čistenie liatých podlah

Potřebujete vyčistit podlahu?

Dobrý den, řekla jsem si, že napíšu recenzi na úklidovou firmu, od které jsem si nechala vyčistit podlahu. Jsem šéfkuchařkou v jedné korejské restauraci a v poslední době jsem si začala všímat, že podlaha v naší kuchyni už nevypadá nejlíp. A to i přesto, že se samozřejmě pravidelně umývá. Ale samotné pravidelné vytírání asi nebylo dostačující. Takže to chtělo více profesionální péče, pokud jsme chtěli dosáhnout toho, aby vypadaly skutečně čistě a neopotřebovaně.

Takže jsme došli k závěru, že bude nejlepší, když se začneme spoléhat na nějakou úklidovou firmu. Ale žádnou jsem doposud neznala. Takže jsem byla odkázaná na internet, kde jsem prolézala všechno možné. Zanedlouho jsem narazila na úklidovou firmu a zaměřila už jsem se jen na ni. Měla opravdu vynikající recenze a na všech diskusních fórech o nich psali opravdu dobře, z čehož jsem byla nadšená, že mají s někým dobré zkušenosti alespoň lidé na internetu.

Tak…

Tak jsem jim zavolala a vše s nimi domluvila. Čištění litých podlah probíhalo v neděli, kdy máme zavřeno a byla jsem ráda, že nám s tímto termínem vyšli vstříc. A byla jsem s jejich prací opravdu moc spokojená a majitel ještě víc. Podlaha byla jako nová. Dále mi doporučili nechat si podlahu zakonzervovat. Nanesli matný vosk, po kterém podlaha vypadala ještě lépe a výhodou byl i protiskluzový efekt.

Což je pro naši práci v našem oboru velká výhra. Z výsledku jejich práce jsem naprosto nadšená, vše proběhlo tak jak mělo a zaměstnanci byli navíc velmi milý a ochotní. Což je určitě obrovskou výhodou, protože nerada pracuju s někým, kdo je nepříjemný nebo je s nimi horší domluva, i když nabízí dobré služby. Celkově není nic, co bych jim mohla vytknout. Někoho možná zaskočí jejich cena. Ale odvedli fakt vynikající práci. Takže nemám s tím žádný problém.

Dokud…

Dokud jsem s produktem či servisem spokojená, jsem pro to si za to připlatit, navíc po jejich vyčištění zůstala podlaha ve skvělém stavu opravdu dlouho, takže se to ve výsledku vyplatilo i finančně a my s udržováním podlahy máme s kolegy už mnohem méně práce, což je super. Protože máme otevřeno do noci a ještě potom uklízet je opravdu vysilující.

Takže pokud hledáte někoho, kdo by vám opravdu dobře vyčistit podlahu, tak doporučuji tuto firmu. K jejich službám dále patří i čištění koberců, mytí oken a výloh a odstraňování plísní a graffiti. A realizují je nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Takže je vidět, že mají široké pole působnosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *