čištění koberců brno-líšeň

Pouze spolehlivá firma zajistí kvalitní práci

Je to už dlouho co se obracím na společnost A SERVIS LIPKA s.r.o., čištění sedaček, koberců Ostrava a z vlastní zkušenosti. Mohu vřele doporučit servis této firmy , která spolu se svými zaměstnanci odvádí kvalitní práci .

 

Společnost má sídlo v Brně a Praze , ale čištění sedaček, koberců Ostravajinak působí po celé České republice na Slovensku , Rakousku a Německu .

 

Mezi jiné služby patří i čištění koberců , které využívám právě já . Proto mohu klidně říci jak kvalitní je tato odváděná práce .Pracují s velmi kvalitní , čistící kosmetikou a silné stroje s kterými pracují , jsou šetrné a přitom vysoce výkonné .

 

Jako jediná firma , již nepracuje se zastaralou extrakční metodou na čištění koberců , která je možná méně finančně náročná , ale nepřináší tak dobré výsledky .

 

 

 

 

V sezoně i mimo sezonu…

 

V sezoně i mimo sezonu , si náš hotel objednává profesionály této společnosti k čištění koberců .

čištění koberců brno královo poleZ počátku jsem ze zvědavosti sledovala sehraný tým pracovníků , jak si připravují svoje silné stroje , které obsahují kosmetiku a pomalu ji pomocí , rotačních kartáčů , vpracovávají do struktury koberce . Proto právě , hloubkové strojové čištění .

Kotouče vydrhnou zašlapanou nečistotu . Kosmetika zlikviduje parazity , má dezinfekční účinek a přitom příjemnou vůni . Zničí alergeny , roztoče a stopy po případných flecích , vylité kávě , zmrzliny a jiných , viditelných skvrn .

Po takto kvalitním vyčištění , nastoupí jiný silný vysavač a ten vysaje vlhkost a vydrhnutou nečistotu .

Moc ráda jsem pak prohlížela viditelnou změnu na čistých kobercích , oživené barvy a provzdušněný koberec , byl výsledkem velice kvalitní práce profíků z A SERVIS .

 

 

Dnes již nesleduji jejich postup práce , vím však s jistotou , že bude jako vždy perfektně provedená a já a naši hosté budou obdivovat čistou práci od A SERVIS LIPKA s.r.o. na kterou nedám dopustit .

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *