Mytí plesnivých fasád Plzeň

Jak profesionálně odstranit plísně ze zateplených fasád. Nátěr proti plísním Plzeň

Pracuji…

Pracuji v zámečnictví a nedávno jsme se rozhodli, že budeme muset vyčistit fasádu. Byla už hodně špinavá a místy plesnivá. No jo, když člověk sídlí hned u silnice, tak se fasáda zašpiní raz dva. Ale je taky pravda, že jsme se o ni nijak ani nestarali. Bylo potřeba na to najít nějakou firmu. Tak jsme byli odkázaní na internet, ale vyplatilo se. Narazili jsme na specialisty v oboru likvidace, odstranění plísně  firmu Mytí plesnivých fasád Plzeň, která měla vážně vynikající reference. A tak jsem se s nimi domluvila. Byli vážně moc milí a ochotní. A nejenom, že se o vše postarali, ale i jsme se od nich dozvěděli, jak plíseň vlastně vzniká. A sice že dnes prakticky na všech zateplených fasádách se asi cca po 6 letech objevují na severních a západních stranách fleky mapy černých plísní, které vypadají jako nečistoty a usazený prach. A většinou po deseti letech se plíseň udělá prakticky každému.

 

Což…

Což je rozhodně nevýhodou. A naše budova se skutečně před několika lety zateplovala. Takže je nejlepší si na to opatřit nějakou prevenci. A tou je právě protiplísňový nátěr LSG. Je to skutečně to nejlepší, co si jako prevenci před plísněmi můžete pořídit. Tento nátěr uzavře fasádu tak, že vlhkost, spady, organické usazeniny, tvorba plísní a jiné povětrnostní nálety nebudou mít možnost do fasády proniknout, Při čemž vlhkost ve fasádě bude mít možnost odcházet. Nátěr má vlastnost difuzního odporu, takže molekula vodní páry může bez problémů odcházet, zatímco molekula vody do fasády nevstoupí. LSG je aplikovatelný na vápenocementové omítky, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály. LSG nátěr proti plísním lze aplikovat ve vnitřních i vnějších prostorách. je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu.

 

I  velmi…

I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky vůbec žádnou šanci přežít. Je to nátěr, který je nejlepší ochranou proti plísní. A proto ho všem tolik doporučuji. I pokud plísně nemáte, protože díky němu bude vaše fasáda neustále čistá. Ne nadarmo se říká, že prevence je nejlepším řešením. Navíc odstraňování plísní je finančně náročnější, než když si pořídíte nátěr LSG jen jako prevenci. Tato firma realizuje i spoustu dalších služeb a provádí je nejenom po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Pro více informací o jejich službách se podívejte na jejich webové stránky. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *