Odstranění šmouh z podlah Brno

Pro čistotu se nemusíte dřít

Naše hromadná městská doprava zahrnuje i lodní dopravu, a protože už bylo po sezóně, bylo potřeba lodě tzv. zazimovat. A tak jsme je chtěli pořádně uklidit, ale podlahy se nám nepodařilo vyčistit tak, jak se si představovali. A znovu jsme se do toho pouštět, nechtěli, už tak to bylo opravdu hodně práce a bylo by to ještě více. Zkrátka nedisponujeme takovými prostředky, aby to bylo opravdu hezky čisté. Tak jsme si řekli, že si na to najmeme úklidovou firmu. Přece jenom za roky své existence si ta podlaha pořádné vyčištění zasloužila.

Ale neměli jsme se žádnou zkušenosti, tak bylo potřeba se podívat na internet. A našli jsme tam úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o.  Ještě než jsme jim zavolali, jsme si jejich kvalitu ověřili na internetu. Měla na diskusních fórech vynikající hodnocení, všude to byla jen samá pozitivní recenze. Tak jsme měli jistotu, že nám bude nabídnuta dobrá kvalita. Přece jenom to měla být velká investice. Tak jsme si chtěli být jistí, že to k něčemu bude. Kontaktovali jsme proto zaměstnance a domluvili si s nimi termín čištění.

Zaměstnanci…

Zaměstnanci působili hodně odborně a profesionálně. Takže se mi docela ulevilo a měl jsem jistotu, že chvála na internetu byla opodstatněná. A po této zkušenosti musím říct, že firma odvádí vážně skvělou práci. Na čištění měli takový velký kotoučový stroj, který dokázal z podlahy dostat veškerou špínu a jeho štětiny byly zároveň i šetrné. Takže nedošlo k poškrábání podlahy. Byla jako nová, krásně lesklá.

Nechali jsme si je od nich i navoskovat, aby vydržela čistá déle a další výhodou tohoto vosku je i protiskluzový efekt, což se na lodi hodí, když to někdy houpe. Někdy se tak může ostatním podlaha zdát nestabilní. Od zaměstnanců jsem se dále dozvěděl, že tyto kotoučové stroje se používají mimo jiné i na čištění linolea, plavoucí podlahy i dlažbu. Tímto bych chtěl všem jejich čištění podlah doporučit.

Protože…

Protože odvedli opravdu skvělou práci a já i žena si je nemůžeme vynachválit a moc jim za jejich práci děkujeme. Zaměstnanci byli navíc velice milí, velice dobře se nám s nimi pracovalo. Odstranění šmouh z podlah Brno mají příjemné a profesionální vystupování, snaží se vám ve všem vyjít vstříc a domluva s nimi je naprosto bezproblémová.

Nemusíte se bát, že by došlo k přesouvání termínu nebo k nějakým dalším nedorozuměním. Proto je všem vřele doporučujeme. Své služby realizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku, takže je vidět, že má firma skutečně široké pole působnosti. Pro více informací o jejich službách se podívejte na jejich webové stránky. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *