Čištění podlah Brno

Profesionální čistění koberců a podlah od „Strojového mytí Brno“

Není nic jednoduššího než nechat za sebe pracovat jiné. Hlavně když máte jistotu, že práce bude perfektně odvedena se 100% účinností profesionálními pracovníky, kteří jsou vysoce proškoleni ve svém oboru. Právě to vám může zaručit společnost Čištění podlah Brno, která je na nejvyšších příčkách na našem území, ale i zahraničí. Co se týká úklidových prací, nemá konkurenci a to jak v kvalitě práce, tak v ceně.

Zkušenosti, se kterými pracovníci přicházejí do vaší domácnosti, jsou nespočítatelné. Od čištění koberců od starých zaschlých skvrn od kávy, červeného vína, přes čistění podlah od vosku až po opravu prací jiných společností.

profesionální mytí podlahporadíme si se špínoujak na špínu

Jednou z posledních zkušeností…

Jednou z posledních zkušeností byl úklid podlahových ploch v bytě, kde majitelé vlastní robotický vysavač. Tento vysavač je velmi spolehlivý a není nutné ho nijak kontrolovat. Když se však na podlaze objeví předmět, které je možné roztahat po celém bytě, pak hrozí, že se tak právě s robotickým vysavačem stane.

Našim klientům se právě toto přihodilo, vysavač vytvořil z padlého květináče hliněné cestičky po celém bytě. V hodině největšího zoufalství co si počít, kontaktovali naši společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o. a vše se vyřešilo.

čištění povrchů    mytí dřevěných podlah    mytí litých podlah

Naši vysoce proškolení pracovníci…

Naši vysoce proškolení pracovníci s profesionální technologií si se skvrnami rychle poradili. Využili spolehlivého ohromného kotoučového stroje a speciální kosmetiky na čistění. Kotoučový stroj pracoval na plný výkon a svými kartáči zapracovával chemii do koberce a následně ji s nečistotami vyčesával napovrch, kde se odstranila vysavačem.

Koberce byly po vyschnutí nádherně hebké, jemné a čisté jako při nákupu. Není tedy nic jednoduššího než se spolehnout na profesionály, jejichž práce je vracet Vám úsměv do tváří. Čištění podlah Brno

mytí podlah a kobercůkotoučové mytístrojové mytí

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *