyčistíme vám oknaMyti okenPohled přes čisté okno