Likvidace plísní chemický roztok

Pokud potřebujete odstranit plíseň, doporučujeme úklidovou firmu na odstraňování plísní Praha

S manželem jsme se rozhodli koupit dva byty a začít je pronajímat, protože ceny bytů jdou stále nahoru. Takže jsme se rozhodli uložit naše peníze tímto způsobem, protože peníze na účtě mají většinou čím dál menší hodnotu. Ale byty nebyly úplně v nejlepším stavu a vyžadovaly pár oprav. Nejdůležitější bylo všude odstranit plíseň. Jednalo se o nějaký malý kousek plísně, tak se mohli pokusit to očistit sami. Do tohoto se ale nechtělo ani jednomu z nás. Tak jsme kontaktovali úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., Protiplísňový nátěr, aby se o to postarala.

A A SERVIS…

A A SERVIS zajišťuje kompletní servis v odstranění plísní, řas, hub, sanitrů, výkvětů a jiných mikroorganismů z jakéhokoli povrchu. Jejich antimikrobiální působení LSG je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Jednoduše řečeno plíseň se na takto ošetřeném povrchu nemůže udržet.

Proto jsme tento nátěr nechali dát i do míst, kde předtím plíseň nebyl, abychom nemuseli s budoucími nájemníky řešit, že se jim někde v bytě začala dělat plíseň. Těmto věcem je vždy lepší předcházet, protože to není záležitost příjemná ani na jedné straně. A od té doby se plíseň nikdy nevyskytla, alespoň to předpokládáme, protože si doposud nikdo nestěžoval. Proto bychom chtěli všem tuto firmu a její odstraňování plísní Praha všem doporučit, protože odvádí skvělou práci, do které se vyplatí investovat, i když to není zrovna jedna z nejlevnějších firem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *