čištění koberců Praha 10 recenze

Profíci na dezinfikování a čištění koberců jsou pánové ze „Strojového čištění koberců Praha“

Na oslavu manželových kulatin jsme pozvali jeho příbuzné, přijel dokonce i jeho bratr, který už delší dobu žije v zahraničí. Moc jsme se na něj těšili, ale trošičku nás vyvedlo z míry, čištění koberců Praha 4 cenakdyž z auta nevystoupil jen on ale i jeho nová přítelkyně se psem. Samozřejmě nás o tom zapomněl dopředu informovat.

S místem nebyla potíž, o to mi nešlo, ale mám alergii na zvířecí srst. A když jsme s nějakým zvířetem delší dobu v místnosti, začnu kýchat a postupně se moje alergie ještě zhoršuje. Také mi vadí pobyt v místnostech, ve kterých se dlouhodobě nějaké zvíře vyskytuje. Proto doma žádné domácí zvíře nemáme.

Švagrově slečně se, naštěstí pro mě ale naneštěstí pro ni, udělalo z toho dlouhého cestování špatně a většinu následujících dní strávila i se svým psem v posteli v pokoji pro hosty. Pes tedy nestihl infikovat naše zbývající pokoje a po skončení jejich návštěvy zase odjel se svými páníčky a já jsem za celou dobu kýchla jen sporadicky.

 

Jenomže do pokoje pro hosty jsem nemohla vstoupit

 

Jenomže do pokoje pro hosty jsem nemohla vstoupit, aniž by se mi začalo těžce dýchat. Manžel vyměnil a vypral ložní prádlo, vytřel podlahu a vysál koberec. Ale alergeny, které mě dráždily, v koberci očividně zůstávaly, protože mi vstupování do pokoje i nadále dělalo problémy.

čištění sedaček, koberců Praha 9Pozvali jsme si A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění sedaček, koberců Praha 9, aby nám koberec vyčistil a dezinfikoval. Mají k tomu účinnou a kvalitní chemii, která nejenže zlikvidovala spolehlivě alergeny, ale vyčistila nám za pomocí rotačních kartáčů koberec tak úžasně, že jsme si firmu později pozvali i na čištění zbylých koberců. Dezinfekci i čištění zvládají dokonale, doporučuji je, kudy chodím. A přeji této skvělé firmě spoustu úspěchů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *