vlhkost a plíseň

Máte problémy s nečistotami na vaší fasádě?

Čištění…

Čištění fasád rozhodně není žádná legrace. Rozhodně není moudré se do toho pouštět vlastními silami.  Je to hodně namáhavá práce a je těžké to vůbec vyčistit. A pokud se vám tam udělá vlhkost a plíseň, tak je to ještě těžší. A věřte nám, že o to vím své. Fasáda našeho zverimexu už opravdu nevypadala reprezentativně. Byla flekatá, špinavá a na určitých místech byla i plíseň. A báli jsme se, aby se nerozlezla ještě víc. Tak jsme se snažili to vše vyčistit a dát to nějak do pořádku, ale prostě nám to nešlo. Takže jak jsme říkala na začátku, nikdy to nezkoušejte, věřte mi, je to naprostá ztráta času. Takže bylo potřeba vymyslet jinou alternativu. Bylo potřeba najít nějakou úklidovou firmu. Chtěli jsme sice nějakou, u které bychom měli jistotu, že ji někdo z našich známých vyzkoušel a byla dobrá, ale nikdo žádnou neznal, tak jsme byli odkázaní na reference na internetu. Ale vyplatilo se.

 

A našli…

A našli jsme tam firmu, která se nám zalíbila a začali jsme se víc zajímat už jen o jejich stránky a přečetli jsme si tam řadu informací. A byly na ni jen samé pozitivní ohlasy, tak jsme se rozhodli, že to té jejich služby zainventujeme. A rozhodně se ta investice vyplatila. V domluvený den přijel tým specialistů, který se o vše postaral. Na povrchy napadené plísní nanesli běžný desinfekční prostředek. Po odstranění nečistot a biotického napadení poté dali nátěr proti plísním přímo na stávající povrchy, které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas. Po zaschnutí vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření.

 

LSG…

LSG je taky prý aplikovatelný na vápenocementové omítky, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály. Je vážně dobré si dát nátěr jako prevenci. Nám se plíseň už nikdy neobjevila. A věřím, že hodně dlouho ani neobjeví. A hlavně fasáda je taky pořád čistá, skoro žádné nečistoty. Pro více informací o servisu této firmy vám doporučuji, abyste se podívali na jejich webové stránky. Nabízí totiž nejenom odstraňování plísní, ale i odstraňování graffiti, mytí oken a výloh a čištění koberců a podlah. A věřím, že i jejich ostatní služby jsou takto kvalitní. Jen musím asi varovat před cenou jejich cenou. Není to úplně nejlevnější firma, ale zase máte u nich záruku opravdové kvality. A to nejen co se týče jejich služeb, ale i jejich zaměstnanců. Jsou velice ochotní, profesionální a je s nimi bezproblémová domluva. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *