vlhkost vzduchu a tvorba plísně

Potřebujete pomoci s čištěním vaší fasády?

Taky…

Taky mátě problémy s vaší fasádou. Ať už se jedná o vodní kámen, o plísně či jiné nežádoucí nečistoty na vaší fasádě? Tak v tom případě nezoufejte, i když to vypadá zle, tak jsou profesionálové, kteří se o to umí postarat. A těmi jsou zaměstnanci z úklidové firmy, které jsme opravdu moc vděční. Spolu s manželkou provozujeme táborové středisko, které někdy pronajímáme i školám pro jejich výlety a tak podobně. A ta fasáda se nám už opravdu nelíbila. Přece jenom budova je to první, co člověk vidí, když přijedete, a teď nám nedělala zrovna nejlepší vizitku. A navíc se tam začala dělat dokonce plíseň. Taková ta hnusná černá, která je vidět na míle daleko a vypadá to opravdu hrozně.Tak jsem hledal nějaké typy, jak to odstranit. Na internetu v rubrice vlhkost vzduchu a tvorba plísně  jsem našel spoustu informací.

 

A tak…

A tak jsem si o tom začal něco zjišťovat a zjistil jsem, že se vlastně plíseň na venkovních zdech dělá opravdu často, hlavně pokud si budovu necháte zateplit. A my to před pár lety udělali. Ale tak či tak to prostě muselo zmizet. Takže jsme hledali firmu, která by se o to postarala a našli jsme právě úklidovou firmu. A jejich zaměstnanci a jejich nátěr se postarali opravdu o všechno. A něco vám řeknu, pokud už teď víte, že je váš dům náchylný na tvorbu plísně – tedy pokud bydlíte v zatepleném domě, tak na nic nečekejte a nechejte si ten nátěr dát. Protože věřím, že nikdo z vás o plíseň na fasádě nestojí. A lidi z A SERVISU jsou skutečně spolehlivý. Jsou to opravdový profesionálové a na nikoho jiného už se nikdy obracet nebudu, protože odvedli vynikající práci a svou odbornost prokazovali v každém postupu jejich práce.

 

Na místo…

Na místo napadené plísní aplikovali běžný desinfekční prostředek. Po odstranění nečistot a biotického napadení potom aplikovali nátěr proti plísním přímo na stávající povrchy, které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas. Po zaschnutí vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření. Nátěr je aplikovatelný na vápenocementové omítky, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály. LSG nátěr proti plísním lze aplikovat ve vnitřních i vnějších prostorách. Proto je v boji proti plísním a jiným nečistotám naprosto nepostradatelným. Tato firma dále nabízí i čištění podlah a koberců, mytí oken a výloh a odstraňování graffiti. A vše realizují nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *