Betonové podlahy, Brno čištění

Po příjezdu na nic nečekali

Vlastním hospodu, která je velmi navštěvovaná, za což jsme s manželkou samozřejmě rádi. Protože je to velmi problematické, když vám gastronomický podnik nevynáší. A když jsem se tam bylo naposledy podívat, tak se mi zdálo, že podlahy v kuchyni už nevypadají zrovna k světu. Tak jsem se rozhodl, že je nechám vyčistit od nějaké úklidové firmy. Ale menší problém byl v tom, že jsem doposud neměl se žádnou zkušenosti. Pátral jsem po internetových vyhledávačích a diskuzích po jiných firmách. Které by mi zajistili kvalitní vyčištění podlah a to ideálně ve večerních hodinách. Narazil jsem na Betonové podlahy, Brno čištění a ihned je kontaktoval. Řekl jsem jim své požadavky a zeptal se, zda kdy je možný nejbližší termín. Byl jsem opravdu mile překvapen, protože mohli přijít hned za týden. Hned jak přijeli, na nic nečekali a pustili se do čištění. Podlahu nejdříve kvalitně vydrhli pomocí velmi účinné čistící chemie. Jakmile byl povrch důkladně vykartáčován, následovalo odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami.

Poté…

Poté podlahu ještě jednou namočili čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a nechali ji doschnout. Dále jsme se od nich dozvěděli, že kotoučový stroj. Který pro strojové čištění podlah využívají, je jediným přístrojem, který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy. Tento jednokotoučový stroj o váze 50 kg s přítlakem na kotouč s průměrem cca 45 cm, využívají k čištění podlah, jako jsou dlažby, linolea, marmolea, plovoucích podlah, betonových podlah, litých podlah nebo kameninových podlah. Bylo na nich i vidět, že pracovníci jsou řádně proškoleni a profesionálové, kteří ke své práci používají vždy kvalitní přípravky a pomůcky. Také mi bylo doporučeno, abychom ji nechali čistit takto důkladně alespoň jednou za rok.

Z…

Z výsledku jejich práce jsem byl opravdu nadšený. Byla krásně čistá a lesklá, takže není nic, co bych jim mohl vytknout, proto všem tuto službu čištění podlah vřele doporučuju. Je na ně spolehnutí a se zaměstnanci byla radost spolupracovat, byli opravdu moc milí a flexibilní, což je přesně to, co dnes klient od kvalitní firmy očekává. A nabízí i celou řadu dalších služeb, takže jsme se s manželkou rozhodli, že je budeme využívat i pro naši domácnost. Takže pokud poptáváte čištění podlah nebo cokoli jiného, ozvěte se jim. Určitě nešlápnete vedle. Pro více informací o jejich službách se podívejte na jejich webové stránky, určitě tam najdete vše, co byste mohli potřebovat.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *