Mytí prosklených fasád Brno

Pro jednou jsme to museli vyzkoušet

Protože čištění fasád není rozhodně žádná legrace a rozhodně není řešením ji pouze přemalovat, protože tak všechny bakterie a hlavně plísně ve fasádě zůstanou, a pak by to byl akorát větší problém. A to dokonce takový, že by to mohlo vaši fasádu skutečně vážně poškodit. Proto je lepší ji pořádně řádně vyčistit. V tomto případě je nejlepší obrátit se na profesionály. Protože vyčistit toto vlastními silami taky není zrovna rozumný nápad. A to z toho důvodu, že většina z nás neví jak na to, přiznejme si to. Proto je lepší se obrátit na profesionály. A těmi profesionály jsou zaměstnanci z Mytí prosklených fasád Brno.

Na všech zateplených fasádách se většinou po šesti letech objevují na severních a západních stranách fleky mapy černých plísní, které vypadají jako nečistoty a usazený prach. A většinou po deseti letech se plíseň udělá prakticky každému. A my naši budovu s kancelářemi nechali před pár lety zateplit. A nijak ji neochránili žádným nátěrem a jak to dopadlo. Na několika místech byla plíseň.. Pro řešení problému, jak se těchto nežádoucích nečistot zbavit, je revoluční nátěr LSG – nátěr proti plísním, který napadené zdi tohoto problému zaručeně zbaví.

LSG…

LSG funguje na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG se nemohou plísně, bakterie, houby ani kvasinky vytvořit. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný, takže je to prostě ideální věc, jak vaši fasádu ochránit.

Životnost nátěru se pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. A díky tomuto nátěru a práci zaměstnanců z této firmy máme od plísní pokoj. Černou plíseň nejprve očistili velmi účinným dezinfekčním prostředkem, díky kterému byla naše fasáda opět čistá.

A aby…

A aby se tam plíseň už znova neobjevila. Protože by pouhé samotné vyčistění bez nějaké další prevence nebylo řešením, nanesli na fasádu protiplísňový nátěr LSG. A díky tomu už máme skutečně klid. A když jsme viděli, co všechno plíseň obnáší, rozhodli jsme se si ten nátěr dát i do interiéru naší budovy.

Takto máme totiž jistotu, že několik let problémy s plísněmi opravdu nebudeme muset řešit. Pro více informací o službách této firmy vám doporučuji, abyste se podívali na jejich webové stránky, protože nabízí celou řadu dalších úklidových služeb a určitě budou stejné kvality. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *