odstraňování graffiti Praha

Profesionálové z „Antigraffiti Praha“ dokáží odstranit graffiti ze všech povrchů

Před několika lety jsme se s manželkou rozhodli, že si postavíme dům. Projekt nám dělal můj dlouholetý kamarád, takže jsme hodně ušetřili. Pozemek, který jsme našli, je krásný pozemek na předměstí. Mohli jsme tedy začít s realizací. Od začátku jsme chtěli, aby náš dům byl co nejlépe zabezpečen před vším, co ho může postihnout, tak, abychom si ho po nastěhování mohli už jenom užívat a nemuseli řešit zbytečnosti. Opatřili jsme si tedy bezpečnostní dveře, zařídili nejmodernější technologie, které udržují náš dům ve stálé teplotě a zároveň perfektně odvětrávají, vybavili ho skvělými technologiemi od podlahy až po půdu a od kuchyně až po koupelnu. Odstraňování graffiti Praha.

Jak máme odstranit graffitiČím se zbavit graffiti

AGO proti graffiti na naší zdi

Posledním krokem byla fasáda domu a zídka…

Posledním krokem byla fasáda domu a zídka, která je součástí plotu. Přesto, že náš pozemek leží na kraji města, kde většinou vandalové tolik nepůsobí, jako v centrech věděli jsme už na začátku, že nechceme nechat nic náhodě. A také se řídíme zásadou, že prevence je vždy levnější, než následné řešení problémů. Jednoduše chci říct, že jsme se rozhodli fasádu našeho domu a i betonový základ plotu opatřit anigraffitovým nátěrem. Zaměstnanci A SERVIS LIPKA s.r.o., odstraňování graffiti Praha, byli velice ochotní a nebyl problém se s nimi domluvit. Vysvětlili nám také, že při odstranění graffiti z povrchů neošetřených antigraffiti nátěrem nebo nástřikem se úspěšnost ošetření pohybuje kolem šedesáti až devadesáti procent. Naopak při odstraňování graffiti z povrchů ošetřených není vůbec žádný problém.

Antigraffitová ochrana jedině od A Servis Lipka, s.r.o.Existuje nějaký nátěr jako prevence proti graffiti?

Pracovníci A SERVISU nanesli několik vrstev protigraffitového nátěru AGO a tím zajistili případné bezproblémové odstranění budoucích malůvek. Důležité bylo také to, že přijeli ještě před začínající zimou, protože nanášení antigraffiti nátěru je proces, při kterém je nutné, aby byla venkovní teplota vyšší, než 10 ºC a použitá technologie tak mohla bez problému a účinně fungovat. Docela překvapený jsem byl, když jsem zjistila, že firma garantuje životnost tohoto opatření po dobu až 6 let. S přístupem zaměstnanců jsme byli velice spokojení a příjemně překvapení.

Kdo nám pomůže se zbavit graffitiNa koho se obrátit s odstraněním graffiti

Nic nebyl problém domluvit a i cena odpovídala množství odvedené práce. Na stránkách A SERVISU jsme si s manželkou našli, že se zabývají i dalšími činnostmi spojenými s úklidem. Po zkušenostech s jejich zaměstnanci s nanášením antigraffitového nátěru, se kterým jsme byli velice spokojení. Sice doufáme, že náš nový dům nebude dlouhou dobu potřebovat žádnou profesionální péči, ale kdyby přece jenom, určitě víme na koho se obrátit. Teď už se můžeme nastěhovat a jenom si v klidu užívat náš nový dům. Zvelebovat zahradu a možná se i pustit do kopání díry na bazén. Ale to je ještě běž na dlouhou trať. Aspoň, že něco už je hotové!

Jak chránit omítky před graffiti?Jak se bránit proti grafiti čmáranicím? Sprejem!

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *