čistírna koberců praha 10

Pravidelné čištění koberce prodlouží jeho životnost.

Ve školství pracuji již hezkou řádku let. Nyní jsem nastoupila do školní družiny, kde se starám o děti, které setrvávají ve společné učebně, než si je vyzvednou rodiče. Jde převážně o čištění sedaček, koberců Praha 4děti prvního stupně. Učebna je hezky a prakticky zařízená, dětské výtvory jsou ozdobou našich stěn a vitrín. Učební tabule je také součástí této místnosti. Pár stolků a stoliček, na kterých si ti starší děti píší a připravují si své domácí úkoly. Menší si zde mohou procvičovat svoje prvotní výtvory a obrázky, na kterých si bystří svoji fantazii a umění.

Samozřejmostí zařízení učebny, je koberec. To proto, že stolky jsou velmi často obsazené a tak si děti hrají i na zemi různé společenské hry, které jsou velice oblíbené, převážně těmi nejmladšími.

 

 

Je proto nutné…

 

Je proto nutné udržovat místnost v naprosté čistotě a pořádku. Od nábytku až po podlahu a podlahovou krytinu.

Paní uklizečky se o pořádek sice starají, ale přeci jen je nutné nechat čas od času, vyčistit a vydezinfikovat koberce. Každý moc dobře ví, že v koberci se drží různé alergeny, bacily a paraziti. Hlavně v místech, kde se schází větší množství osob a dětí. Tu upadne kousek drobku, tam se ukáže skvrna od barviček na malování, vyleje se šálek nápoje.

 

čištění matrací Praha	Proto naše ředitelství zajistilo společnost A SERVIS LIPKA s.r.o., čištění sedaček, koberců Praha 4,  tedy pracovníky této společnosti, kteří v pravidelných turnusech jezdí do naší školy a čistí koberce tam, kde je to potřeba.

Společnost má svoji technologii hloubkového čištění. Jejich strojové čištění je natolik kvalitní, že kosmetika s kterou pracují, koberce vydezinfikuje, ale i zničí případné alergeny, zmíněné roztoče a skvrny.

Každá návštěva pracovní čety je vždy mimo provoz družiny, nenarušuje tedy chod školy. A pracovníci mají na svůj úkon klid a vždy práci odvádí v naprostém pořádku.

Koberce jsou na pohled viditelně čisté, struktura jemná, provzdušněná a příjemně provoněný koberec je cítit celou místností a přilehlými chodbami.

 

Ne každá firma odvádí tak kvalitní práci, jako společnost A SERVIS LIPKA.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *