Čištění koberců brno recenze

Předvánoční úklid v domě a čištění koberců v Brně

Čistírna koberců Brno - profesionální čištění syntetických kobercůTak se nám zase blíží vánoce a s nimi jak už to tak bývá zvykem i velký úklid. Jelikož jsme s manželem velmi pracovně vytížení, rozhodli jsme se letos, že si na úklid zavoláme profesionální pomoc. Máme velký dům a dva čtyřnohé mazlíčky, takže naše koberce dostávají zabrat, každoročně vždy před vánoci čistíme koberce vlastními silami,ale zabere nám to opravdu mnoho času a je to i dost nepříjemná práce. Práce, která mnohdy ani nemá stoprocentní výsledek. A tak jsme s manželem hledali na internetu firmu. Firmu,  která se specializuje mimo jiné i na čištění koberců a našli jsme firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění sedaček, koberců Brno a hned jsme jim zavolali.

Domluvili jsme se…

Domluvili jsme se hned na následující den. Druhý den k nám přijeli specialisté z A servisu a hned se pustili do práce. Nejdříve nám vysvětlili o jakou metodu čištění se vlastně jedná. Jaké technologie k čištění používají, aby byl výsledek co možná nejkvalitnější. Používají metodu strojového hloubkového čištění koberců, tato metoda je nejen velmi efektivní. Ale využívá čistících prostředků šetrných k životnímu prostředí a to je pro nás také hodně důležité. I to byl jeden z důvodů, proč jsme se pro firmu A servis Lipka rozhodli. Čištění koberců Brno - tepování koberců a čalounění v Brně

Pánové byli milí a vstřícní, v průběhu práce nám ještě řekli na jaké další úklidové a čistící práce se firma specializuje. A tak jsme se dozvěděli,že mimo jiné se také zabývají i mytím oken, čehož bychom do budoucna také rádi využili. S výsledkem jsme byli nad míru spokojeni, koberce byly krásně čisté, vypadaly opět jako nové. Chtěla bych tímto firmě A servis Lipka poděkovat za skvěle provedenou práci a i v budoucnu rádi znovu využijeme vašich služeb.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *