účinné odstranění plísně

Potřebujete něco na vyčištění vaší fasády?

Pracuji v pole dance centru jako trenérka, a protože tam jsme nejdéle, tak mám sem tam na starost i administrativu a údržbu budovu. A nedávno jsme ji chtěli vymalovat, tak jsem se pustila do zařizování. Ale nakonec jsme museli vymalování odložit. Protože na některých místech byla i plíseň. A tak jsme začali hledat na internetu nějakou firmu, která by se o to postarala. Tak jsme hledala na internetu ještě s jedním s kolegou nějakou firmu, se kterou by měl někdo dobrou zkušenost, alespoň na tom internetu. A našli jsme tam firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., která se nám zalíbila a začali jsme se víc zajímat už jen o jejich stránky a přečetli jsme si tam řadu informací jak na účinné odstranění plísně.

když se začne množit píseň

A byly na ni jen samé pozitivní ohlasy…

A byly na ni jen samé pozitivní ohlasy, tak jsme se rozhodli, že to té jejich služby zainvestujeme. A rozhodně se ta investice vyplatila. V domluvený den přijel tým specialistů, který se o vše postaral. Na povrchy napadené plísní nanesli běžný desinfekční prostředek. Po odstranění nečistot a biotického napadení dali nátěr proti plísním přímo na stávající povrchy, které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas. Po zaschnutí vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch, odolný povětrnostním vlivům i UV záření. Nátěr uzavře fasádu tak, že vlhkost, spady, organické usazeniny, tvorba plísní a jiné povětrnostní nálety nebudou mít možnost do fasády proniknout. Přičemž vlhkost ve fasádě bude mít možnost odcházet. účinné odstranění plísně

jak se zbavit vlhkosti

Nátěr má vlastnost difuzního odporu…

Nátěr má vlastnost difuzního odporu, takže molekula vodní páry může bez problémů odcházet, zatímco molekula vody do fasády nevstoupí.  Výhodou tohoto nátěru je také to, že výrazně prodlouží životnost a barevnou stálost fasádního nátěru. LSG je taky prý aplikovatelný na vápenocementové omítky, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály. Nám se plíseň už nikdy neobjevila. A věřím, že hodně dlouho ani neobjeví. Pro více informací o servisu této firmy vám doporučuji, abyste se podívali na jejich webové stránky. Nabízí totiž nejenom odstraňování plísní, ale i odstraňování graffiti, mytí oken a výloh a čištění koberců a podlah. A věřím, že i jejich ostatní služby jsou takto kvalitní. Pro více informací o jejich servisu se podívejte na jejich internetové stránky. Věřím, že i jejich ostatní úklidové služby budou stejně kvalitní. My je určitě do budoucna vyzkoušíme.

jak udržovat fasádu v dobré kondiciúdržba zdí

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *